آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید و ویندوز و ios

دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید و ویندوز و ios

دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید و ویندوز و ios، در حال حاضر کیف پول ها نقش بسیار مهمی در ارزهای دیجیتال دارند. تمام افرادی که در حوزه رمز ارز ها فعالیت می کنند، با کیف پول آشنا هستند. زمانی که شما یک کیف پول معتبر دانلود می کنید، خیالتان از امنیت سرمایه که در این بازار گذاشته اید راحت می شود؛ اما وقتی نتوانید معتبر ترین کیف پول را دانلود کنید، ممکن است با مشکل رو به رو شوید.

برای اینکه بتوانید یک ولت معتبر دانلود کنید، ابتدا باید با کیف پول های ارز دیجیتال آشنا شوید. پس از انتخاب معتبر ترین ولت نوبت به دانلود آن می رسد. برخی ها بر این باور هستند که دانلود کیف پول آسان است اما این‌طور نیست!

با توجه به گسترش حوزه ارزهای دیجیتال، امروز سو استفاده گران بسیاری در این بازار فعالیت می کنند و تمام سعی‌شان این است که از کاربران مبتدی و یا نا آگاه کلاه‌برداری کنند. برای دانلود کیف پول اگر کوچک ترین اشتباهی کنید، ممکن است به ضررتان تمام شود چراکه در صورت فیک بودن نرم افزار کیف پول امکان از دست رفتن سرمایه وجود دارد. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم متوجه شویم که نرم افزار دانلودی فیک است؟

در پاسخ باید بگوییم که اصلاً نیازی به چنین کاری نیست. شما می توانید به راحتی از رخ دادن چنین اتفاقی جلوگیری کنید. شاید برایتان سؤال شود چگونه؟ اگر همیشه نرم افزار هر ولت را از سایت رسمی دانلود کنید، دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و همیشه از این اتفاق در امان خواهید بود. البته این موضوع نیز مراقب های خاص خودش را دارد. برای در هنگام ورود به سایت نیز حتماً باید سایت مورد نظر را چک کنید و از صحیح بودن سایت مطلع شوید.

در این مقاله ما قصد داریم تا ابتدا کمی درباره کیف پول ها صحبت کنیم و سپس به سراغ دانلود آن ها برویم. شما با مطالعه این مقاله به صورت کامل با روش صحیح دانلود ولت ها آشنا می شوید و اشتباه شما در دانلود ولت ها به صفر می رسد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید حتماً این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

نیم نگاهی به کیف پول ارز دیجیتال

نیم نگاهی به کیف پول ارز دیجیتال
نیم نگاهی به کیف پول ارز دیجیتال

همه افراد تنها به این فکر می کنند که از کیف پول های ارز دیجیتال تنها برای ذخیره رمز ارز ها استفاده می شود اما در اصل این‌طور نیست! شما می توانید جز ذخیره ارز های دیجیتال به راحتی آن ها را در کیف پول ها نیز خرید و فروش کنید. برای مثال اگر عجله برای فروش و یا خرید یک ارز دیجیتال دارید، دیگر نیازی نیست که حتماً دارایی خود را به صرافی منتقل کنید چراکه می توانید با استفاده از صرافی داخلی به راحتی رمز ارز مورد نظرتان را معامله کنید. جز صرافی داخلی، کیف پول ها از امکانات دیگری نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی با نصب یک کیف پول از امکانات آن بهره مند شوید.

با توجه به گسترش حوزه ارز های دیجیتال، در حال حاضر کیف پول های بسیاری منتشر شده است. شما می توانید به راحتی و بدون محدودیت، ولت مد نظر خود را انتخاب کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که کدام ولت برای انتخاب بهترین است تا بتوانیم آن را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین ولت بستگی به خودتان دارد. رسالت تمامی ولت ها ذخیره ارز دیجیتال است اما باید ببینید که انتظار شما از یک ولت تنها ذخیره ارز های دیجیتال است یا خیر!!!

برای مثال اگر قصد ذخیره NFT در کیف پول خود دارید، کیف پولی همانند سیف پل مناسب شما نمی باشد. به همین دلیل باید به سراغ یک ولت دیگر بروید. اگر تمایل دارید تا تنها از یک کیف پول استفاده کنید، قبل از هر کاری باید انتظار خود را مشخص کنید.


دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید و ویندوز و ios

دانلود کیف پول ارز دیجیتال
دانلود کیف پول ارز دیجیتال

در قسمت قبل کمی با کیف پول ارز دیجیتال آشنا شدید. با توجه به موضوعات فوق در این قسمت از مطلب قصد داریم تا کمی درباره نحوه دانلود کیف پول ها صحبت کنیم. همیشه اکثر افراد، برای دانلود کیف پول به استور سیستم عاملی که در حال استفاده هستند مراجعه می کنند. انجام این کار بسیار مناسب است اما در مواقعی نیز می تواند مشکل ساز باشد. البته این مشکل بیشتر کاربران اندرویدی را تهدید می کند چراکه گوگل پلی، معمولاً نرم افزار های مختلفی منتشر می کند. به همین دلیل ممکن است با یک اشتباه کاربران کیف پول های فیک دانلود کنند.

برای اینکه بتوانید از تمام موارد فوق در امان باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً کیف پول مورد نظرتان را از سایت رسمی دانلود کنید. برای مثال اگر قصد دارید تا از کیف پول تراست استفاده کنید، برای دانلود نرم افزار این ولت حتماً به سایت رسمی مراجعه کنید و از طریق سایت رسمی نسخه متناسب با سیستم عامتان را دانلود کنید.

برای اینکه کمتر به اشتباه دچار شوید، در ادامه قصد داریم تا به تعدادی از کیف پول های اندروید و IOS و همچنین تحت وب را معرفی کنیم و در نهایت به شما بگوییم که چگونه می توانید آن ها در امنیت کامل دانلود کنید. مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.


دانلود کیف پول های اندروید و آیفون

دانلود کیف پول های اندروید و آیفون
دانلود کیف پول های اندروید و آیفون

در حال حاضر کیف پول های مختلفی از سیستم عامل اندروید و آیفون پشتیبانی می کنند. شما می توانید به راحتی ولت مورد نظر خود را انتخاب و از آن استفاده نمایید. همان‌طور که مشخص است در این قسمت به شما چند ولت نرم افزاری برای اندروید و آیفون معرفی خواهیم کرد و سپس به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید آن ها را دانلود کنید. در نتیجه با مطالعه این مقاله به صورت کامل به دانلود کیف پول ها مسلط خواهید شد.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال تراست ولت:

کیف پول تراست یکی ولت های موبایلی می باشد. شما می توانید به راحتی از تراست ولت استفاده کنید. احتمالاً نام این ولت را در بین اطرافیان خود زیاد شنیده اید. این ولت به دلیل امنیت و همچنین رابط کاربری آن طرفدارانی بسیاری جذب کرد.

اگر به دنبال یک ولت برای سیستم عامل های اندروید و همچنین آیفون هستید که امنیت مناسبی داشته باشد، این ولت گزینه مناسبی است. البته قبل از انتخاب آن باید بسیار دقت نمایید و خودتان به شخصه نیز کمی تحقیق کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

شما می توانید در کیف پول تراست ارزهای رمزنگاری شده را در امنیت کامل مبادله کنید چراکه این ولت از صرافی های داخلی متعددی پشتیبانی می کند. همچنین این موضوع باعث شده است تا بتوانید به سرعت رمز ارز های مورد نظرتان را سواپ یا تبدیل کنید. برای مثال اگر قصد دارید تا در کسری از ثانیه بیت کوین های خود را به تتر تبدیل کنید، می توانید با انتخاب بیت کوین در بخش مشخص شده و همچنین انتخاب تتر در بخش دیگر، به راحتی در کمترین زمان ممکن عملیات انتقال را انجام دهید.

در کیف پول تراست شما می توانید رمز ارز های مختلفی را ذخیره سازی کنید. این کیف پول از شبکه و یا بلاکچین های بسیاری پشتیبانی می کند. این موضوع باعث شده است تا تقریباً نیاز اکثر کاربران برطرف شود. در کنار تمام مزایایی که تا به این قسمت آشنا شدید، این ولت معایبی را نیز دارد. برای مثال یکی از معایب تراست ولت عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف می باشد. شما نمی توانید از کیف پول تراست در کامپیوتر های خانگی استفاده کنید چراکه این ولت تنها برای سیستم عامل های اندروید و آیفون توسعه داده شده است.

ما در سایت زوم ارز، به صورت کامل و جامع کیف پول تراست را به شما آموزش داده ایم. در صورتی که قصد دارید تا درباره این ولت اطلاعات بیشتری کسب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی آموزش کیف پول تراست سایت زوم ارز مراجعه کنید.

حال که با این ولت تا حدودی آشنا شدید، نوبت به این رسیده است که به سراغ دانلود کیف پول تراست برویم. اگر نام این ولت را در گوگل پلی و یا آپ استور جستجو کنید، جز اپ اصلی، با اپ های دیگری نیز رو به رو می شوید. در این قسمت باید دقت کنید که اپ اصلی این کیف پول را دانلود کنید. در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید، بهتر است به سایت رسمی تراست ولت مراجعه کنید.

پس از اینکه سایت رسمی این ولت به صورت کامل برای شما بارگذاری شد، در همان صفحه ابتدایی سایت می توانید اپ متناسب با سیستم عاملتان را دانلود کنید. پس از دانلود باید آن را نصب و سپس حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. در آخر تراست ولت آماده استفاده است و شما می توانید رمز ارز های خود را در این ولت ذخیره کنید.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال سیف پل:

سیف پل از دیگر ولت های معروف نرم افزاری می باشد. خوشبختانه این ولت امنیت مناسبی دارد و تا کنون گزارشی مبنی بر هک شدن این صرافی گزارش نشده است. شما می توانید به راحتی این ولت را دانلود و از آن استفاده کنید.

کیف پول سیف پل همانند تراست ولت تنها برای سیستم عامل های موبایلی توسعه داده شده است و شما تنها می توانید از این ولت در سیستم عامل اندروید و آیفون استفاده کنید. برخی ها از ما می پرسند که آیا هیچ راهی برای استفاده از این ولت در سیستم عامل های کامپیوتری وجود ندارد؟

اگر قصد دارید تا از کیف پول سیف پل در سیستم عامل کامپیوتری استفاده کنید، تنها راه نصب نرم افزار کمکی می باشد. شما برای انجام این کار ابتدا باید در سیستم عامل کامپیوتری خود یک شبیه ساز نصب کنید. پس از نصب شبیه ساز، حال می توانید کیف پول سیف پل نسخه موبایل را در آن نصب و بارگذاری کنید. این راه تنها ترفندی است که به شما کمک می کند.

اما باید اضافه کرد که تیم زوم ارز انجام این کار را به شما توصیه نمی کند چراکه امنیت مقداری کاهش پیدا می کند. اگر به دنبال امنیت مناسب هستید، بهتر است از انجام این کار پرهیز کنید.

کیف پول سیف پل از لحاظ رابط کاربری بسیار مناسب است و شما می توانید فعالیت های مورد نظرتان را به راحتی انجام دهید. فرقی نمی کند که شما در بازار ارزهای دیجیتال حرفه ای هستید یا مبتدی چراکه کار با این ولت آسان است.

اگر قصد دارید تا با کیف پول سیف پل بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله اختصاصی کیف پول سیف پل در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله آموزشی به صورت کامل و جامع کیف پول نرم افزاری سیف پل را مورد بررسی قرار داده ایم.

کیف پول سیف پل جز نسخه نرم افزاری، چند نسخه سخت افزاری نیز دارد. اگر علاقه ای به استفاده از کیف پول های نرم افزاری ندارید و یا اینکه قصد دارید تا سرمایه زیادی در حوزه ارز های دیجیتال ذخیره کنید و به دنبال خرید کیف پول سخت افزاری هستید، می توانید ولت سخت افزاری کیف پول سیف پل را تهیه کنید.

برای تهیه ولت سخت افزاری سیف پل نیاز است تا به فروشگاه های حضوری و یا مجازی معتبر مراجعه کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم اعتبار یک فروشگاه را بسنجیم؟ برای اینکه بتوانید یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید، نیاز است تا به موارد ذیل دقت کنید.

 • فروشگاه مورد نظر حتماً سابقه زیادی در این حوزه داشته باشد.
 • فروشنده در حوزه ارزهای دیجیتال مهارت داشته باشد.
 • در فروشگاه های مجازی حتماً در هنگام خرید به نظرات دیگر کاربران دقت کنید و به صورت کامل آن ها را بررسی نمایید.
 • در خرید مجازی حتماً سعی کنید تا از فروشگاه های متخصص خرید کنید. (این بخش یعنی اینکه فروشگاه انتخاب شما یک آنلاین شاپ عمومی نباشد و حتماً تمام اجناس آن مربوط به حوزه رمز ارز ها باشد)
 • و…

برای دانلود کیف پول سیف پل همان‌طور که اشاره کردیم، حتماً باید به سایت های معتبر مراجعه کنید. هیچ سایتی همانند سایت رسمی معتبر نیست. در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به سایت رسمی کیف پول سیف پل برای دانلود نسخه متناسب با سیستم عاملتان مراجعه کنید. پس از ورود به سایت، در همان صفحه ابتدایی با کلیک بر روی سیستم عامل مورد نظر، می توانید به راحتی نرم افزار این ولت را دانلود کنید.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال اتمیک:

برعکس کیف پول های تراست و سیف پل، کیف پول اتمیک برای سیستم عامل های کامپیوتری نیز در دسترس است و شما می توانید به راحتی از این ولت در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید. طبق گزارش‌های به دست آمده، به دلیل اینکه عمده کاربران کیف پول اتمیک از نسخه موبایلی استفاده می کنند، در این بخش ما قصد اشاره به نسخه موبایل این ولت را داریم.

خوشبختانه کیف پول اتمیک امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول با رابط کاربری مناسب هستید، اتمیک ولت می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در صورتی که در هنگام کار با کیف پول اتمیک، با مشکل رو به رو شدید، پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی کیف پول اتمیک در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع این ولت را مورد بررسی قرار داده ایم.

کیف پول اتمیک نیز از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید در مواقع ضروری بدون اتلاف وقت به راحتی رمز ارز های مورد نظرتان را در داخل این صرافی خرید و فروش و یا تبدیل کنید. این ویژگی در کیف پول همیشه کمک حال کاربران بوده است؛ اما متاسفانه این موضوع یک مشکل بزرگ دارد.

اگر تا به حال با صرافی داخلی کیف پول ها کار کرده باشید، احتمالاً با میزان کارمزد آن ها آشنا هستید. متاسفانه میزان کارمزد صرافی داخلی کیف پول ها کمی بالا می باشد. در صورتی که علاقه ای به پرداخت کارمزد زیاد ندارید، باید بی خیال استفاده از صرافی داخلی این ولت شوید.

اگر قصد دارید تا این ولت را دانلود کنید، همانند دیگر کیف پول ها پیشنهاد می کنیم که به سایت رسمی کیف پول اتمیک مراجعه کنید. شما می توانید در بخش دانلود این سایت، به راحتی نسخه متناسب با سیستم عامل مورد نظرتان را دانلود کنید. پس از دانلود باید آن را نصب و استفاده کنید. در صورتی که مشکل برایتان ایجاد شد، مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال کوینومی:

کوینومی همانند کیف پول اتمیک برای تمامی سیستم عامل ها توسعه داده است. فرقی نمی کند که سیستم عامل مد نظر شما ویندوز از یا اندروید، آیفون است یا لینوکس چراکه می توانید تنها با یک کلیک، نسخه متناسب با سیستم عاملتان را دانلود و از آن استفاده کنید. کمی قبل تر، ولت کوینومی به عنوان کیف پول بیت کوین معروف بود.

در حال حاضر، شما می توانید اکثر ارزهای دیجیتال را در کیف پول کوینومی ذخیره کنید. برخی از این رمز ارز ها عبارت اند از: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ترون و… . جز رمز ارز های فوق، این کیف پول از رمز ارز های دیگری نیز پشتیبانی می کند. اگر قصد دارید تا بدانید که چه ارزهایی را می توانید در کیف پول کوینومی ذخیره کنید به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی کیف پول کوینومی مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که ما در مقاله فوق، به صورت کامل و جامع کیف پول کوینومی را به شما آموزش داده ایم. اگر به دنبال یک آموزش کامل و جامع و همچنین تصویری هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که مطالعه مقاله اختصاصی این ولت را از دست ندهید.

خوشبختانه کیف پول کوینومی امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در آن ذخیره کنید. به دلیل پشتیبانی قدرتمند این ولت، در چند وقت اخیر گزارش منفی نسبت به هک شدن این کیف پول گزارش نشده است. به همین دلیل اکثر کاربران به کوینومی برای ذخیره رمز ارز هایشان اعتماد می کنند.

جز امنیت مناسب، کوینومی ولت رابط کاربری مناسبی نیز دارد. اینکه شما یک کاربر حرفه ای هستید یا مبتدی تفاوتی نمی کند چراکه می توانید با این ولت به راحتی کار کنید و از آن استفاده نمایید. در صورتی که با مشکل رو به شدید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات این مقاله و یا مقاله رسمی این کیف پول با ما به اشتراک بگذارید.

با توجه به توضیحات فوق، در صورتی که مشتاق به استفاده از این ولت هستید، می توانید به راحتی کیف پول کوینومی را دانلود کنید. یکی از سؤالات مهم برخی از کاربران این است که بهترین منبع دانلود این ولت چه سایتی است؟

همان‌طور که تا به این قسمت بارها اشاره شد، برای اینکه بتوانید یک دانلود مطمئن داشته باشید، بهتر است به سراغ سایت رسمی کیف پول کوینومی بروید. پس از مراجعه به سایت با مراجعه به بخش دانلود، می توانید به راحتی کیف پول کوینومی متناسب با سیستم عاملتان را دانلود کنید. در صورتی که در حین دانلود با مشکل رو به رو شدید، حتماً مشکل خود را در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

تا به این بخش از مقاله با کیف پول های اندروید و آیفون آشنا شدید، در ادامه قصد داریم تا شما را با کیف پول های تحت وب نیز آشنا کنیم. در صورتی که قصد دارید تا با ولت های تحت وب یا افزونه ای آشنا شوید و همچنین از نحوه دانلود آن ها اطلاع پیدا کنید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.


دانلود کیف پول های تحت وب

دانلود کیف پول های تحت وب
دانلود کیف پول های تحت وب

کیف پول های تحت وب، نسبت به کیف پول های نرم افزاری امنیت کمتری دارند. به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز سرمایه زیادی را در کیف پول های تحت وب و یا افزونه ای ذخیره نکنید. به نسبت کیف پول های نرم افزاری، دانلود آن ها نیز آسان تر است. برای دانلود کیف پول های تحت وب و یا افزونه ای دیگر نیازی به مراجعه به سایت رسمی نیست چراکه می توانید به راحتی از یک منبع دیگر نسخه متناسب با مرورگر خود را دانلود کنید. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال متامسک:

کیف پول متامسک یکی از ولت های افزونه ای معروف است که این روزها توسط کاربران بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر افرادی که با پلتفرم های غیرمتمرکز سر و کار دارند، با کیف پول متامسک آشنا هستند. این ولت جز نسخه افزونه ای، قابل نصب بر روی سیستم عامل های اندرویدی و آیفون نیز می باشد. بسته به استفاده خود می توانید کیف پول متامسک را برای پلتفرم مورد نظرتان دانلود کنید.

کیف پول نرم افزاری متامسک امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که اگر از نسخه تحت وب و یا افزونه ای قصد استفاده دارید، حتماً باید کمی دقت کنید چراکه کیف پول های افزونه ای به صورت آنلاین فعالیت می کنند و این موضوع کمی امنیت آن ها را به خطر می اندازد.

کیف پول متامسک از لحاظ رابط کاربری نیز مناسب است. طریقه شارژ کیف پول متامسک بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اگر در حین کار با کیف پول متامسک با مشکل مواجه شدید، حتماً مشکل خود را در بخش نظرات برایمان مطرح کنید تا بتوانیم در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم. در صورتی که قصد دارید تا به صورت کامل و جامع به طریقه کار با این ولت مسلط شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله اختصاصی آموزش کیف پول متامسک در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع طریقه کار با این ولت را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

حال که تا حدودی با این ولت آشنا شدید، بهتر است به سراغ اصل مطلب یعنی طریقه دانلود کیف پول متامسک برویم. اگر قصد دارید تا در پلتفرم های غیر متمرکز از کیف پول متامسک استفاده کنید نیاز به نسخه افزونه ای این ولت دارید. برای دانلود نسخه تحت وب و یا افزونه ای می توانید به استور مرورگر مورد نظرتان مراجعه کنید. برای مثال اگر از گوگل کروم استفاده می کنید، باید به استور گوگل کروم مراجعه کنید. در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید، می توانید با مراجعه به سایت رسمی کیف پول متامسک به راحتی به تمام نسخه های منتشر شده این ولت دسترسی پیدا کنید.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال ربی:

کیف پول ربی، یکی دیگر از ولت های افزونه ای می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز های خود استفاده کنید. همچنین این کیف پول قابل استفاده در پلتفرم های غیرمتمرکزی که از آن پشتیبانی می کنند نیز می باشد.

این ولت هیچ نسخه مخصوصی برای نصب در سیستم عامل های کامپیوتری و یا موبایلی ندارد و شما تنها می توانید نسخه افزونه ای این ولت را در مرورگر های Chrome، Brave نصب و استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که این ولت برای مرورگر های Edge و Firefox در حال حاضر توسعه داده نشده است اما طبق خبر های منتشر شده در سایت رسمی، به زودی کاربران می توانند از نسخه مرورگر های Edge و Firefox نیز استفاده کنند.

اگر قصد استفاده از این ولت دارید، ابتدا باید نسخه متناسب با مرورگر خود را دانلود کنید. فرقی نمی کند از چه مرورگری استفاده می کنید مهم این است که کیف پول ربی از اکثر مرورگر ها پشتیبانی می کند. پس از انتخاب نوع مرورگر، نوبت به این رسیده است که به سراغ دانلود آن بروید. برای دانلود همانند کیف پول متامسک باید به فروشگاه مرورگر مورد نظر مراجعه کنید.

در صورتی که از این طرق موفق به دانلود این ولت نشدید، می توانید به سایت رسمی کیف پول ربی مراجعه کنید. پس از بارگذاری کامل سایت ربی، صفحه دانلود به شما نمایش داده می شود. می توانید با کلیک بر روی نسخه مورد نظر اقدام به دانلود کنید.

زمانی که ما این ولت را به کاربران خود پیشنهاد می کنیم، برخی ها از ما می پرسند که امنیت آن چگونه است؟ خوشبختانه امنیت کیف پول ربی مناسب است و از لحاظ امنیتی مشکلی ندارد؛ اما باید دقت کنید که این ولت یک کیف پول آنلاین است و معمولاً کیف پول های آنلاین همیشه در معرض خطر هستند. به صورت کلی باید بگوییم که ولت های افزونه ای نسبت به نرم افزار نیاز به توجه بیشتری دارند به همین دلیل باید به این موضوع دقت کنید.

یکی از امکانات منحصر به فرد کیف پول ربی تشخیص خودکار شبکه می باشد. این موضوع به این معناست که پس از اجرای این ولت در پلتفرم غیر متمرکز مورد نظر، نیازی به تعیین شبکه به صورت دستی نیست چراکه کیف پول ربی خودکار شبکه را تشخیص می دهد.

طریقه کار با این ولت نیز به آسان است چراکه رابط کاربری کیف پول Rabby یا ربی مناسب است؛ اما اگر در حین کار با کیف پول ربی با مشکل برخورد کردید، می توانید به مقاله اختصاصی آموزش کیف پول ربی در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در مطلب فوق به صورت کامل و جامع این ولت را مورد بررسی قرار داده ایم.

 1. دانلود کیف پول ارز دیجیتال بایننس:

کیف پول تحت وب بایننس اسمارت چین متعلق به صرافی بایننس است. شما می توانید به راحتی این ولت را برای مرورگر خود دانلود و استفاده نمایید. توجه داشته باشید که کیف پول بایننس تنها از نسخه افزونه ای پشتیبانی می کند و هیچ نسخه فعال دیگری ندارد. البته بنا بر گفته سایت رسمی این ولت، احتمالاً در آینده ای نزدیک نسخه موبایلی یعنی اندروید و IOS این ولت منتشر شود.

یکی از سؤالاتی که برای اکثر کاربران ما پیش می آید این است که آیا کیف پول بایننس اسمارت چین نیز همانند صرافی بایننس کاربران ایرانی را محدود کرده است؟ خیر، کاربران ایرانی می توانند به راحتی و بدون هر مشکلی با این ولت کار کنند و رمز ارز های خود را در آن ذخیره کنند. اگر کمی دل‌نگران این موضوع هستید، برای اطمینان خاطر می توانید شرایط امنیت استفاده از کیف پول بایننس اسمارت چین را رعایت کنید. اگر برایتان سؤال است که منظور از شرایط امنیتی چیست مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

شرایط امنیتی در کل شامل دو بخش می شود:

 1. اول از همه برای ورود و در هنگام کار با کیف پول بایننس اسمارت چین حتماً از نرم افزار های ای پی ثابت استفاده کنید. زمانی که این کار توسط شما انجام شد، دیگر هیچ وقت نباید با ای پی ایران وارد کیف پول شوید چراکه ممکن است حساب شما به دلیل عدم رعایت قوانین مسدود شود. برای تغییر ای پی نیز می توانید به راحتی از نرم افزار های مخصوص این کار VPN و یا VPS استفاده کنید.
 2. هرگز مبالغ زیاد را در کیف پول خود برای بند مدت ذخیره نکنید. سعی داشته باشید که برای ذخیره دارایی یک سقف مشخص کنید. پس از اینکه سرمایه شما به سقف مورد نظر رسید، حال مبلغ مورد نظر را به یک ولت دیگر انتقال دهید. انجام این کار باعث می شود تا شما نسبت به حفظ سرمایه خود کمی خاطر جمع باشید.

پس رعایت دو نکته فوق، می توانید با احتیاط از این کیف پول استفاده کنید. در صورتی که موضوع فوق برایتان اهمیتی ندارد و نگران این موضوع نیستید بدون هیچ نرم افزار تغییر ای پی می توانید به راحتی کار خود را از همین لحظه آغاز کنید.

خوشبختانه از لحاظ امنیتی این ولت در رتبه مناسبی قرار دارد اما همان‌طور که گفتیم به دلیل فعالیت آنلاین کیف پول بایننس اسمارت چین، در هنگام کار با آن باید کمی دقت کنید. اگر تا به این بخش علاقه مند به استفاده از این ولت شده اید، برای دانلود آن می توانید از سایت رسمی کیف پول بایننس و یا استور مرورگر مربوطه اقدام کنید. اگر در هنگام دانلود با مشکل مواجه شدید، حتماً مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ سؤال شما را بدهیم.

اگر قصد دارید تا بیشتر با این ولت آشنا شوید و همچنین طریقه کار با این ولت را به صورت کامل و جامع آموزش ببینید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی کیف پول بایننس اسمارت چین مراجعه کنید. در این مقاله ما به صورت کامل و همچنین تصویری این ولت را به شما آموزش داده ایم.


سخن آخر درباره ی دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای ویندوز و ای او اس

همان‌طور که تا به این قسمت مطالعه کردید، به صورت کامل و جامع با طریقه دانلود کیف پول های ارز دیجیتال آشنا شدید. طبق اشاره ای که شد، هرگز از سایت های غیر رسمی ولت های نرم افزاری را دانلود نکنید چراکه اگر گرفتار کیف پول های فیک شوید، ممکن است سرمایه تان را از دست دهید. بهترین راه و همچنین بهترین منبع استفاده از سایت رسمی هر ولت است.

شما با مراجعه به سایت رسمی هر کیف پول، ضمن دانلود ولت مورد نظر، می توانید با آن به صورت کامل آشنا شوید. معمولاً بهترین منبع برای کسب اطلاعات سایت رسمی هر پلتفرم می باشد. البته لازم به ذکر است که ما در تیم زوم ارز در تلاش هستیم تا به روز ترین مطالب را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به زبان انگلیسی مسلط نیستید می توانید مقالات زوم ارز را دنبال کنید چراکه منبع تمامی مقالات، سایت های رسمی هر پلتفرم می باشد. اگر درباره هر ولت برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید تا در اسرع وقت به سؤالات شما پاسخ دهیم.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید و ویندوز و ios” با ما همراه بودید.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟

از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید و ویندوز و ios;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده