آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایلان ماسک با مجوز ایالتی جدید به پرداخت‌های رمزنگاری نزدیک‌تر می‌شود

ایلان ماسک، قصد دارد یک سرویس ابری برای ایجاد هوش مصنوعی راه‌اندازی کند

ایلان ماسک با مجوز ایالتی جدید به پرداخت‌های رمزنگاری نزدیک‌تر می‌شود

به گزارش زوم ارز، تنظیم‌کنندگان رود آیلند مجوز فرستنده ارز را به X (توئیتر) اعطا کرده‌اند که گامی رو به جلو برای ورود این شرکت به بخش خدمات مالی است.

این مجوز از نظر قانونی برای شرکت‌هایی که فعالیت‌های مالی را از طرف کاربران مرتبط با ارسال و دریافت پول انجام می‌دهند، الزامی است – تعریفی که هم دارایی‌های فیات و هم دارایی‌های کریپتو را شامل می‌شود. این تاییدیه به X اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را نگهبانی، انتقال و مبادله کند.

مجوز فرستنده ارز رود آیلند X در ۲۸ اوت بر اساس سیستم صدور مجوز چند ایالتی سراسری (NMLS) تأیید شد.

X در مجموع دارای هفت مجوز انتقال پول و ارز است. منبع: NMLS
X در مجموع دارای هفت مجوز انتقال پول و ارز است. منبع: NMLS

این حرکت یک گام مهم رو به جلو در تلاش ایلان ماسک برای X برای تبدیل شدن به “برنامه همه چیز” است – که شامل پرداخت‌های ارز دیجیتال و فیات می‌شود.

در حالی که منابع پیشنهاد کرده‌اند که ویژگی پرداخت‌های آتی X در ابتدا فقط از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، طبق گزارش‌ها، ماسک به توسعه‌دهندگان در X دستور داده است تا سیستم پرداخت پلتفرم را به گونه‌ای بسازند که قابلیت‌های رمزنگاری در آینده اضافه شود.

تأیید تقریباً دو ماه پس از آن است که X مجوزهای انتقال پول را در میشیگان، میسوری و نیوهمپشایر تضمین کرد که همگی در ۵ ژوئیه تأیید شدند. آخرین مجوز X مجموعاً هفت ایالت آمریکایی را نشان می دهد که مجوز فرستنده ایمن در آنها وجود دارد.

مشخص است که اگر X ویژگی‌های پرداخت را ارائه کند و چه زمانی، دقیقاً چه پیشنهادات مالی در دسترس خواهد بود.

افرادی که با برنامه‌های این شرکت آشنا هستند، نشان داده‌اند که X در ابتدا خدمات تراکنش ارزهای فیات مشابه PayPal – که ماسک از بنیانگذاران آن بود – با فضایی برای ادغام ارزهای دیجیتال در آینده ارائه می‌کند.


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده