آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل پولکادات DOT

تحلیل پولکادات DOT

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از پولکادات در خدمت شما هستیم، همچنین می توانید قیمت دات را زیر مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

تحلیل پولکادات DOT امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید.با تحلیل ارز پولکادات DOT در تایم فریم هفتگی کنار شما عزیزان هستیم خدمتتان عرض کردیم که اخیراً قیمت این ارز شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی و آخرین سقف ترند نزولی را که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا ،بریک و شکسته است و در ادامه گفتیم از آن پس ،روند این ارز را صعودی می‌دانیم. قیمت این ارز به رشد خود ادامه داده و ماه گذشته خود را به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظرمان قرار داشت ،رسانده و خدمتتان گفتیم که انتظار داریم قیمت واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کند.
دوستان عزیز در حال حاضر دقیقاً طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم قیمت این ارز از ناحیه باکس قرمز شروع به اصلاح کرده و هم اکنون در موج اصلاحی قرار داریم و با دیدن نشانه‌های بازگشتی و اتمام اصلاح ،مجدد انتظار داریم قیمت این ارز به طرف بالا حرکت کرده و شروع به رشد کند. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که ناحیه باکس سبز به عنوان یک حمایت ماژور مد نظرمان قرار دارد و در صورتی که از دست برود ،روند این ارز تغییر کرده و نزولی خواهد شد. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOT امروز 8 بهمن 1402
تحلیل DOT امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز پولکادات همراهتان هستیم ، این ارز را ما نیز در تایم فریم هفتگی مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانگونه که مشاهده می‌کنید این ارز اخیراً شروع به رشد کرده به نحوی که در قدم اول، ترند لاین نزولی را شکسته و در قدم دوم آخرین سقف ترند نزولی را نیز پس گرفته است، با این اتفاق نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که، روند این ارز به صعودی تغییر کرده است.
در حال حاضر روند این ارز صعودی بوده ،همانطور که مشاهده می‌کنید رشد کرده و به ناحیه باکس قرمز که نقش مقاومت ماژور را برای ما دارد, نیز رسیده است ،توقع داریم که در این ناحیه شاهد اصلاح باشیم ، اما توجه داشته باشید که تمام کندل‌های نزولی، اصلاح‌های موقتی هستند.
نکته پابانی، که می‌توان در مورد این ارز خدمتتان عرض کنم این است که ،محدوده باکس سبز نقش حمایت معتبری را برای ما ایفا می‌کند ،که در صورت از دست رفتن این ناحیه، روند این ارز نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOT امروز 10 دی 1402
تحلیل DOT امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تجلیل رمز ارز DOT در تایم فریم روزانه از ناحیه تقاضا ای که برای شما عزیزان در هفته گذشت مشخص کرده بودم به سمت بالا حرکت کرد و همان‌طور که گفتم تا ناحیه عرضه ای که پیش روی خودش دارد حرکت می‌کند و الان به ناحیه عرضه رسیده است و فعلا جلوی رشد این رمز ارز گرفته شده است و ممکن است قیمت به سمت پایین حرکت کند؛ برای ورود به معامله حتما تاییدیه های کافی را بگیرید زیرا روند نشانه های صعودی زیادی دارد و ممکن است این ناحیه عرضه را بی اعتبار کند.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 12 آذر 1402
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات DOT امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز DOT در تایم فریم روزانه پس از رشد خوبی که داشت در نهایت به یک ناحیه عرضه روزانه برخورد کرد و جلوی رشد قیمت گرفته شد و به سمت پایین حرکت کرد و یک ناحیه تقاضا تشکیل داده بود که به ناحیه برخورد کرد و الان در تایم روزانه همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید روند نزولی است و قیمت سقف بالا تری نزده است و می‌تواند دوباره تا ناحیه تقاضا ای که پیش روی خود دارد به سمت پایین حرکت کند و از این ناحیه قیمتی حدودا ۴.۸۵۱ دلار واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 5 آذر 1402
تحلیل پولکادات DOT امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات DOT امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز dot در ماه های گزشته روندی ریزشی داشت ولی در نهایت به یک ناحیه تقاضا هفتگی رسید که جلو ریزش را گرفت و در این دو هفته اخیر دو کندل سبز بسته شد و با توجه به اینکه دو روز دیگر کندل ماهانه هم به صورت سبز بسته می‌شود می‌توان گف که رمز ارز dot روند صعودی خودش را این ناحیه تقاضا پر قدرت هفتگی شروع کند.
اما در تایم روزانه نواحی عرضه زیادی پیش روی خودش دارد ولی به صورت بلند مدت می‌تواند رشد خودش را شروع کند.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی هفتگی:

تحلیل پولکادات DOT امروز 7 آبان 1402
تحلیل پولکادات DOT امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات DOT امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز DOT در طی مدت یک ماه گذشته، روند نزولی داشت و قیمت آن به پایین ترین سطح حمایت رسم شده در محدوده دقیق ۴ دلار رسید. روی این ناحیه حمایت، فشار فروش کاهش پیدا کرد و بعد از آن در تایم فریم ۴ ساعته یک کانال رنج تشکیل شد. این کانال همچنان پابرجا است و دو مقاومت مهم سر راه حرکت صعودی این ارز قرار گرفته است. مقاومت اول میدلاین کانال نزولی اصلی و مقاومت دوم محدوده شروع آخرین موج نزولی یعنی قیمت ۴.۳۵ دلار را نشان می دهد. شرایط تغییر روند با شکست این مقاومت می تواند ایجاد شود. واگرایی مثبت RSI یکی از نشانه های مثبت برای رشد قیمت تا این محدوده مقاومت است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 9 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

 


تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز پولکادات به دلیل فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، حرکت پرشتابی به سمت حمایت های خود داشت و با شکست حمایت محدوده ۴.۷۰ دلار، ریزش قیمت تا حمایت ۴.۲۰ دلار ادامه پیدا کرد. همچنین برای مدت کوتاهی زیر کف های قبلی خود برگشت. بنابراین در سال ۲۰۲۳ پایین ترین قیمت این ارز در محدوده ۴.۱۳۵ دلار به ثبت رسیده است. پس کاملا روند نزولی میان مدت را نشان می دهد. حالا تنها یک حمایت دیگر در محدوده ۴ الی ۳.۹۵ دلار برای ارز پولکادات باقی مانده است و اگر این محدوده حمایت هم پرقدرت شکسته شود، ریزش سنگین می تواند تا کف کانال نزولی در محدوده رند ۳ دلار ادامه داشته باشد. برای کوتاه مدت باید در انتظار تثبیت قیمت روی این سطوح حمایت باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 12 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز DOT در طی یک ماه گذشته واکنش های زیادی به مقاومت محدوده ۵.۶۰ دلار نشان داد و عدم تقاضا برای رشد بیشتر قیمت و از یک طرف سیو سود خریداران کوتاه مدت موجب شد تا قیمت این ارز مجددا مومنتوم منفی بگیرد. این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده رند ۵ دلار در حال معامله شدن است و با توجه به شکسته شدن کف کانال رنج، پتانسیل کاهش بیشتر تا محدوده ۴.۷۰ دلار وجود دارد. روند این ارز به طور کلی نزولی است و اگر واکنش مثبت خوبی به حمایت مشخص شده ثبت شود، می توانیم انتظار رشد خوبی در آینده از این ارز داشته باشیم. هدف خریداران در صورت ایجاد تقاضا، محدوده ۶.۲۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 15 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز DOT بعد از فشار فروش شدیدی که در بازار ایجاد شد، روند نزولی آن تا محدوده حمایت کف قبلی در پایان سال ۲۰۲۲ یعنی قیمت ۴.۲۵ دلار ادامه پیدا کرد. برخورد به این حمایت موجب شد تا سفارشات خرید بسیار زیادی فعال شود و قیمت این ارز یک حرکت جهشی مثبت را تا محدوده مقاومت ۵.۶۰ دلار انجام داد. در بازه زمانی هفتگی می توانیم یک الگوی کف دو قلو را روی حمایت ماهانه مشاهده کنیم. با توجه به شکسته شدن سقف قبلی در تایم فریم روزانه، پتانسیل رشد قیمت بعد از پولبک به حمایت های مشخص شده برای پولکادات وجود دارد. حمایت اول در محدوده ۴.۹۰ الی ۵ دلار و حمایت دوم در محدوده ۴.۶۵ دلار قرار گرفته است. قدرت واکنشی محدوده حمایت دوم بیشتر است و انتظار نوسان بهتری از این حمایت داریم. اهداف بالاتر پولکادات در محدوده های ۶ و ۶.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 18 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۲

این ارز در طی یک ماه گذشته بعد از اینکه یک روند رنج را بین محدوده حمایت ۵.۱۵ الی مقاومت ۵.۶۰ دلار طی کرد، با فشار فروش مواجه شد و با یک کندل نزولی در تایم فریم روزانه کف کانال رنج ارز پولکادات شکسته شد. فشار فروش به حدی بود که کف قیمتی ارز پولکادات در محدوده ۴.۲۳ دلار که در پایان سال ۲۰۲۲ ثبت شده بود، به طور موقت شکسته شد.

در واقع قیمت پولکادات به یک حمایت بسیار مهم ماهانه در محدوده ۴.۲۴ الی ۳.۹۸ دلار برخورد کرده و واکنش مثبت نشان داده است. اما روی محدوده حمایت فعلی در صورتی که در تایم فریم های روزانه و چهار ساعته نشانه های واکنش مثبت خوب و تغییر روند مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که با کاهش فشار فروش مجدداً محدوده با تقاضای بالا همراه شود و شاهد تغییر روند و بازگشت قیمت به سطوح بالاتر باشیم.

اما در حال حاضر، در این تایم فریم ها این نشانه ها دیده نمی شود و حتی در تایم های پایین تر نیز برای معاملات کوتاه مدت باید منتظر نشانه های تغییر روند باشیم. به عنوان مثال در تایم فریم ۱۵ دقیقه، شکست مقاومت محدوده ۴.۵۳ الی ۴.۵۷ دلار می تواند نشانه تغییر روند کوتاه مدت باشد. در صورت واکنش مثبت قوی به این حمایت ماهانه ارز پولکادات می تواند برای مدتی در محدوده ۴ الی ۵ دلار نوسان داشته باشد.


تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

ارز پولکادات در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از واکنش منفی به مقاومت محدوده دقیق ۷ دلار، ۲۶ درصد کاهش قیمت را ثبت کرده است. کف قبلی این ارز در محدوده ۵.۱۵ دلار به طور موقت شکسته شده است و واکنش مثبت مجدد در این محدوده مشاهده می شود. سناریو صعودی در نظر گرفته شده برای بلند مدت این است که اگر مقاومت محدوده ۵.۶۲ به همراه مقاومت ۵.۸۰ دلار شکسته شود، روند این ارز می تواند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شود. در اینصورت اهداف خریداران می تواند در محدوده های ۶، ۶.۳۰، ۷ و محدوده ۸ الی ۸.۴۰ دلار در نظر گرفته شود. در محدوده فعلی، بین سقف کانال نزولی میان مدت و خط روند نزولی، یک الگوی کنج مشاهده می شود. بنابراین با شکسته شدن این مقاومت ها، الگو می تواند تایید شود. برای کوتاه مدت به دلیل اینکه یک حمایت قوی به مقاومت قوی تبدیل شده است و حمایت پایین تر هم یک محدوده قوی می باشد، احتمال روند رنج وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 24 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 27 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز DOT در طی یک ماه گذشته رشد قیمت خوبی داشت. این ارز دقیقا به حمایتی که در محدوده ۵.۷۴ الی ۵.۸۰ دلار در نظر گرفته شده بود، واکنش دقیق نشان داد، و از این محدوده، شاهد رشد ۲۰ درصدی قیمت این ارز بوده ایم. همانطور که در تحلیل قبلی گفته شد، یکی از اهداف کوتاه مدت خریداران، محدوده رند ۷ دلار می باشد، در بازه زمانی ۴ ساعته، می توانیم یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر بگیریم. تا زمانی که کف کانال در محدوده ۶.۳۰ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار شکست مقاومت فعلی را داشته باشیم. توجه داشته باشید که در صورت شکست این مقاومت، به دلیل برخورد به میدلاین کانال، احتمال توقف و قیمت و تشکیل یک روند رنج بین قیمت ۷ دلار و مقاومت ۷.۱۵ دلار وجود دارد. در ادامه، و در صورت افزایش حمایت سرمایه گذاران در بازار، می توانیم هدف بعدی ارز پولکادات را در محدوده ۷.۷۴ الی ۷.۸۸ دلار در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 27 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 28 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز DOT در طی هفته‌های گذشته روند اصلاحی داشت و قیمت آن تا محدوده حمایت ۵.۲۰ دلار کاهش پیدا کرد. مجدداً به دلیل شرایط تغییر روندی که برای این ارز فراهم شده بود، شاهد رشد ۳۰ درصدی قیمت این ارز بودیم. از طرفی به دلیل اینکه قیمت بالای سطح حمایت ۵.۶۰ الی ۶ دلار برگشته است، پولبک به این محدوده می‌تواند واکنش مثبت مجدد به همراه داشته باشد. این ناحیه حمایت با سقف کانال نزولی شکسته شده همپوشانی دارد و حمایت قوی محسوب می‌شود.

پس در صورتی که محدوده رند ۶ دلار مجدداً تست شود، می‌توانیم در صورت تشکیل الگوهای بازگشتی در تایم فریم ۴ ساعته، انتظار رشد قیمت را برای اهداف مشخص شده داشته باشیم. در صورتی که شرایط مساعد بازار حفظ شود، رشد قیمت پولکادات می‌تواند تا محدوده مقاومت سقف قبلی یعنی قیمت ۷.۵ دلار ادامه داشته باشد. این مقاومت توسط اندیکاتور اسمارت مانی به عنوان یک ناحیه مقاومت مینور شناسایی شده است، و می‌تواند مانند برخورد قبلی واکنش منفی به همراه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل پولکادات DOT امروز 28 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی پولکادات DOT امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

رمز ارز DOT در هفته‌های گذشته نوسانات زیادی را ثبت کرده است. بعد از اینکه قیمت این ارز با فشار خرید به مقاومت محدوده ۷ دلار رسید، در این سطح واکنش‌های منفی موجب رنج شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته شد، و همچنین بعد از شکست سقف کانال نزولی، پولبک به سقف شکسته شده مشاهده شد. مجدداً در محدوده سقف کانال و همچنین حمایت ۵.۶۰ الی ۶.۱۰ دلار، شاهد افزایش تقاضا در ارز پولکادات بودیم. دو روز گذشته نیز یک کندل صعودی قوی موجب شکسته شدن مقاومت سقف قبلی شد، و امروز شاهد تایید این شکست هستیم.

پتانسیل رشد بیشتر برای پولکادات تا محدوده مقاومت ۸.۵ دلار به وجود آمده است. البته این افزایش قیمت به زمان بیشتری احتیاج دارد. چرا که یک مقاومت مینور در محدوده ۷.۷ الی ۸ دلار سر راه روند صعودی قرار گرفته است. در تایم فریم ۴ ساعته شاهد صعودی شدن دوباره روند DOT هستیم. مقاومت محدوده ۸ دلار توسط اندیکاتور اسمارت مانی تایید شده است، و محدوده مهمی می‌باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 30 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، و قیمت این ارز زیر محدوده رند ۶ دلار واکنش های منفی زیادی نشان داد. نکته مهمی که وجود دارد این است که قیمت هم قدرت خریداران بالاست و هم محدوده های مقاومتی که کندل ها در حال نزدیک شدن به آن می باشند، در نواحی عرضه قوی قرار گرفته است. پس احتمال اینکه در محدوده سقف کانال نزولی میان مدت شاهد روند رنج بزرگتری باشیم وجود دارد.

با توجه به اینکه پتانسیل تغییر روند در تایم روزانه برای ارز دات به وجود آمده است، اگر خریداران بتوانند قیمت این ارز را همچنان بالای سطح ۶ دلار حفظ کنند، رشد قیمت می تواند در میان مدت تا محدوده ۱۰ دلار ادامه داشته باشد. در صورت شکست کامل مقاومت سقف کانال نزولی، رسیدن به هدف ۱۰ دلار ممکن خواهد بود. البته پولبک ها نباید نادیده گرفته شود، و امکان بازگشت به سطوح پایین در محدوده ۵.۱۸ الی ۵.۳۰ دلار وجود دارد. آخرین نکته مهم ارز دات این است که اگر قبل از پولبک سقف قبلی در قیمت ۶.۵۲ دلار شکسته شود، می توانیم حمایت ۶ دلار را ناحیه امنی برای پولبک در نظر بگیریم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 24 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در هفته گذشته افزایش قیمت جالب توجهی داشت. بعد از شکسته شدن خط روند نزولی در محدوده ۴.۵ دلار، قیمت این ارز در یک فاز اسپایک صعودی حرکت خود را به سمت سقف کانال نزولی ادامه داد. برخورد قیمت به محدوده مقاومت ۶ دلار با واکنش همراه نبود، و این مقاومت هم شکسته شد. بنابراین شرایط تغییر روند در تایم فریم روزانه برای این ارز فراهم شده است. نکته مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که اگر سقف بااتری نسبت به بالاترین قیمت امروز به ثبت برسد، می توانیم انتظار داشته باشیم که محدوده ۵.۷۷ الی ۶.۰۷ دلار به حمایت تبدیل شده است. در غیر اینصورت برگشت قیمت زیر محدوده ۶ دلار می تواند یک اصلاح عمیق تا حمایت محدوده ۵ الی ۵.۱۸ دلار را ایجاد کند. پس برای هفته آینده این دو محدوده را می توانید در نظر داشته باشید.

تحلیل پولکادات DOT امروز 24 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رساند. قیمت با حمایت خریداران، از کانال باریک نزولی خارج شد، و به دلیل افزایش حجم معاملات خرید، با یک پولبک کوچک به حرکت صعودی ادامه داد. همچنین محدوده مقاومتی که در قیمت ۴.۵۱ الی ۴.۵۵ دلار در نظر گرفته شده بود، با یک کندل صعودی قوی در تایم ۴ ساعته تبدیل به حمایت شد، و در پولبک به این ناحیه، دو بار واکنش مثبت مشاهده شده است. نکته ای که وجود دارد این است که سقفی که در محدوده ۴.۷ دلار شکل گرفته است، می تواند سقف بالاتر نسبت به آخرین سقف در روند نزولی در نظر گرفته شود. پس با توجه به کف های قیمتی بالاتری که شکل گرفته است، انتظار ما از ارز پولکادات این است که با برخورد به حمایت محدوده ۴.۵۰ دلار واکنش مثبت قوی مشاهده شود. اگر این اتفاق رخ دهد، می توانیم اهداف قیمت را برای کوتاه مدت در محدوده های ۵ دلار و ۵.۴۰ الی ۵.۵۰ دلار در نظر داشته باشیم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 10 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند نزولی داشت، و فروشندگان با حفظ قدرت خود قیمت را به محدوده ۴ دلار نزدیک تر کردند. هنوز قیمت زیر خط روند نزولی داخل کانال است، و بنابراین باید تا زمان برگشت بالای این سطح داینامیکی منتظر ماند. در بازه زمانی ۴ ساعته روی پایین ترین قیمت یک الگوی کف دوقلو تشکیل شده است، که شکست محدوده خط گردن الگو یعنی قیمت ۴.۴۰ دلار می تواند باعث تایید و برگشت تا مقاومت محدوده ۴.۵۰ دلار شود. همچنین در تایم ۴ ساعته می توانید یک کانال نزولی در نظر بگیرید.

شکست سقف کانال نزولی و تثبیت قیمت بالای آن می تواند سیگنال مثبتی در هفته آینده باشد. در غیر اینصورت ادامه حرکت نزولی و برخورد کامل به حمایت ۴ دلار مورد انتظار خواهد بود. لازم به ذکر است که اولین نشانه های برگشت نیز روی RSI مشاهده می شود، که برای تایید نیاز به سایر موارد بررسی شده دارد. همچنین شکست خط روند نزولی RSI نیز می تواند یکی دیگر از نشانه های برگشت باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 10 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز دات DOT در طی هفته گذشته روند رنج اما با مومنتوم منفی داشت. بیشترین معاملات ارز دات در محدوده ۴.۵ دلار بوده است. واکنش مثبت به حمایت ماهانه مشاهده شده است، اما به دلیل قدرت نداشتن، مجددا در حال نفوذ بیشتر به حمایت محدوده ۴.۵۷ الی ۳.۷۰ دلار می باشد. هفته گذشته دو سطح حمایت در محدوده ۴.۳۶ و ۳.۹۸ دلار را در نظر گرفته بودیم، که نبود تقاضا هنوز می تواند باعث رسیدن قیمت به این محدوده ها باشد. برای داشتن معاملات کم رسیک می توانید تا زمان شکست و پولبک به خط روند نزولی روی RSI منتظر بمانید.

همچنین اگر این اتفاق به همراه شکست خط روند نزولی روی قیمت باشد، می تواند قدرت بیشتری را از سوی خریداران نشان دهد. در تایم فریم ۴ ساعته نیز واگرایی مثبت قوی روی اندیکاتور RSI مشاهده می شود، اما هنوز سقف و کف های تشکیل شده پایین تر از سقف و کف های قبلی می باشند. تنها در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۴.۴۸ الی ۴.۵۰ دلار برگردانند، انتظار تغییر روند در تایم ۴ ساعته را می توانیم داشته باشیم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز پولکادات DOT در هفته گذشته و مخصوصا روز قبل ریزش شدیدی داشت. قیمت این ارز که روی یک ناحیه حمایت مهم قرار گرفته بود و به سختی توسط خریداران حمایت می شد، با برگشت بازار حمایت ۵ دلار را شکست، و کاهش قیمت دقیقا تا سطح حمایت ماهانه ۴.۵۷۵ الی ۳.۷۰ دلار ادامه داشت. برخورد اول به این حمایت بعد از ۷۲۰ روز با یک واکنش جزیی همراه بوده است. همچنین این ناحیه در کف کانال نزولی میان مدت نیز قرار گرفته است. اما باید تا زمان تثبیت قیمت بالای این محدوده منتظر ماند.

هنوز فشار فروش در بازار زیاد است، و احتمال نفوذ بیشتر قیمت در این سطح وجود دارد. دو محدوده حمایت خطی روی نمودار مشخص شده است. حمایت اول در قیمت ۴.۳۶ دلار و حمایت دوم در قیمت ۴ دلار که می تواند در صورت برخورد قیمت به این سطوح واکنش قوی ایجاد کند. برای رشد قیمت و خروج از کانال نزولی، ابتدا باید خط روند نزولی پرقردت به سمت بالا شکسته شود. در این صورت برای هفته های آینده می توانیم رشد قیمت را انتظار داشته باشیم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 26 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز هنوز روی یک سطح حمایت مهم و در محدوده ۵.۲۰ الی ۵.۲۵ دلار قرار گرفته است، و نشانه ای مبنی بر واکنش مثبت و رشد قیمت از این سطح هنوز مشاهده نشده است. هفته گذشته یک خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شد، که نشانه این شکست و برگشت قیمت به کمک واگرایی منفی اندیکاتور RSI قابل تشخیص بود. برای کوتاه مدت فقط سطح حمایت مشخص شده به عنوان آخرین حمایت معتبر کوتاه مدت در نظر گرفته شده است.

اگر فشار فروش روی این ارز افزایش پیدا کند، با شکست این حمایت ریزش قیمت می تواند تا محدوده ۴.۵۰ الی ۳.۶۰ دلار ادامه داشته باشد، و کف کانال نزولی می تواند به صورت فیک شکسته شود. به محض برخورد قیمت به حمایت ماهانه مشخص شده می توانیم انتظار واکنش مثبت قوی داشته باشیم. با توجه به اینکه قیمت ارز پولکادات به سطوح حمایتی خوبی رسیده است، احتمال اینکه برخی از نهنگ های بازار در جهت فعال کردن حد ضرر معاملات خرید اقدامی انجام دهند و شکست فیک ایجاد شود، وجود دارد. برای حالت کم ریسک تر باید تا زمان شکست خط روند نزولی جدید و تایید الگوی کنج نزولی منتظر ماند.

تحلیل پولکادات DOT امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. با توجه به اینکه در تایم فریم های بالا قیمت به کف کانال نزولی در محدوده ۵ دلار برخورد کرده بود، شاهد تشکیل شدن الگوی کف دو قلو و برگشت قیمت بالای محدوده ۵.۴ دلار بودیم. این الگو که در تایم فریم ۴ ساعته به وضوح قابل تشخیص است، به دلیل اینکه خط گردن الگو در محدوده ۵.۴ دلار تشکیل شده بود، شکست این مقاومت الگو را تایید کرده است.

در همین بازه زمانی می توانیم با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی، روی آخرین پیوت ها و تا زمان حفظ کامل این حمایت داینامیک می توانیم انتظار رشد بیشتر را تا محدوده هدف کوتاه مدت ۶ دلار داشته باشیم. هنوز تا زمانی که مقاومت ۶ دلار شکسته نشود، روند نزولی است، و امکان تشکیل یک الگوی کف دوقلوی بزرگتر در تایم روزانه وجود دارد، که در اینصورت سطح حمایت ۵.۱۰ الی ۵۰.۳۰ دلار می تواند ناحیه حمایت خوبی برای تست مجدد تقاضا باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز پولکادات DOT در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشت. اما با برخورد دقیق به کف کانال نزولی میان مدت خود دقیقا مانند نمودار کاردانو افزایش قیمت داشت. اما این افزایش قیمت قدرت بالایی را از خریدار نشان نداده است. با توجه به اینکه قیمت کاملا در روند نزولی قرار دارد، تا زمانی که مقاومت محدوده ۶ دلار تبدیل به حمایت نشود این برگشت ها می تواند موج اصلاحی در نظر گرفته شود. اما از یک سو به دلیل اینکه یک خط روند نزولی داخل کانال به سمت بالا شکسته شده است، و آخرین موج نزولی به صورت یک پولبک به این خط روند بوده است، اگر شرایط کوتاه مدت بازار حفظ شود، احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو برای یک حرکت صعودی میان مدت وجود دارد.

اما تایید آن نیازمند شکست مقاومت ۶ دلار می باشد. همچنین شکست مقاومت ۶ دلار می تواند روند تایم ۴ ساعته را نیز صعودی کند. در زمان نگارش این تحلیل، بزرگترین تایم فریمی که می توان روند صعودی را در آن مشاهده کرد، تایم ۱ ساعته می باشد. تا زمانی که سطح حمایت مینور ۵.۲۵ الی ۵.۲۰ دلار شکسته نشود، این روند صعودی کوتاه مدت می تواند به سمت هدف ۶ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز پولکادات DOT در طول هفته گذشته روند نزولی خود را حفظ کرد. قیمت این ارز بعد از اینکه با فشار فروش بالا به محدوده حمایت ۶ دلار برخور دکرد، نتوانست بالای این سطح بماند. شکست این محدوده باعث تشکیل یک مقاومت قوی در قیمت ۶.۰۷ الی ۵.۷۷ دلار شده است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت کاملا داخل یک کانال نزولی میان مدت است، و به دلیل نبود قدرت تقاضا، در نیمه دوم این کانال می باشد. که نشان می دهد اگر بیت کوین حمایت خود را از دست بدهد، پولکادات می تواند با فشار فروش بالا به محدوده ۵ دلار برخورد کند.

همچنین پایین ترین حمایت معتبری که می توانیم در نظر بگیریم، در محدوده ۳.۶ الی ۴.۵ دلار قرار دارد. از این ناحیه انتظار واکنش بسیار قوی داریم. چرا که بزرگترین موج صعودی در تایم فریم هفتگی از این محدوده شروع شده، و تست مجدد این ناحیه می تواند با واکنش مثبت خوبی همراه باشد. در سناریو صعودی باید قیمت بالای سطح ۶ دلار برگردد. در اینصورت اهداف قیمتی می تواند میدلاین کانال و سقف کانال نزولی در نظر گرفته شود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند نزولی شدیدی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه نتوانست بالای محدوده مقاومت ۶.۶ الی ۶.۸ دلار تثبیت داشته باشد، ریزش شدیدی را به ثبت رساند، و فشار فروش باعث شکسته شدن حمایت محدوده ۵.۷ الی ۶ دلار شد. این روند نزولی در صورتی که بیت کوین زیر محدوده ۱۶۰۰۰ دلار برگردد، می تواند ادامه داشته باشد و قیمت را تا حمایت اصلی در ناحیه ۴.۵ الی ۵.۱۴ دلار پایین بیاورد.

فشار فروش و قدرت فروشندگان هنوز بالاست، و این مورد را می توانیم از زاویه بالای موج نزولی با محور افقی متوجه شویم. برای مشاهده نشانه های کاهش و حذف فشار فروش، می توانیم واگرایی مثبت اندیکاتور RSI، واگرایی حجم و همچنین پولبک کامل تر به خط روند نزولی سبز رنگ را در نظر داشته باشیم. با احتمال بالاتری در محدوده کانال ۴ دلار احتمال برگشت کامل قیمت و تغییر روند وجود دارد. بنابراین تا تثبیت قیمت روی سطوح مشخص شده باید منتظر ماند.

تحلیل پولکادات DOT امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته دقیقا به محدوده حمایت مشخص شده در قیمت ۵.۷۵ الی ۶ دلار واکنش مثبت نشان داد، و رشد قیمت خوبی را از این ارز مشاهده کردیم. شکست مقاومت داینامیک خط روند نزولی بسیار پر قدرت بود، و بعد از آن پولبک عمیقی مشاهده نشد. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، ناحیه مقاومتی که در محدوده ۶.۶۰ الی ۶.۸ دلار برای ارز دات در نظر گرفته شده بود، با واکنش همراه شده است، و قیمت چند روزی زیر این مقاومت متوقف شده است.

شکست این مقاومت می تواند نشانه صعودی شدن روند در تایم فریم روزانه و رشد بیشتر تا اهداف بالاتری که در نمودار مشخص شده باشد. اهدافی که می تواند در قیمت های ۷.۵ الی ۷.۷ و محدوده ۸ الی ۸.۵۰ دلارباشد، که مقاومت دوم با میدلاین کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و مقاومت قوی تری می باشد. همچنین به دلیل نزدیک بودن مقاومت دوم به محدوده اول، احتمال برخورد قیمت به صورت لحظه ای در این ناحیه می تواند افزایش پیدا کند. بنابراین در این هفته، شکست ناحیه مقاومت فعلی می تواند اهداف بالاتر را به راحتی در دسترس خریداران قرار دهد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند نزولی خود را کاملاً حفظ کرد و فشار فروشی که در بازار وجود آمد باعث شکست حمایت محدوده ۵.۸۰ الی ۶ دلار شده است. هنوز خط روند نزولی به عنوان مقاومت عمل می کند و قیمت با برخورد به این خط روند مجددا روند نزولی را از سر می‌گیرد. یک محدوده مقاومت که در قیمت ۶.۲۳ الی ۶.۳۰ دلار در نظر گرفته شده بود، و به وسیله این خط روند نزولی تقویت شده بود، مانع از رشد قیمت شد. همچنین واکنش شدیدی در این محدوده صورت گرفت.

تاکنون چندین بار برخورد به محدوده حمایت فعلی با واکنش مثبت همراه شده است، اما برخورده آخر به این محدوده باعث نفوذ و شکست موقت شده، که در صورت باقی ماندن شرایط به همین وضعیت، احتمال شکست قطعی و کاهش بیشتر تا محدوده ۵.۱۰ الی ۵ دلار بالا خواهد رفت. در بهترین حالت برای معاملات کم ریسک در زمان شکست خط روند نزولی منتظر ماند. در این صورت می توانیم ادامه روند رنج را به این محدوده حمایت فعلی تا مقاومت ۶.۶۰ الی ۶.۸۰ دلار انتظار داشته باشیم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته روند آن در جهت نزولی ادامه پیدا کرد و فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد باعث شکست موقت حمایت محدوده ۵.۸ الی ۶ دلار شد. حمایتی که مربوط به بازی زمانی روزانه بوده و هنوز به طور کامل شکسته نشده است. در هفته گذشته برای این ارز یک خط روند نزولی به عنوان مقاومت مینور در نظر گرفته شده بود، که علیرغم شکست این خط روند، با تشکیل الگوی سقف دو قلو در محدوده ۶.۵ دلار، تثبیت بالای این مقاومت داینامیک مشاهده نشد و قیمت با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، حرکت نزولی آن به سمت محدوده های حمایت تقویت شد.

با توجه به تشکیل یک کف پایین تر در محدوده حمایت فعلی همچنین می توانیم روند را نزولی در نظر بگیریم. اما با در نظر گرفتن یک مقاومت داینامیک دیگر و تلاقی آن با محدوده مقاومت ۶.۲۳ الی ۶.۳۰ دلار، شکسته این مقاومت را می توانیم سیگنال مثبتی برای برگشت قیمت به سمت مقاومت محدوده ۶.۷۰ الی ۷ دلار در نظر داشته باشیم. در آخرین کندل روزانه واکنش خوبی مجدداً به محدوده حمایت ۶ دلار مشاهده شده است، که در صورت شکست مقاومت مشخص شده، اهداف محدوده آبی رنگ برای این ارز در دسترس خواهد بود

تحلیل پولکادات DOT امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته، روند رنج آن بین محدوده حمایت ۶ دلار و مقاومت محدوده ۶.۵ دلار ادامه پیدا کرد. یک مقاومت داینامیک روی نمودار در نظر گرفته شده بود، که این محدوده هنوز با واکنش منفی همراه است. کندل های روزانه آخر، در قیمت ۶.۵ دلار، متوقف شده اند، اما اگر در تایم فریم ۴ ساعته این مقاومت داینامیک را در نظر بگیرید، هنوز شکسته نشده است، و در صورتی که قیمت بالای محدوده ۶.۴۶ دلار برگردد، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشت باشیم.

در غیر اینصورت کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۵.۸۰ الی ۶ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی هفتگی هنوز شرایط این ارز کاملا نزولی است، و در صورتی که قیمت به مقاومت برخورد داشته باشد، احتمال ریزش و برگشت قوی به سمت حمایت های پایین تر بیشتر می باشد. رمز ارز دات حمایت های بسیاری را از دست داده است، و برای برگشت به سمت اهداف بالاتر، نیاز است که حداقل خریدران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۷ دلار تثبیت بدهند.

تحلیل پولکادات DOT امروز 16 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته کاملا روند رنجی داشت. قیمت این ارز بین دو محدوده حمایت مقاومتی که از گذشته روی نمودار در نظرز گرفته شده بود، نوسان داشته است. حمایتی که در محدوده ۵.۸ الی ۶ دلار می باشد، و مقاومتی که در محدوده ۶.۶ الی ۶.۸ دلار می باشد. یک روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته برای ارز دات می توانیم در نظر داشته باشیم. به دلیل فشار فروش بالای که در موج نزولی قبلی وجود داشته است، در بهترین حالت احتمال ادامه روند رنج وجود دارد.

یک مقاومت داینامیک هم در محدوده فعلی روی نمودار دات در نظر گرفته شده است. برای صعودی شدن روند، هر دو مقاومت ها باید پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، تا بتوانیم انتظار داشته باشیم که روند در تایم فریم ۴ ساعته از حالت نزولی به صعودی تغییر پیدا کند. در بازه زمانی هفتگی هنوز نشانه قدرت خریدار مشاهده نمی شود، و احتمال تست مجدد سطوح حمایت وجود دارد. اندیکاتور ایچیموکو در تایم فریم هفتگی سطوح حمایتی فعلی را بسیار قدرتمند نشان می دهد. بنابراین در ماه جاری پتانسیل رشد قیمت بعد از یک شکست جعلی حمایت وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 2 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد، و با شکست حمایت خود در محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۸۰ دلار، فشار فروش آن بیشتر شد. قیمت این ارز سرانجام به پایین ترین حمایت خود در محدوده ۵.۸ الی ۶ دلار برخورد کرده است. واکنش مثبت قبلی از این محدوده، باعث رشد ۶۰ درصدی قیمت ارز دات شده بود. اما این بار به دلیل فشار بالای فروش، احتمال شکست این محدوده و حرکت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد. اما برای رشد قیمت، اگر خریداران بتوانند باز هم قیمت را بالای سطح ۶.۶۰ دلار برگردانند، در آن صورت انتظار رشد مجدد و حرکت به سمت مقاومت های ۷.۲۰ الی ۷.۴۰ دلار و مقاومت ۸ دلار وجود خواهد داشت.

اما برای کوتاه مدت با توجه به اینکه کندل های آخر در برخورد به محدوده مقاومت با واکنش منفی همراه بوده است، باز هم احتمال برگشت قیمت سمت حمایت ۶ دلار وجود دارد. به دلیل واگرایی منفی مخفی RSI در تایم فریم ۴ ساعته، همچنان احتمال کاهش قیمت وجود دارد. حتی احتمال رنج شدن روند بین حمایت فعلی و مقاومت محدوده ۶.۶ الی ۶.۸ دلار هم وجود دارد. بنابراین با رسم یک خط روند صعودی روی پیوت های آخر می توانید سیگنال برگشت را در صورت شکست خط روند دریافت کنید.

تحلیل پولکادات DOT امروز 2 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 27 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته مجددا ریزش قیمت داشت. فشار فروش بعد از برخورد قیمت به محدوده ۷.۸۰ الی ۸.۲۰ دلار شروع شد، و دقیقا از این محدوده کاهش ۱۵ درصدی ارزش پولکادات به ثبت رسید. حمایتی هم که در محدوده ۶.۸۵ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده بود، مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است، و کندل روزانه زیر این محدوده بسته نشده است.

اما قدرت کندل های نزولی بیشتر از کندل های صعودی است، و احتمال شکست این حمایت وجود دارد. اگر بیت کوین محدوده ۲۰۰۰۰ دلار را حفظ نکند، احتمال برگشت سمت حمایت ۱۹۳۰۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد. از حمایت های مهم DOT می توان به محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۶۰ دلار اشاره کرد، که در گذشته واکنش های مثبت خوبی از این ناحیه شناسایی شده است. اما اگر بیت کوین مقاومت خود را در محدوده ۲۰۰۰۰ الی ۲۰۱۰۰ دلار بشکند، دات هم می تواند با حفظ حمایت فعلی، تا محدوده هدف ۸ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 27 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT درهفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. برای این ارز در محدوده ۶.۸۵ دلار یک حمایت در نظر گرفته شده بود، که این محدوده حتی با ریزش شدید بیت کوین به خوبی با واکنش مثبت همراه شد. کندل روزانه این ارز بالای این سطح بسته شد، و برگشت قیمت با شکست سقف کانال نزولی، تا محدوده مقاومت ۷.۸۰ الی ۸.۲۰ دلار ادامه داشت.

این مقاومت در برخورد اول با واکنش همراه بوده است، اما پتانسیل حمایت بیشتر برای برخورد قیمت به عدد رند ۸ دلار وجود دارد. اکنون یک محدوده حمایت برای پولکادات در نظر گرفته شده است، که در قیمت ۷.۲۰ الی ۷.۴۰ دلار می باشد، و در صورت اصلاح قیمت، مجددا در این محدوده انتظار داریم که شاهد واکنش مثبت باشیم. اگر حمایت خریداران در برخورد دوم موجب شکست این مقاومت شود، هدف بعدی پولکادات در محدوده ۸.۵ دلار خواهد بود. پیوت ماهانه این ارز در محدوده مقاومت فعلی است. بنابراین سطحی که قیمت به آن برخورد کرده، می تواند روند را برای دو هفته آینده تعیین کند.

تحلیل پولکادات DOT امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشت، و فشار فروش موجب شد تا قیمت به محدوده کف قبلی مجددا نزدیک شود. قیمت داخل کانال نزولی بلند مدت قرار دارد، و با توجه به حمایت های مهمی که برای پولکادات در نظر گرفته شده است، در صورت نبود فشار فروش در بازار، انتظار می رود شاهد برگشت قیمت به سمت سقف کانال در محدوده های مقاومت ۸ دلار باشیم. برای کوتاه مدت به دلیل برگشت شدید قیمت از سقف قبلی، انتظار یک روند رنج از پولکادات داریم.

در بازه زمانی ۴ ساعته می توان این روند رنج را مشاهده کرد، که به تازگی از مومنتوم نزولی روند کاسته شده است. یک کانال نزولی برای این ارز در تایم فریم ۴ ساعته می توان در نظر گرفت. نزدیک ترین حمایتی که با واکنش مثبت همراه بوده در قیمت ۶.۸۵ دلار می باشد. این حمایت در تایم فریم ۱ ساعته مورد استفاده می باشد. اما اگر حرکت قیمت داخل کانال نزولی ادامه پیدا کند، دو حمایت مهم تر در محدوده های ۶.۴۰ الی ۶.۶ دلار و حمایت روزانه در محدوده ۵.۸۰ الی ۶ دلار که حمایت قوی تری می باشد، می تواند واکنش مثبت داشته باشد. به دلیل اینکه حمایت دوم در محدوده کف کانال نزولی بزرگ تر قرار گرفته است.

تحلیل پولکادات DOT امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 29 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOT را مشاهده کنید.

رمز ارز DOT در هفت روز گذشته روند نزولی داشته است. قیمت این ارز با افزایش فشار فروش و شکست حمایتی که در محدوده ۸ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، به سمت حمایت اصلی در حرکت می باشد. با ثبت کندل نزولی قوی در روز گذشته، اولین حمایتی که انتظار واکنش مثبت را داریم، در محدوده ۶.۹۰ دلار قرار گرفته است. به دلیل نزدیک بودن این ناحیه با محدوده حمایتی اصلی، احتمال برخورد به حمایت اصلی در قیمت ۶.۵ دلار نیز وجود خواهد داشت.

قیمت از ابر اندیکاتور ایچیموکو نیز عبور کرده است، و مومنتوم نزولی را کاملا تایید می کند. حمایت فعلی که برای پولکادات در نظر گرفته شده است، با میدلاین کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و احتمال واکنش قوی از این محدوده بالا می باشد. بنابراین تا زمان برخورد قیمت به این محدوده و بررسی نحوه واکنش به آن باید صبر کرد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 29 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 22 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته با شکست مقاومت محدوده ۹ الی ۸.۸۰ دلار، در حال تثبیت بالای این محدوده می باشد. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم روزانه از حالت نزولی خارج شده است، در صورت حفظ حمایت فعلی، می توانیم هدف بعدی را در محدوده سقف کانال نزولی اصلی در قیمت ۱۰.۸۸ الی ۱۱.۱۵ دلار در نظر بگیریم. همچنین با در نظر گرفتن یک حمایت داینامیک روی موج آخر صعودی و یا رسم یک کانال صعودی باریک در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم رفتار قیمت را زیر نظر بگیریم، تا در صورت تغییر روند بازار و فشار فروش، واکنش سریع تری داشته باشیم.

قیمت با عبور از ابر اندیکاتور ایچیموکو در حال تثبیت مومنتوم صعودی می باشد، و حتی در صورت پولبک به محدوده حمایت ۸ دلار، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و برگشت به روند صعودی را دارد. البته به حجم معاملات باید توجه ویژه ای داشت، چرا که رفته رفته در طول یک ماه گذشته کاهش پیدا کرده است، و نشان می دهد که قیمت می تواند یک اصلاح کوتاه مدت داشته باشد. و حمایت های ۹، ۸.۴۰ و ۸ دلار می تواند محل واکنش قیمت باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 15 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

 رمز ارز DOT در طول دو هفته گذشته با حمایت خوبی که از محدوده ۶.۵ دلار داشت، رشد ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده است. حمایت خریداران تا محدوده مقاومت ۹ دلار ادامه پیدا کرد، و در این ناحیه به دلیل اینکه نسبت ریسک به ریوارد خریداران کاهش پیدا کرده بود، با اینکه معاملات بالایی انجام شد، اما قدرت فروشندگان بیش از خریداران بود.

نکته ای که وجود دارد این است که قیمت وارد نیمه اول کانال نزولی شده است، که می تواند نشانه خوبی برای آینده قیمت باشد. مقاومت ۹ دلار محدوده ای است که اگر تبدیل به حمایت شود، و شاهد بسته شدن کندل هفتگی بالای این ناحیه باشیم، حرکت صعودی تا محدوده ۱۱ دلار در سقف کانال نزولی می تواند ادامه داشته باشد. در این صورت با عبور قیمت از ابر کومو ایچیموکو، تمامی پارامترهای مثبت این اندیکاتور تایید صعودی شدن روند را می دهند. و در ادامه قیمت بعد از پولبک می تواند رشد خوبی برای میان مدت داشته باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 1 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز پولکادات DOT در طی هفته گذشته با برخورد به مقاومت محدوده ۷.۸۰ الی ۸ دلار با واکنش همراه بود. با اینکه حجم معاملات زیر محدوده مقاومت بالا بوده است، اما بعد از برخورد به این مقاومت، شاهد واکنش منفی بوده ایم. با توجه به اینکه روند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی می باشد، تا زمانی که حمایت ۷.۱۴ الی ۷.۳۳ دلار در تایم ۴ ساعته شکسته نشود، احتمال رشد قیمت و شکست مقاومت ۸ دلار وجود خواهد داشت.

اندیکاتور MACD پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت را دارا می باشد. بنابراین در صورتی که شاهد برگشت قیمت حتی تا محدوده ۶.۵ دلار باشیم، احتمال رشد قیمت تا مقاومت ۹ دلار وجود دارد. داخل کانال و روی آخرین موج می توان یک خط روند صعودی به عنوان هشدار برگشت قیمت در نظر گرفت. در صورت شکست این حمایت، محدوده حمایت اول در قیمت ۶.۵ دلار خواهد بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 25 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. حمایتی که در محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۷۵ دلار روی نمودار رسم شده است، با شکست مواجه شد، و قیمت تا محدوده ۶ دلار هم کاهش داشت. قدرت خریدار برای ارز دات در تایم فریم روزانه هنوز مشاهده نمی شود. در صورت شکست کامل حمایت ذکر شده، ریزش قیمت تا کف کانال نزولی بلند مدت در محدوده ۵ دلار می تواند ادامه داشته باشد. مووینگ های اندیکاتور ایچیموکو بالای قیمت به عنوان مقاومت عمل می کنند، ابر کومو این اندیکاتور نیز هنوز به صورت افقی نشده است. بنابراین نشان می دهد که پتانسیل کاهش بیشتر قیمت برای ارز دات وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 18 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طی هفته گذشته روند رنجی را روی نمودار به ثبت رسانده است. قیمت این ارز روی محدوده حمایت ۶.۴۰ الی ۶.۸۰ دلار قرار گرفته است، و قدرت خریداران در این ناحیه برای حرکت صعودی به سمت مقاومت های بالاتر کافی نمی باشد. حجم معاملات روز محدوده حمایت نیز بالاست، که با توجه به کندل های رنج در این ناحیه، نشانه خوبی برای رشد قیمت نمی باشد.

به طور کلی در ماه جاری تا زمانی که مقاومت ۸ دلار تبدیل به حمایت نشود، همچنان روند کوتاه مدت نیز می تواند نزولی متمایل به رنج باشد. اما در صورت شکست مقاومت ۸ دلار، با توجه به اینکه میدلاین کانال نزولی نیز در این ناحیه تبدیل به حمایت می شود، انتظار می رود که رشد قیمت تا سطح مقاومت ۹ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 11 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز پولکادات DOT در طی هفت روز گذشته با واکنش به محدوده مقاومت ۷.۹۰ الی ۸ دلار، و به دلیل اینکه در موج اصلاحی روند نزولی قرار گرفته بود، قیمت مجددا به سمت حمایت خود در محدوده ۶.۴۰ الی ۶.۸۰ دلار برگشته است. قیمت از این محدوده پتانسیل واکنش مجدد و برگشت به سمت مقاومت ۱۰ دلار را دارد.

بنابراین در صورتی که مقاومت ترند لاین نزولی در تایم فریم ۴ ساعته به سمت بالا شکسته شود، این اتفاق رخ خواهد داد. اما اگر ریزش دیگری در بازار شاهد باشیم، احتمال برخورد کامل به کف کانال نزولی میان مدت و همچنین محدوده حمایت ۵.۲۰ الی ۴.۶۰ دلار وجود دارد. برای ماه جاری نیز محدوده های حمایت مقاومت ماهانه روی نمودار این ارز مشخص شده است. سطح پیوت در قیمت ۸ دلار تا زمانی که تبدیل به حمایت نشود، روند قیمت نزولی خواهد بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز پولکادات DOT هفته گذشته در کف کانال نزولی خود حمایت شد و با تشکیل الگوی کف دو قلو، در حال حرکت به سمت مقاومت محدوده ۸.۵ دلار می باشد. برخورد اول به این محدوده با واکنش منفی همراه بوده است، اما در برخورد دوم به دلیل قدرت خریداران، احتمال شکست مقاومت پیش رو و ادامه حرکت صعودی تا مقاومت بعدی محدوده ۱۰ دلار وجود دارد.

خط روند نزولی شکسته شده است، و در صورت پولبک به این خط روند و حفظ حمایت ۷.۵ دلار، انتظار داریم که حرکت صعودی با قدرت بیشتری به سمت مقاومت های بالاتر ادامه پیدا کند. مقاومت اول در محدوده ۸.۵ و مقاومت دوم در محدوده ۹ دلار قرار گرفته است. در صورت شکست خط روند صعودی در تایم فریم ۴ ساعته مجددا هشدار برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر صادر می شود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 4 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 28 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز پولکادات DOT در این هفته و هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشته است. حرکت نزولی به سمت محدوده حمایت ۷ الی ۵.۵ دلار ادامه داشته است، و همزمان قیمت به کف کانال نزولی نیز برخورد کرده است. بنابراین در صورتی که مقاومت ترند لاین نزولی به سمت بالا شکسته شود، شرایط رشد کوتاه مدت ارز DOT فراهم خواهد شد.یک واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و پیش بینی می شود که در روزهای آینده با توقف کامل قیمت روی حمایت هفتگی شاهد برگشت به سمت اهداف بالاتر باشیم. برای کوتاه مدت نیز با توجه به شیب بالای روند نزولی، در صورت تثبیت شرایط بازار، انتظار یک روند رنج را در محدوده های حمایت داریم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 28 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 21 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طول دو هفته گذشته نوسانات آن داخل کانال نزولی و در یک محدوده رنج ادامه پیدا کرد. مقاومتی که در محدوده ۱۰ الی ۱۰.۷۵ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، و قیمت به این ناحیه واکنش بسیار خوبی نشان داده است. همچنین حمایت این ارز نیز در محدوده فعلی ۸.۵ دلار می باشد که در حال شکسته شدن است و با توجه به کانتکس نزولی روند، احتمال برخورد قیمت به حمایت اصلی در محدوده ۷ الی ۵.۵ دلار وجود دارد. اندیکاتورهایی از جمله Ichimoku روند نزولی را در تایم فریم ۴ ساعته تایید می کنند.

ضخامت ابر کومو این اندیکاتور مجددا در حال کاهش می باشد، که احتمال شکست حمایت فعلی را دو چندان می کند. در تایم فریم ۴ ساعته می توان روی سطوح پیوت موج های اصلی، یک ترند لاین نزولی در نظر گرفت، و تنها در صورتی که این سطح مقاومت تبدیل به حمایت شود، رشد قیمت می تواند مجددا تا محدوده ۱۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 21 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 7 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دات DOT برای پنجمین هفته پیاپی کندل نزولی به ثبت رسانده است. مجددا در این هفته شاهد کاهش قیمت برای تست مجدد حمایت کانال ۸ دلار هستیم. یک حمایت مینور در محدوده ۸.۳۲ الی ۸.۵۶ دلار روی نمودار رسم شده است، و در صورتی که این ناحیه حفظ شود، برگشت قیمت می تواند تا میدلاین کانال نزولی حداقل ادامه داشته باشد.

در صورتی شکست مقاومت ۱۰ دلار و تثبیت قیمت بالای این محدوده، مقاومت بعدی در سقف کانال نزولی در ناحیه ۱۵ دلار می باشد. به طور کلی اندیکاتور ADX نشان می دهد که فشار فروش کاهش پیدا کرده است، اما هنوز جهت روند نزولی است و تا زمانی که خریداران قیمت را بالای ۱۰ دلار برنگردانند، همچنان احتمال کاهش بیشتر قیمت و حتی رسیدن تا محدوده ۷ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 7 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 24 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته با اینکه ریزش شدیدی داشت، اما به حمایت مهمی در محدوده ۸.۶۰ الی ۵.۵ دلار برخورد کرده است. این حمایت مربوط به تایم فریم هفتگی است و تا زمانی که شکسته نشود، روند قیمت می تواند در بلند مدت صعودی باقی بماند. قیمت داخل کانال نزولی قرار دارد و در روزهای گذشته همپوشانی کف کانال و محدوده حمایت استاتیک موجب واکنش شدید قیمت و برگشت موقت آن به سطوح بالاتر شده است.

اما تا زمانی که میدلاین کانال نزولی به حمایت تبدیل نشود، انتظار داریم که به دلیل ترس شدیدی که در بازار وجود دارد مجددا کاهش به سمت حمایت را شاهد باشیم. بنابراین در صورت تشکیل واگرایی احتمالی و الگوی کف دو قلو در هفته های آینده مجددا شاهد رشد قیمت خواهیم بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 24 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 17 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز پولکادات DOT در طول هفته گذشته روی سطح حمایت ۱۴ دلار متوقف شده است. کندل های نزولی روی این سطح حمایتی نشانه قدرت گرفتن خریداران می باشد. اما هنوز تمام سفارشات فروش توسط خریداران جذب نشده است. کندل هفتگی در صورتی که بالای قیمت ۱۴ دلار بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که پتانسیل برگشت قیمت داخل کانال صعودی بیشتر خواهد شد.

همچنین یک ترند لاین نزولی روی محدوده حمایت رسم شده است و در صورتی که این خط روند تبدیل به حمایت شود، با برگشت قیمت بالای سطح ۱۶ دلار حرکت صعودی می تواند تا هدف بعدی در قیمت ۱۹ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورتی که فشار فروش منجر به شکست حمایت فعلی شود، ریزش قیمت می تواند تا سطح حمایت بعدی در محدوده ۱۲ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 17 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 10 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز پولکادات DOT در طول دو هفته گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت. خریداران پولکادات که حمایت های آنها باعث رسیدن قیمت به مقاومت محدوده ۲۲ الی ۲۳ دلار شده بود، در این ناحیه سیو سود انجام دادند و با قدرت گرفتن فروشندگان، شاهد کاهش قیمت و عدم شکست این مقاومت بودیم. یک ترند لاین صعودی کوتاه مدت نیز در تایم ۴ ساعته روی نمودار رسم شده بود که شکست آن می توانست تایید برگشت قیمت باشد. از مهم ترین حمایت های پولکادت محدوده ۱۵ الی ۱۶ دلار می باشد که مربوط به بازه زمانی هفتگی بوده و با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی دارد.

بنابراین در صورت حفظ این محدوده، حرکت صعودی می تواند مجددا از همین نواحی شروع شود. ابر اندیکاتور ICHIMOKU نیز بالای قیمت می باشد و تایید کنند نزولی بودن روند است. نکته دیگری که وجود دارد، تشخیص واگرایی مثبت توسط اندیکاتور MACD می باشد. بنابراین در صورتی که در تایم  فریم ۴ ساعته شاهد شکسته شدن ترند لاین نزولی باشیم، انتظار رشد قیمت بعد از پولبک به ترند لاین وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 10 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 27 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته است. یک محدوده حمایت در قیمت ۱۷.۷ الی ۱۸.۹ دلار قرار دارد که مربوط به تایم فریم هفتگی بوده و خریداران در حال تلاش برای حفظ این ناحیه می باشند. در صورتی که شاهد برگشت روند در کل بازار باشیم، و فشار فروش حذف شود، با برگشت کامل بالای این ناحیه و پولبک به آن می توانیم انتظار رشد بیشتر تا محدوده ۲۲ الی ۲۳ دلار باشیم.

در غیر اینصورت اگر خط روند صعودی روی موج آخر در تایم فریم ۴ ساعته به سمت پایین شکسته شود، باز هم می توانیم شاهد کاهش بیشتر قیمت تا حمایت محدوده ۱۴ دلار باشیم. این حمایت با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی دارد و پتانسیل برگشت کامل و شروع یک روند صعودی از این ناحیه وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 27 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 20 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT بین محدوده مقاومت ۲۳ دلار و حمایت محدوده ۱۴ الی ۱۶ دلار رنج شده است. این ارز که در هفته گذشته به محدوده مقاومت ذکر شده رسیده بود، به دلیل کاهش تقاضا و سیو سود خریداران کوتاه مدت، و همچنین به دلیل اینکه کلیت روند آن نزولی می باشد، مجددا با کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۱۷.۵ الی ۱۸ دلار همراه بوده است.

این حمایت که دقیقا وسط کانال رنج می باشد، نقطه عطف حرکت قیمت در این کانال می باشد. فشار فروش روزهای گذشته بسیار بالا بوده است، و خط روند صعودی نیز به سمت پایین شکسته شده است. بنابراین باید در این محدوده حمایت به دنبال کاهش مومنتوم روند و نشانه های برگشت در صورت تثبیت شرایط کلی بازار باشیم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 20 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 6 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل پولکادات DOT امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته روند صعودی خود را حفظ کرد، و با حمایت خریداران از محدوده ۱۸ الی ۱۹ دلار به سمت اهداف خود در محدوده ۲۳.۵ الی ۲۴.۵ دلار در حال حرکت می باشد. با توجه به اینکه خریداران پولکادت موفق به شکست یک مقاومت مینور در محدوده ۲۰ دلار شده اند، در صورت برگشت و مشاهده نشانه های حمایت در این محدوده، می توانیم انتظار داشته باشیم که یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت های ذکر شده را شاهد باشیم.

بنابراین هدف اول محدوده ۲۴.۵ دلار و هدف دوم محدوده ۲۸ الی ۳۰ دلار خواهد بود. در صورتی هم که خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، حمایت بعدی در محدوده ۱۹ دلار خواهد بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 6 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 28 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته رشد خوبی را تجربه کرد. این ارز که سقف کانال نزولی را شکسته است، بعد از پولبک به سقف این کانال، با شکست مقاومت محدوده ۱۸.۵ الی ۱۹ دلار در حال حرکت به سمت مقاومت های بالاتر در محدوده های ۲۴ الی ۲۵ دلار و مقاومت بعدی در محدوده ۳۰ دلار خواهد بود. خریداران تا زمانی که قیمت را بالای محدوده ۲۵ دلار تثبیت ندهند، روند در تایم روزانه صعودی نخواهد شد. تا زمانی که خط روند صعودی به سمت پایین شکسته نشود، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا محدوده‌های مقاومت مشخص شده داشته باشیم.

تحلیل پولکادات DOT امروز 28 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 21 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در طول هفته گذشته طبق انتظاراتی که داشتیم، به خوبی در محدوده حمایت خود با افزایش تقاضا مواجه شد، و رشد خود را از محدوده ۱۴ الی ۱۶ دلار شروع کرده است. اما پولکادات در حال حاضر به محدوده ۱۸.۵ الی ۱۹ دلار رسیده است، و در صورتی که از سد این مقاومت عبور کند، رشد خوبی در انتظار این ارز می باشد. در این صورت اولین هدف پولکادات محدوده ۲۸ الی ۲۹.۸ دلار می باشد. یک مقاومت دیگر نیز در محدوده ۲۳ دلار قرار گرفته است، و می تواند در صورت رشد قیمت، چندین ساعت قیمت را متوقف کند.

اما قدرت کافی برای برگرداندن قیمت به سمت حمایت های پایین تر را ندارد. به دلیل اینکه سطح مقاومت فعلی در محدوده ۱۹ دلار تعیین کننده ادامه جهت روند قیمت می باشد. قیمت در حال حاضر سقف کانال نزولی را شکسته است، و برای ادامه روند، فقط نیاز به تثبیت قیمت بالای این سطح دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 21 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در این هفته نوسانات خیلی کمی داشت. این ارز که با واکنش به محدوده حمایت ۱۵ الی ۱۶ دلار رشد خوبی را شروع کرده بود، بعد از برخورد به محدوده حمایت با شدت به سمت مقاومت ۱۹ دلار حرکت کرد‌. اما به دلیل نزولی بودن روند قیمت در تایم روزانه باز هم با واکنش همراه شد و در زمان نگارش این تحلیل در قیمت ۱۷.۷۴ دلار در حال معامله شدن می باشد، و برای خروج قیمت از این کانال نیاز است که سقف کانال در محدوده مقاومت ۱۹ دلار شکسته شده و تبدیل به حمایت شود در غیر این صورت شاهد کاهش قیمت محدوده حمایت اصلی خواهیم بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 14 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

با توجه به رشدی که بازار در هفته‌های گذشته داشت، رمز دات در کانال نزولی خود رشد خوبی را تجربه کرد، و وارد نیمه اول کانال شد که نشانه خوبی برای ادامه روند و کاهش مومنتوم نزولی می باشد. بنابراین در صورت توقف کامل بیت کوین در محدوده حمایت، می توانیم انتظار یک برگشت و در روزهای آینده انتظار خروج قیمت از کانال نزولی را داشته باشیم

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 8 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال پولکادات را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOT در این هفته نوسانات شدیدی را تجربه کرد. قیمت این ارز بعد از کاهش تا سطح حمایت مهم محدوده ۱۴ الی ۱۶ دلار، با افزایش قیمت مواجه شد. به دلیل اینکه قیمت به سطح حمایت جذابی برای خرید رسیده است. قیمت در موج اصلاحی داخل کانال نزولی قرار دارد، و چنانچه سقف این کانال به سمت بالا شکسته شود، و قیمت ۱۸.۷ دلار تثبیت داشته باشد، همچنین حجم معاملات بالایی نیز به ثبت برسد، رشد قیمت می تواند حداقل تا هدف میدلاین کانال صعودی بلند مدت یعنی محدوده ۲۵ دلار ادامه داشته باشد. در غیر این صورت مجددا کاهش قیمت را به دلیل مومنتوم منفی شاهد خواهیم بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 8 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

حرکت قیمت تا این لحظه مطابق انتظار بوده است. برگشت قیمت به سرعت به سمت سقف کانال نزولی ادامه داشت. در محدوده فعلی یعنی قیمت ۱۸.۵ الی ۱۹ دلار مقاومتی قرار دارد، که اگر شکسته شود، روند قیمت در تایم روزانه از حالت نزولی خارج خواهد شد. در غیر اینصورت این مقاومت می تواند با واکنش همراه باشدف و قیمت را مجددا ب هسمت حمایت های پایین تر هدایت کند. همچنین برای شکست قطعی مقاومت، نیاز به حجم معاملات بالا می باشد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 8 اسفند 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل DOT رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز DOT با توجه به روند اصلاحی عمیق و شیب برخورد بالایی که دارد، هر چه خریداران در هفته گذشته قیمت را بالا بردند، معکوس آن در این هفته اتفاق افتاده است. کاهش ۱۵ درصدی قیمت تا این لحظه موجب نزدیک شدن مجدد به سطح حمایت هفتگی در محدوده ۱۷.۵ الی ۱۵.۶۰ دلار شده است.

تحلیل پولکادات DOT امروز 23 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

اما در روزهای گذشته قیمت به محدوده مقاومتی که  برای آن مشخص کرده بودیم واکنش داد. قیمت ۲۳ تا ۲۴ دلار با واکنش همراه بوده است، و همچنین خط ترند لاین نزولی نیز مانع از ادامه حرکت صعودی قیمت شد. بنابراین واکنش به این محدوده طبیعی بوده و اکنون حمایتی که انتظار می رود یک بار دیگر بتواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، محدوده ۱۷.۵ تا ۱۵.۶۰ دلار می باشد.

اندیکاتور RSI نیز پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و هشدار جهت شکست کامل مقاومت ترند لاین نزولی را دارد‌. پس در این محدوده می توانید به دنبال نشانه های ورود مجدد باشید. اما هوشیار باشید و مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 16 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل DOT رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز DOT در هفته گذشته روند رو به بالایی داشت. قیمت بعد از شکست الگوی مثلث در تایم ۴ ساعته و پولبک به سقف الگوی شکسته شده به حرکت صعودی خود ادامه داد، و تا این لحظه با رشد ۱۹ درصدی به محدوده مقاومت ۲۲ دلار واکنش داده است. با توجه به اینکه محدوده حمایت ۱۶ دلار حمایت خوبی بود، بنابراین با افزایش تقاضا روی این محدوده حرکت صعودی شروع شد. اما باید توجه کرد که موج اصلاح قیمت در تایم هفتگی با شدت زیادی به این محدوده برخورد کرده، بنابراین پتانسیل برگشت مجدد قیمت به سمت حمایت وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 16 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی یک خط روند روی نمودار رسم شده و مقاومتی در محدوده ی ۲۳ الی ۲۴ دلار وجود دارد، انتظار داریم قیمت به این محدوده واکنش داشته باشد. تا زمانی که قیمت بالای این مقاومت تثبیت نداشته باشد روند در تایم روزانه همچنان نزولی خواهد بود و پتانسیل برگشت قیمت به سمت حمایت وجود دارد. اندیکاتور RSI هنوز مومنتوم مثبت را نشان می دهد، اما با توجه به اینکه اندیکاتور وارد محدوده اشباع خرید در تایم ۴ ساعته شده است، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت بیشتر می باشد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 16 بهمن 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 9 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل DOT رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

ادامه فشار فروش ها در رمز ارز DOT موجب برگشت مجدد قیمت سمت حمایت محدوده ۱۶ تا ۱۷.۵ دلار شده است. اما باز هم در این محدوده به دلیل اینکه مربوط به تایم هفتگی می باشد، با واکنش و فعال شدن سفارشات خرید گاوها همراه بوده است. قیمت در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۸.۵ دلار در حال معامله شدن می باشد.

شرایط برای برگشت کامل قیمت از محدوده حمایت هنوز مهیا نشده است. اما موقتا قیمت می تواند تا محدوده خط روند نزولی رشد داشته باشد. اولین مقاومت در محدوده ۲۰ دلار و در صورت شکست مقاومت بعدی در محدوده های ۲۱ و ۲۳ دلار می باشد. تا زمانی هم که مقاومت ۲۰ دلار شکسته نشود، روند ۴ ساعته نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل پولکادات DOT امروز 9 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه یک الگوی مثلث در حال شکل گیری می باشد، چنانچه این الگو از بالا شکسته شود، انتظار ادامه حرکت صعودی با توجه به مسر احتمالی قیمت وجود دارد. اما اگر خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۱۷ الی ۱۶ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 بهمن 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 2 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز DOT در اثر ترس شدید و افزایش فشار فروش در بازار، با کاهش ۳۵ درصدی قیمت همراه بوده است. کندل نزولی پرقدرت هفتگی، به یکی از مهم ترین حمایت ها و نقاط عرضه و تقاضا برخورد کرده است. این محدوده در قیمت ۱۷.۴۰ تا ۱۶ دلار قرار دارد، و شکست آن می تواند ریزش سنگین تری تا حمایت کف کانال صعودی بلند مدت را رقم بزند، که این حمایت در قیمت ۱۰.۵۰ تا ۹.۵۱ دلار می باشد، و مربوط به کلوز سالانه در پایان سال ۲۰۲۰ می باشد.

از نظر فیبوناچی نیز قیمت بین دو محدوده مهم حمایت مقاومت قرار گرفته است، که حمایت این محدوده در قیمت ۱۵ دلار می باشد، و شکست آن می تواند روند تایم فریم هفتگی را به حالت رنج تبدیل کند. باید تا پایان هفته منتظر ماند، تا مشخص شود کندل هفتگی در چه قیمتی بسته می شود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 2 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

شیب بالای برخورد به سطح حمایت مورد نظر، نشان از ادامه کاهش های احتمالی دارد. اما برای برگشت به سمت بالا نیاز است که مدتی قیمت در همین محدوده باقی بماند، و بعد از اینکه مومنتوم نزولی آن کاهش پیدا کرد، در صورت مشاهده واگرایی مثبت در تایم ۴ ساعته، اقدام به خرید کوتاه مدت برای نوسان گیری کرد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 2 بهمن 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 25 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز پولکادات DOT در طول این هفته با رشد خوبی همراه بوده است. قیمت آن در یک محدوده حمایت در کف کانال صعودی بلند مدت با افزایش تقاضا مواجه شد. این حمایت در کف کانال بلند مدت صعودی و در قیمت ۲۵ دلار قرار دارد. یک خط روند نزولی در تایم روزانه روی موج آخر رسم شده بود، که این خط به سمت بالا شکسته شده است، و به حمایت تبدیل شده است. پس در بازه کوتاه مدت انتظار رشد قیمت تا محدوده ۳۰ الی ۳۲ دلار و در صورت شکست این مقاومت نیز مقاومت ۴۳ دلار هدف بعدی قیمت می باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 25 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

اندیکاتور EMA دقیقا زیر قیمت، حمایت خوبی را نشان می دهد، و با توجه به اینکه مومنتوم صعودی را نشان می دهد، روند صعودی تایم ۴ ساعته را تایید می کند. تا زمانی که حمایت ۲۵ دلار حفظ شود، انتظار رشد قیمت به سمت اهداف بالاتر را برای ارز DOT داریم.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 دی 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 18 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز دات DOT با ریزش ۱۵ درصدی که در هفته گذشته تجربه کرد، مجددا به یکی از اصلی ترین سطوح حمایت خود در محدوده ۲۴.۵ تا ۲۶ دلار برخورد کرد. این محدوده از آن جهت دارای اهمیت است که کف کانال صعودی بلند مدت در همین محدوده قرار دارد، و انتظار نداریم که این سطح شکسته شود. در صورت ریزش بیشتر بازار، با شکست این محدوده، قیمت برای مدت زمان طولانی می تواند وارد روند نزولی گردد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 18 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

حمایت محدوده ۲۴.۵ تا ۲۶ دلار با اینکه یک سطح مینور در تایم پایین تر می باشد، اما به عنوان نقطه عطف در نمودار ظاهر شده است، و قیمت هر طرف آن تثبیت داشته باشد، می تواند به عنوان یک محدوده قوی مانع از حرکت قیمت به طرف دیگر شود. واگرایی بسیار زیبایی روی اندیکاتور RSI تشکیل شده است، که نشانه خوبی برای ریپل می باشد. اما برگشت کامل آن نیاز به مساعد شدن شرایط بازار و کاهش ترس معامله گران دارد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 18 دی 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته قیمت بین دو محدوده در سقف و کف رنج شده است. سقف این محدوده در قیمت ۳۰ تا ۳۲ دلار و کف آن در قیمت ۲۴.۵ تا ۲۶ دلار می باشد. با توجه به فشردگی قیمت و تمایل حرکت به سمت بالا، در صورتی که اندیکاتور RSI بالای عدد ۵۰ برگردد، انتظار رشد قیمت تا سقف این کانال رنج وجود دارد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 دی 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 11 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DOT ارزی که در طول هفته گذشته با ریزش همراه بوده است. روند با اینکه در این بازه زمانی صعودی می باشد، اما با اصلاح عمیقی مواجه شده‌ است. فشار فروش قیمت را تا حمایت محدوده ۲۵ دلار پایین آورده است. سه محدوده حمایت مقاومت مینور روی نمودار رسم شده است، که به ترتبت از بالا به این شرح می باشد. محدوده ۳۳.۵ تا ۳۵ که در حال حاضر تبدیل به مقاومت شده است. محدوده ۳۱ تا ۳۲ که این محدوده نیز مقاومت می باشد و در طول هفته گذشته با واکنش و فشار فروش همراه بوده است. و محدوده ۲۵ تا ۲۶.۵ دلار که حمایت خوبی می باشد و تا این لحظه مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. حمایت ۲۵ دلار تا زمانی که به قوت خود باقی بماند، روند در این بازه زمانی صعودی خواهد ماند. اما اگر این محدوده شکسته شود، انتظار کاهش بیشتر قیمت حداقل تا حمایت رند ۲۰ دلار را خواهیم داشت. اصلی ترین حمایت نیز در محدوده ۱۴ تا ۱۷ دلار خواهد بود.

تحلیل پولکادات DOT امروز 11 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که ملاحظه می کنید، بعد از شکست خط روند نزولی، قیمت به این خط پولبک زده است. اما روند هنوز رنج بوده و مقاومت اندیکاتور EMA در قیمت ۲۸ دلار می‌باشد. رشد قیمت این ارز بستگی به شرایط کلی بازار دارد. اما به طور کلی می توان به صورت نوسانی، در محدوده های مشخص شده معامله انجام داد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 دی 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 4 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز دات DOT در هفته گذشته اصلاح خود را به پایان رساند، و در محدوده ۲۵ تا ۲۴ دلار حمایت شد. سپس با حجم بالایی نزدیک به میانگین ۳۰ روز گذشته معامله انجام شد، و قیمت رشد خوبی داشت. رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۳۰ دلار ادامه پیدا کرد، و قیمت از کانال نزولی خارج شد. در حال حاضر نیز کندل هایی که تشکیل شده قدرت شکست مقاومت را تاکنون نداشتند. این در حالی است که شکست مقاومت ۳۰ دلار می‌تواند روند را در بازه زمانی کوچکتر به حالت صعودی تبدیل کند. در صورت شکست مقاومت رشد قیمت می تواند تا محدوده ۳۵ دلار ادامه داشته باشد

تحلیل پولکادات DOT امروز 4 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت اکنون در محدوده ۳۰ تا ۲۵ دلار رنج می باشد. با توجه به حرکت صعودی پر قدرتی که شکل گرفته، پتانسیل شکست مقاومت محدوده ۳۰ دلار وجود دارد. عمق اصلاح قیمت به حدی بالا بوده که تقریباً تمام موج نزولی را پوشش داده است، و شیب روند نزولی در این بازه زمانی نزدیک به صفر می باشد. پس در نتیجه می توان با احتمال بالایی در انتظار شکست مقاومت ۳۰ دلار ماند. اگر این اتفاق بیفتد و قیمت بالای محدوده ۳۰ دلار تثبیت داشته باشد، می‌تواند تا محدوده ۳۵ دلار به رشد خود ادامه دهد. هدف دوم قیمت نیز در محدوده ۴۳ دلار می باشد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 4 دی 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز DOT بعد از آخرین موج صعودی، یک اصلاح قیمت تا حمایت ۲۴ الی ۲۳ دلار داشت، که با واکنش همراه بود. ابزار فیبوناچی اصلاحی در محدوده ۰.۵ حمایت خوبی را نشان می دهد، که با یکی از سطوح عرضه و تقاضا هم پوشانی دارد. حمایت ۲۷ دلار با اینکه شکسته شده است، اما کف کانال صعودی در قیمت ۲۴ الی ۲۳ دلار می تواند با واکنش مثبت همراه باشد و قیمت را برای مدت کوتاهی به سمت بالا برگرداند.

تحلیل پولکادات DOT امروز 27 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

ارز DOT در محدوده ۲۵ دلار، حمایتی که نشان داده است، با توجه به واگرایی مثبتی که اندیکاتور CCI تشخیص داده است، اگر خریداران بتوانند مقاومت محدوده ۲۹ دلار را شکسته و بالای این محدوده تثبیت بدهند، احتمال شروع حرکت صعودی و ادامه مسیر به سمت اهداف ۳۸ تا ۴۱ دلار وجود دارد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 27 آذر 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد. در صورتی که قدرت خریدار در کف حمایت دیده نشود، احتمال شکست حمایت و برخورد قیمت با حمایت پایین تر ۲۰ دلار وجود دارد. روی اندیکاتور CCI نیز یک خط روند نزولی رسم شده است. شکست این خط نیز می تواند به صعودی شدن روند کمک کرده و باعث رشد قیمت شود. کراس قیمت از اندیکاتور EMA نیز می تواند نشانه ای از صعودی شدن روند باشد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 آذر 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز DOT در این هفته یک روند رنجی داشت. کندل هفتگی همچنان قدرت یکسانی را برای خریدران و فروشندگان نشان می دهد. بازار در انتظار اخبار برای تعیین کردن ادامه روند می باشد.حمایت مهم محدوده ۲۳.۵ تا ۲۵.۶ دلار هنوز به قوت خود باقی مانده، و با واکنش همراه بوده است.اگر در پایان این هفته و هفته پیش رو توقف قیمت در این محدوده مشاهده نشود، روند در تایم هفتگی از حالت صعودی خارج شده و تبدیل به روند رنج می شود. اگر روند کل بازار به همین صورت ادامه پیدا کند، قیمت دات می تواند در این محدوده مدتی رنج باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 20 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

الگوی حرکت در موج نزولی آخر نشان می دهد که هر بار قیمت ریزش پیدا کرده، با شدت بیشتری به سمت بالا برگشته است. بنابراین یعنی خریداران با خرید هایشان سعی در کم کردن میانگین خرید خود داشته اند. شدوهای پایین چند کندل آخر، نشان از عدم تمایل قیمت برای شکست حمایت های خود در محدوده های مشخص شده دارد. بنابراین در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، حمایت محدوده می تواند ۲۹ الی ۲۷.۵ دلار می تواند محدوده مناسبی برای یک حرکت رو به بالا تا قیمت ۳۸ دلار باشد. در این هفته انتظار داریم وضعیت این ارز مشخص شود.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 20 آذر 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 13 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز دات بعد از این که حمایت خود را در محدوده ۴۱ الی ۳۸ دلار شکست در این هفته نیز ریزش آن ادامه داشت، و وارد اصلاح عمیق‌ تری شد. محدوده حمایتی ۲۵.۶۰ الی ۲۳.۵ قیمت دلار حمایت خوبی برای برگشت قیمت در آینده و رسیدن به اهداف جدید می باشد. با استفاده از ابزار فیبوناچی متوجه می‌شویم که محدوده حمایت ۲۴ دلار دقیقاً در عدد ۰.۵ فیبوناچی قرار گرفته، و یکی از خطوط حمایتی بسیار مهم می باشد.

همانطور که ملاحظه می کنید این محدوده در گذشته با واکنش های زیادی همراه بوده است. از طرفی کف کانال صعودی نزدیک همین محدوده قرار گرفته است. بنابراین این حمایت حمایت بسیار قوی می باشد، و شکست آن برای دات دور از انتظار است. بنابراین یکی از گزینه های مناسب برای خرید های میان مدت و بلند مدت بوده که در صورت ثابت ماندن شرایط بازار و برگشت قیمت بیت کوین می‌تواند نقطه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 13 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه:

اهدافی که می توان برای رمز ارز دات در نظر گرفت محدوده سقف قبلی در قیمت ۵۵ دلار، هدف بعدی ۸۱ الی ۸۶ و هدف میان مدت محدوده ۱۵۴ دلار می باشد.
همانطور که ملاحظه می فرمایید تا زمانی که کف موج قبلی در محدوده ۲۵ دلار به سمت پایین شکسته نشود روند همچنان صعودی بوده و خط روند نزولی می تواند به سمت بالا شکسته شده و قیمت به روند صعودی خود ادامه دهد. اندیکاتور MACD یک واگرایی را در کف قیمت مشخص کرده که این واگرایی نیز نشانه ادامه روند است بنابراین نقطه خوبی برای خرید و معاملات است. البته باید تا ثابت شدن شرایط بازار منتظر بمانید.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 13 آذر 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 6 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رزم ارز DOT در محدوده ۳۸ تا ۴۱.۴ دلار حمایت مهمی را از دست داد. این محدوده مورد شک و تردید خریداران بسیاری بود. چرا که آخرین موج صعودی در قیمت محدوده ۵۲ دلار واکنش شدیدی را به همراه داشت. و خریداران در آن قیمت تمایل به خرید نشان ندادند.

به همین دلیل زمانی که قیمت به حمایت ذکر شده برگشت، باز هم با استقبال کمی همراه بود. تا اینکه روز گذشته با خبر منفی در بازار، حمایت این ارز شکسته شده، و قیمت زیر این ناحیه برگشت. در حال حاضر اولین حمایتی که می‌تواند جان تازه به DOT بدهد، محدوده ۲۹.۵ دلار می باشد، که انتظار یک واکنش مثبت و برگشت کوتاه حداقل تا محدوده ۳۸ دلار وجود دارد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 6 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل پولکادات DOT امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد، و بعد از واکنش به کف کانال، در حال حاضر یک برگشت به ناحیه مقاومت ۳۸ دلار مورد انتظار است. در ادامه می تواند این ریزش ادامه داشته باشد، تا به حمایت ۲۹.۵ دلار برسد.

اگر به اندیکاتور MACD نگاه بیاندازید، متوجه خواهید شد که خطوط اندیکاتور زیر خط صفر قرار دارند. پس مومنتوم روند هنوز منفی بوده و احتمال ادامه ریزش وجود دارد. پس در این روزها باید مراقب معاملات و سرمایه های خود باشید. خرید این ارز در این منطقه قیمتی ریسک بالایی دارد. پس باید منتظر بمانید یا قیمت به حمایت پایین تر و نقطه امن برسد، و یا از کانال خارج شده و بالای مقاومت ۴۲ دلار برگردد.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 آذر 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز 29 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز پولکادات DOT امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز دات در کانال صعودی خود وارد یک روند اصلاحی شده است. بعد از اینکه مقاومت مهم محدوده ۴۳ تا ۴۰ دلار به سمت بالا شکسته شد، قیمت به محدوده میدلاین کانال صعودی برخورد کرد، اما با واکنش فروشندگان همراه شد.

خط روند صعودی روی نمودار به سمت پایین شکسته شده است. اما یک خط روند دیگر هم وجود دارد که خریداران می توانند از این خط به عنوان حمایت مهم استفاده کنند. حتی محدوده حمایت استاتیک هم به صورت موقت شکسته شده است. اگر قیمت نتواند بالای محدوده ۴۲ دلار تثبیت بدهد، امکان شکست این خط روند وجود دارد. البته احتمال برگشت کل بازار به سمت حمایت ها هم وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز 29 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک کانال نزولی روی نمودار رسم شده است. قیمت اکنون نزدیک سقف کانال نزولی قرار دارد. بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند  قیمت را بالای سقف کانال نزولی تثبیت بدهند، روند این ارز می تواند به شرایط عادی بازگردد. واکنش های خوبی در این نواحی داشته ایم. پس اگر شرایط بازار ثابت بماند، احتمال شروع حرکت صعودی بیشتر می شود.

به طور کلی در این روزهای پایانی هفته انتظار داریم قیمت در همین محدوده ها چندین ساعت رنج بماند.

تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آبان 1400
تحلیل تگنیکال ارز DOT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل پولکادات DOT امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز DOT در بازه زمانی روزانه یک کانال صعودی تشکیل داده است. با اینکه قیمت در این کانال صعودی با شیب کاهشی همراه بوده، اما خریداران توانسته اند قیمت این ارز را بالای سقف قبلی در محدوده ۴۳ تا ۴۸ دلار تثبیت بدهند.

بالاترین قیمت ثبت شده برای این ارز ۵۵ دلار می باشد، که محدوده میدلاین کانال صعودی را شامل می شود. همچنین با واکنش همراه بوده است. سپس قیمت با ریزش بازار، به محدوده حمایت خود پولبک زده است. اندیکاتور  EMA با دوره زمانی ۵۰ روی محدوده ۴۰ تا ۴۲ دلار حمایت خوبی نشان می دهد.

همچنین اندیکاتور MACD هم واگرایی مثبتی را نشان می دهد، که نشانه ادامه روند صعودی می باشد. بنابراین پتانسیل حرکت صعودی و ادامه روند برای این ارز وجود دارد. اهداف این ارز در صورت رشد قیمت، محدوده های ۵۰، ۵۵ و ۵۹ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز 15 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

خریداران رمز ارز DOT در روزهای گذشته توانستند قیمت آن را بالای محدوده ۴۴ تا ۴۸ دلار برسانند. این رمز ارز در صورتی که بتواند محدوده حمایت خود که روی نمودار مشخص شده را حفظ کند، می تواند به هدف خود در محدوده بعدی ۶۶ دلار برسد.

در حال حاضر قیمت به محدوده ۵۳ دلار واکنش داده، و در حال اصلاح می باشد. اگر شرایط بازار از نظر خبری منفی باشد، و بیت کوین حمایت های خود را بشکند، ارز DOT نیز حمایت خود را در محدوده ۴۴ تا ۴۸ دلار از دست می دهد، و می تواند تا در مرحله اول تا ۳۸ دلار و در مرحله بعدی تا ۲۸ دلار ریزش داشته باشد. قیمت هم اکنون در نیمه کانال صعودی قرار گرفته، و به آن محدوده واکنش داده است.

انتظار می رود که قیمت در محدوده حمایت خود چند روزی باقی بماند. اما اگر شرایط بازار از نظر خبری خوب باقی بماند، می تواند بلافاصه به رشد قیمتی خود ادامه بدهد.

تحلیل پولکادات DOT امروز 15 آبان 1400
تحلیل پولکادات DOT امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز 8 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز ۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز ۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز پولکادات در کانال صعودی میان مدت خود، روند صعودی قوی را از کف کانال شروع کرده، و مستقیما به بالاترین سقف قیمت خود در طول چند ماه گذشته رسیده است. در صورت حفظ خط روند، می تواند این مقاومت را که در محدوده ۴۲ تا ۵۰ دلار است، به سمت بالا بشکند.

تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز 8 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی:
تحلیل تکنیکال ارز DOT امروز ۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی:

تحلیل ارز DOT بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، یک فشردگی قیمت مشاهده میشود. اندیکاتور MACD واگرایی منفی شناسایی کرده است. از طرفی خط روند صعودی حمایت خوبی در منظقه ۴۰ دلار دارد. دو سناریو برای پولکادات می تواند در نظر گرفت:

۱- خریداران در صورت مشخص شدن شرایط بازار، اگر مساعدتر شود، از این ارز حمایت کنند و قیمت آن را بالای محدوده مقاومت برسانند.

۲- اگر خط روند صعودی شکسته شود، قیمت پولکادات می تواند تا محدوده ۳۵ دلار ریزش داشته باشد. البته با توجه به روند صعودی دات و اینکه شیب روند آن رو به کاهش می باشد، سناریو دوم احتمال بیشتری دارد.

اما از طرفی پولکادات ارز با بنیادی است، و می تواند حمایت خوب خریداران را هم جذب کند.

تحلیل ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز 8 آبان 1400
تحلیل ارز DOT بازه زمانی روزانه امروز ۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOT در تاریخ 27 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOT در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOT در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

DOT یکی از ارزهای آینده داری است که بعد از شروع روند صعودی بیت کوین، در یک روند پرقدرت قرار گرفته است و توانست مقاومت های خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد. هم اکنون بالای مقاومت ۴۰ دلار قرار گرفته است. بالاترین قیمتی که تاکنون برای ارز DOT ثبت شده، ۴۹.۸۷ دلار بوده و تا رسیدن به این سقف تاریخی فاصله چندانی ندارد.

دو خط روند صعودی برای DOT در نظر گرفته شده است. یکی از آنها کوتاه مدت است، که در نزدیکی قیمت کنونی قرار دارد، و دیگری بلند مدت بوده و با قیمت فاصله زیادی گرفته است.

با توجه به اهداف بسیار خوب این پروژه، در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، می تواند به راحتی سقف جدیدی ثبت کند، و اهداف بالاتری را ببیند. اهداف این ارز، محدوده ۴۹ تا ۵۲ که سقف قبلی است، هدف بعدی آن محدوده ۶۰ تا ۶۴ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز DOT در تاریخ 27 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOT در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات DOT

رمز ارز پولکادات از یک بلاکچینی برخوردار است که می تواند تعداد زیادی از بلاکچین ها را متصل نماید. اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف پولکادات بپردازیم، می توان گفت پولکادات یک پروتکل زنجیره ای است که که برای انتقال زنجیره ای از داده ها یا سرمایه گذاری کمک می نماید.

پولکادات شامل چهار جزء اصلی ریلِی چین، پارا چین، رشته های موازی و پل ها است. ریلی چین قلب رمز ارز پولکادات می باشد.  به عبارت دیگر جزء اصلی به شمار می رود. پل ها در پولکادات امکان اتصال و ارتباط با بلاکچین های خارجی را برقرار می نمایند. پروژه رمز ارز پولکادات توسط بنیاد WEB3 به عنوان یک پروژه معرفی شد. از جمله بنیانگذاران این ارز دیجیتال می توان به دکتر گاوین وود، رابرت هابرمایر و پیتر سزبان اشاره کرد.

بهبود مقیاس پذیری، انعطاف پذیری شبکه بدون نیاز به فورک و وجود سیستم کاربر محور از ویژگی های پولکادات به شمار می رود. در صورتی که قصد دریافت اطلاعات کامل تری در ارتباط با ارز دیجیتال پولکادات را دارید، می توانید به مقاله “ارز DOT چیست؟“در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

ما در اینجا قصد داریم تا به تحلیل ارز دیجیتال پولکادات بپردازیم. همانطور که بسیار گفته شده است، تحلیل رمز ارزها شامل سه دسته مهم تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد. در ادامه به صورت مختصر به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال برای ارز دات

تحلیل تکنیکال را می توان به عنوان یکی از رایج ترین روش های تحلیل معرفی نمود. در این نوع از تحلیل تمرکز اصلی بر داده ها و نمودار می باشد. در واقع در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران از ابزارها و نمودارها برای برای شناسایی الگوها و روندها استفاده نموده تا به یک پیش بینی قابل اطمینانی از آینده رمز ارز دست پیدا نمایند. در این صفحه شما می توانید با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات آشنا شوید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز دات

برای ارزیابی ذاتی یک دارایی برای مثال رمز ارز پولکادات از تحلیل فاندامنتال استفاده می شود. در این نوع از تحلیل شبکه رمز، اخبارها و اتفاقات پیرامون آن مورد بررسی قرار گرفته و تمامی عوامل تاثیرگذار تشخیص داده می شود.

شما می توانید در سایت زوم ارز با شبکه و عملکرد بسیاری از رمز ارزها آشنا شوید. همچنین با کلیک بر روی لینک مورد نظر، به تمامی اخبار ارز دیجیتال به صورت شبانه روزی دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز دات

علاوه بر دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، تحلیل سنتیمنتال نیز وجود دارد. در تحلیل سنتیمنتال، تحلیلگران به تحلیل احساسات سایر معامله گران نسبت به رمز ارز مورد نظر می پردازند. در واقع تحلیلگران بررسی می نمایند که رفتار سرمایه گذاران در بازار به چه شکل است.

نکته: توجه نمایید که در این صفحه تنها ما به تحلیل رمز ارز خواهیم پرداخت و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید، در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارید به طور کامل به تحقیق و جستجو بپردازید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات DOT” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

منبع:زوم ارز

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

34 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل پولکادات DOT;

  • سلام و درود بر شما
   خیر دوست عزیز. تحلیل هایی که به صورت هفتگی انجام میشن می تونن در معاملات بسیار کاربردی و مفید باشن.

   پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر
   تحلیل های هفتگی DOT رو می تونید در سایت زوم ارز دنبال کنید.
   تیم زوم ارز سعی می کنه بهترین تحلیل ارزها رو در اختیار کاربران سایت قرار بده.

   پاسخ
  • سلام و درود
   ارز DOT هنوز در روند کاملا نزولی قرار داره.
   یک مقاومت در محدوده ۸ دلار داره که اگر کندل های روزانه خوبی بالای اون بسته بشه، می تونه تا ۱۰ دلار مجددا رشد کنه.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده