آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل آواکس AVAX

تحلیل آواکس AVAX

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از آواکس در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت آواکس را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز, امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز آواکس در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از رسیدن به آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده و در طی رشدی که انجام داده ، ترند لاین نزولی را بریک کرده و به باکس قرمز اول رسیده و آن را هم شکسته و در ادامه گفتیم که کندل‌های قرمز پولبک به سطح شکسته شده هستند و شاهد شکل‌گیری یک الگوی بازگشتی و صعودی نیز هستیم و بر همین اساس انتظار داریم، قیمت این ارز رشد کرده و محدوده‌های مقاومتی بعدی نیز در دسترس قرار دارند.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید ،دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم، قیمت رشد پیدا کرده و به مقاومت دوم نیز دست یافته است و نسبت به آن ناحیه واکنش نشان داده و شاهد اصلاح قیمتی نیز هستیم. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که فعلاً کندل‌های قرمز را موقت می‌دانیم و با مشاهده الگوهای بازگشتی و صعودی قوی، می‌تواند روند صعودی از سر گرفته شود و نکته دیگر اینکه محدوده مقاومت گذشته ،حال نقش حمایت را به خود گرفته است.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ازر IMX و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AVAX امروز 18 فروردین 1403
تحلیل AVAX امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز, امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز آواکس در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از رسیدن به آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده و در طی رشدی که انجام داده به باکس قرمز که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر خود قرار داده بودیم رسیده و آن را هم شکسته و در ادامه گفتیم که کندل‌های قرمز را به عنوان اصلاح و پولبک به سطح شکسته شده می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر پولبک تکمیل شده و شاهد شکل‌گیری یک الگوی بازگشتی و صعودی نیز هستیم و بر همین اساس انتظار داریم قیمت این ارز، در این تایم فریم ،رشد پیدا کرده و هدف بعدی یعنی باکس قرمز دوم نیز در دسترس قرار دارد و قیمت می‌تواند حداقل تا آن ناحیه رشد پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ازر IMX و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AVAX امروز 19 اسفند 1402
تحلیل AVAX امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز, امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز آواکس در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید . خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از رسیدن به آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده و در ادامه به باکس قرمز که به عنوان مقاومت مقاومت ماژور مد نظر خود قرار داده بودیم رسیده و آن را هم شکسته و در حال حاضر همچنان در مرحله پولبک به ناحیه شکسته شده نیز قرار دارد.
دوستان عزیز نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر در این نواحی, الگوهای بازگشتی و پایان اصلاح شکل بگیرند،مجدد انتظار داریم که قیمت شروع به رشد کرده و به طرف هدف اصلی ما یعنی باکس قرمز رنگ بالایی حرکت کرده و به آن دست یابد. دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ازر IMX و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AVAX امروز 21 بهمن 1402
تحلیل AVAX امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۲۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل ارز آواکس در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم همانطور که ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم این ارز از ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر قرار داده‌ایم، مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی را به طرف بالا شکسته است و روند این ارز از نزولی به صعودی تغییر یافته است.
دوستان عزیز رشد قیمت این ارز تا جایی پیش رفته که در حال حاضر اولین ناحیه مقاومتی یعنی باکس قرمز به طرف بالا بریک شده و شاهد کندل‌های پولبک نیز هستیم ،توجه داشته باشید بعد از تکمیل پولبک و شکل گیری الگوهای صعودی، محدوده مقاومتی بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل AVAX امروز 23 دی 1402
تحلیل AVAX امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما زوم ارزی های عزیز ، همراهتون هستیم با تحلیل ارز avax در تایم فریم هفتگی
هماننطور که مشاهده می‌کنید , اخیراً در این تایم فریم این ارز مورد پامپ قرار گرفته و مقاومت‌ها را یکی پس از دیگری شکست داده به سمت بالا و همچنان در حال رشد می‌باشد, خط قرمز یک مقاومت ماژور بوده ,که با شکسته شدن این سطح مقاومتی , روند این ارز به , ترند صعودی تبدیل شده است.
در حال حاضر یک فشار خرید بسیار بالایی , در این ارز دیده می‌شود که ما می‌توانیم ، کلوز هر کندلی سبزی را ، خریدار باشیم و مقاومت بعدی را ، با خط قرمز یتان مشخص کرده‌ایم که می‌تواند قیمت تا آنجا رشد پیدا کند.

تحلیل Avax امروز 25 آذر 1402
تحلیل Avax امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز آواکس AVAX در تایم فریم روزانه پس شکست خط روند نزولی خودش رشد خوبی به سمت بالا داشت و در نهایت به یک ناحیه عرضه برخورد کرده است که جلوی رشد قیمت این رمز ارز را گرفته است؛ اگر این ناحیه به وظیفه خود عمل کند و قیمت را به سمت پایین حرکت بدهد تا محدوده قیمتی ۱۱.۳۹ دلار هیچ محدوده حمایتی و ناحیه تقاضا ای پیش روی خودش ندارد و باید توجه داشته باشیم که روند این رمز ارز کاملا صعودی است و برای معاملات فروش حتما باید تاییدیه های کافی را داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل آواکس AVAX امروز 20 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز AVAX روند نزولی خود را در طی یک ماه گذشته ادامه داد و قیمت آن با برخورد به حمایت میدلاین کانال نزولی، یک واکنش مثبت ایجاد کرد. واکنش موجب رشد قیمت و اصلاح در روند نزولی شد که قیمت آواکس را به مقاومت محدوده ۱۱ دلار رساند. این مقاومت هم به دلیل نزولی بودن روند، واکنش منفی قوی داشت و آواکس در کوتاه مدت هم روند نزولی به خود گرفته است.

همانطور که قبلا بررسی شده بود، حمایت هایی که در محدوده های ۶ و ۷ دلار در نظر گرفته شده اند، برای آواکس محدوده های مهمی هستند و تقاضا در این نواحی می تواند بالا باشد. برای کوتاه مدت نزدیک ترین حمایتی که می توانیم در نظر بگیریم، عدد ۸.۸۹ دلار است که قیمت دو روز گذشته به این محدوده برخورد کرده و یک واکنش مثبت ایجاد شده است. در صورت بسته شدن کندل ۴ ساعته زیر این ناحیه، ادامه روند نزولی مورد انتظار است. در غیر اینصورت، احتمال تشکیل یک کانال رنج در محدوده فعلی وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز 22 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز AVAX روند نزولی خود را در طی یک ماه گذشته ادامه داد و قیمت آن دقیقا به کف قبلی در محدوده ۱۰ دلار برخورد کرده است. این حمایت رند، پایین ترین قیمت آواکس در سال ۲۰۲۳ بوده و با توجه به افزایش فشار فروش روی این حمایت، پتانسیل شکسته شدن آن و کاهش بیشتر قیمت برای محدوده های حمایتی تک رقمی بیشتر شده است. حمایت های معتبری که می توانیم برای آواکس در نظر بگیریم در محدوده های ۶ و ۷ دلار رسم شده است. برای تغییر روند نیاز است که بازگشت قوی بالای قیمت ۱۲.۶۰ دلار ببینم. تا آن زمان هر حرکتی به سمت بالا می تواند پولبک در روند نزولی در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز 28 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۳ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز آواکس AVAX بعد از اینکه حمایت خود را در محدوده ۱۵ دلار از دست داد، با فشار فروش بالایی مواجه شد و ریزش قیمت این ارز تا محدوده حمایت ۱۰.۵ دلار ادامه پیدا کرد. این حمایت از سال ۲۰۲۱ مانع از کاهش بیشتر قیمت آواکس شده است و محدوده شروع آخرین موج صعودی قوی در تایم هفتگی است. بنابراین همچنان با تقاضای خوبی همراه است. در نتیجه از این حمایت شاهد رشد تقریبا ۳۰ درصدی قیمت آواکس هستیم. شرایط تغییر روند در تایم فریم روزانه هنوز به دلیل تشکیل کف پایین تر ایجاد نشده است. با برخورد قیمت آواکس به یک مقاومت داینامیک، فشار خرید کاهش پیدا کرده است، اما در تایم های پایین روند قیمت صعودی است.

در تایم ۴ ساعته بعد از شکسته شدن سقف یک کانال رنج، به وضوح شاهد تشکیل سقف و کف های بالاتر هستیم و این روند زمانی می تواند تغییر کند که کندل نزولی قوی در تایم ۴ ساعته زیر قیمت ۱۲.۶ دلار بسته شود. در غیر اینصورت، با شکست خط روند نزولی، رشد قیمت آواکس می تواند تا محدوده مقاومت ۱۵.۵ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز 3 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز آواکس در طی یک ماه گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و دقیقا مطابق تحلیل قبلی تا حمایت های مشخص شده روی نمودار کاهش داشت. محدوده آبی رنگ که قیمت ۱۳.۷ الی ۱۴.۲۰ دلار را نشان می دهد، واکنش مثبت خوبی داشته است. اما سطح حمایت ۱۵ دلار هم در کوتاه مدت تبدیل به یک مقاومت شده و موجب تشکیل یک ناحیه رنج در محدوده های ۱۵ الی ۱۴ دلار شده است.

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم با رسم یک خط روند نزولی یا یک کانال نزولی، در انتظار شکست سقف کانال باشیم. در اینصورت برای روزهای آینده انتظار داریم که تغییر روند را مشاهده کنیم. بنابراین در تایم هفتگی، در صورت برگشت قیمت بالای محدوده ۱۵ دلار، می توانیم انتظار پایان اصلاح را داشته باشیم. همچنین در صورتی که فشار فروش در بازار داشته باشیم و حمایت فعلی آواکس شکسته شود، محدوده قوی و واکنشی بعدی در قیمت ۱۲.۴۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز AVAX در طی یک ماه گذشته نوسانات مثبت خوبی داشت. قیمت این ارز با حمایت خریداران از محدوده ۱۸ دلار عبور کرد و تا سقف قبلی یعنی مقاومت ۲۲ دلار افزایش قیمت ادامه داشت. قیمت این ارز به محض برخورد به مقاومت با واکنش همراه شد و خریداران بسیاری در این سطح سیو سود انجام دادند. اصلی ترین دلیل این واکنش، کاهش قیمت بیت کوین بود.

برای کوتاه مدت یک مقاومت مهم در محدوده ۱۸.۱۵ الی ۱۸.۵ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین در تایم فریم روزانه تغییر روند مشاهده می شود و انتظار داریم که ارز آواکس تا حمایت خود در محدوده ۱۵ دلار کاهش داشته باشد. از طرف دیگر به دلیل حرکت های رفت و برگشتی سریع، قیمت می تواند مدتی بین سطوح در نظر گرفته شده روند رنجی داشته باشد. در صورت تشکیل ساختار برگشتی روی حمایت، مجددا می توانیم انتظار یک نوسان مثبت و افزایش تقاضا را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز 9 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 13 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی آواکس AVAX در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز AVAX در هفته گذشته اصلاح قیمت آن ادامه داشت. فشار فروشی که در ۲۴ ساعت گذشته در بازار موجب کاهش قیمت‌ها شد، حمایت کف قبلی این ارز را شکست. یک حمایت در محدوده ۱۴.۸ الی ۱۵.۴۰ دلار در نظر گرفته شده بود که قیمت در حال حرکت به سمت این محدوده حمایت می‌باشد. ابزار فیبوناچی اصلاحی محدوده ۱۵.۵ دلار را به عنوان اولین ناحیه حمایتی مهم شناسایی کرده است. اما دومین حمایت مهمی که می‌تواند توسط این ابزار شناسایی شود، در محدوده ۱۴.۱۵ دلار قرار گرفته است، که این دو محدوده و مخصوصاً حمایت دوم می‌تواند قدرت بیشتری نسبت به محدوده اول داشته باشد.

در گذشته قیمت، کاملاً مشخص می‌باشد که این دو محدوده توسط یک کندل صعودی قوی شکسته شده است، و پولبک به این سطوح می‌تواند تقاضای مجدد ایجاد کند. اندیکاتور پیوت پوینت در محدوده حمایت‌های مشخص شده یک حمایت قوی واکنشی شناسایی کرده است، که می‌تواند تایید کننده این سطح حمایت باشد. اما به طور کلی در طی چند هفته آینده می‌توانیم انتظار روند رنجی از این ارز را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز 13 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت، و حمایت خریداران موجب شد تا کندل های صعودی به یک مقاومت مهم در محدوده ۲۱.۳ الی ۳۲.۷ دلار برخورد داشته باشند. این مقاومت مهم در گذشته واکنش های زیادی به همراه داشته است، و این بار هم در صورتی که واکنش منفی از این سطح مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت وارد اصلاح شود. هنوز در تایم فریم ۴ سعته داخل کانال صعودی کوتاه مدت هستیم، و در صورت مشاهده نشانه های واگرایی و برگشت می توانیم انتظار سیو سود خریداران را داشته باشیم.

تحلیل آواکس AVAX امروز 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز آواکس AVAX در هفته گذشته روند صعودی بسیار پر قدرتی داشت، و با حمایت خوب خریدارانش از سد یک مقاومت مهم در محدوده ۱۴ دلار عبور کرد. فشار خرید هنوز در تایم روزانه اجازه ورود قیمت به موج اصلاحی را نداده است. در تایم ۴ ساعته هم با تشکیل سقف و کف های بالاتر، روند صعودی کاملا مشخص می باشد. بنابراین تا زمانی که کف آخرین موج صعودی در محدوده ۱۴.۷ دلار حفظ شود، قدرت خریداران می تواند موجب شود تا قیمت به مقاومت محدوده ۲۰ دلار برسد. می توانید برای کندل ها در تایم فریم ۴ ساعته، بعد از حرکت اسپایک صعودی یک کانال صعودی باریک در نظر بگیرید. تا زمانی که حمایت داینامیک کف کانال به طور کامل شکسته نشود و تایید نداشته باشد، رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد. اما در صورت شکست کف کانال، اصلاح می تواند تا محدوده های حمایت ۱۴ و ۱۲.۸ دلار ایجاد شود.

تحلیل آواکس AVAX امروز 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته روند صعودی خوبی را به ثبت رساند. قیمت این ارز نزدیک محدوده ۱۰ دلار واکنش مثبت ۱۵ درصدی داشت. رشد قیمت نزدیک کف کانال نزولی اصلی و برگشت بالای محدوده ۱۱ دلار می تواند نشانه شکست فیک حمایت کف قبلی، و رشد قیمت در هفته آینده باشد. برای کوتاه مدت یک ناحیه حمایت در محدوده ۱۱.۳۴ الی ۱۱.۶۰ دلار در نظر گرفته شده است. این محدوده در صورتی که حفظ شود، رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد، و اگر سقف جدید بالای محدوده ۱۲.۳۰ دلار ایجاد شود، تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته حتمی خواهد بود. البته توجه داشته باشید که در تایم بالاتر روند نزولی است، و صرفا قیمت می تواند در موج اصلاحی تایم بالا رشد داشته باشد. پس اهدافی که برای کوتاه مدت در نظر گرفته می شود در محدوده ۱۲.۷ الی ۱۳ دلار می باشد. این مقاومت با میدلاین کانال نزولی اصلی همپوشانی دارد، و احتمال واکنش منفی قوی از این ناحیه وجود دارد. بنابراین پس از رشد قیمت، روند می تواند مدتی رنج باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد، و با خروج از کانال رنجی که در تایم های پایین شکل داده بود، مجددا یک فشار فروش دیگر توسط فروشندگان ایجاد شد. بنابراین سطح حمایتی که در قیمت ۱۱.۲۰ الی ۱۲.۱۰ دلار در نظر گرفته شده بود، اکنون به مقاومت تبدیل شده، و احتمال کاهش بیشتر و حرکت به سمت حمایت محدوده ۹.۳ الی ۷ دلار افزایش پیدا کرده است. مگر در حالتی که با کندل صعودی قوی کاملا بالای مقاومت برگشت داشته باشد. حمایت پایین تری که مشخص شده، دقیقا با کف کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و می تواند یک سطح قوی برای تغییر روند و یا حداقل برای یک نوسان مثبت و اصلاح در روند نزولی در نظر گرفته شود.

در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی کف دوگانه شکل گرفته است، اما قدرت کندل های نزولی و همچنین واگرایی مثبت RSI نمی تواند تایید کنند برگشت باشد. تنها در صورتی که کندل ۴ ساعته قوی بالای سطح ۱۱ الی ۱۱.۱۱ دلار بسته شود، می توانیم انتظار تایید الگو و اصلاح عمیق تر را در روند نزولی داشته باشیم. در آخرین کندل روزانه، خط RSI در حال ورود به محدوده اشباع فروش می باشد. بنابراین اگر بعد از بسته شدن این کندل، قیمت نیز کف پایین تری تشکیل داده باشد، احتمال تایید شکست و حرکت نزولی عمیق تر افزایش پیدا می کند.

تحلیل آواکس AVAX امروز 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در طول دو هفته گذشته مومنتوم صعودی داشت. اما به دلیل ضعف در روند صعودی و رنج بودن بازار حرکت قوی از آواکس مشاهده نشده است. در برخوردی که به مقاومت محدوده ۱۳.۸۸ الی ۱۴.۳ دلار به ثبت رسیده است، یک واکنش شدید دیده می شود، که می تواند باعث رنج شدن روند در تایم های پایین بین این مقاومت و حمایت محدوده ۱۳ دلار شود. بنابراین تا زمانی که حمایت ۱۳ دلار حفظ شود، آواکس می تواند مومنتوم صعودی کوتاه مدت خود را حفظ کند، و حتی می تواند با شکست مقاومت فعلی، به محدوده ۱۴.۸ الی ۱۵ دلار برخورد داشته باشد.

این دو مقاومت به دلیل اینکه با میدلاین کانال نزولی اصلی همپوشانی دارند، مقاومت های مهمی سر راه ادامه روند کوتاه مدت آواکس هستند. بنابراین تا زمانی که این سطوح تبدیل به حمایت نشوند ارز آواکس در تایم روزانه می تواند در روند نزولی باقی بماند. نکته آخر این است که در سناریو نزولی، شکست حمایت می تواند قیمت را به کف قبلی در محدوده ۱۲ دلار برگرداند.

تحلیل آواکس AVAX امروز 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در طی هفته گذشته در تایم فریم ۴ ساعته رشد قیمت داشت. با توجه به واگرایی های تشکیل شده روی اندیکاتور RSI و شکست مقاومت ترند لاین نزولی، مطابق انتظار قیمت آواکس رشد تقریبا خوبی تا محدوده ۱۳.۳ دلار داشت. اما می توانیم به وضوح یک ناحیه رنج را در تایم ۴ ساعته مشاهده کنیم. یک مقاومت در هفته گذشته برای آواکس در محدوده ۱۳.۲۶ الی ۱۳.۴۵ دلار در نظر گرفته شده بود، که با برخورد دقیق قیمت به این ناحیه واکنش منفی مشاهده شده است.

همچنین یک ناحیه حمایت در محدوده ۱۲.۴ الی ۱۲.۷ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، که قیمت بین این سطوح در حال رنج زدن می باشد. در تایم فریم ۱ ساعته نمودار AVAX شباهت بسیار زیادی به نمودار بیت کوین پیدا کرده است. بنابراین با توجه به این همبستگی بالا، با در نظر گرفتن رفتار حرکتی بیت کوین می توانیم رفتار آواکس را بهتر درک کنیم. اگر بیت کوین حرکت صعودی خود را ادامه دهد، ارز آواکس می تواند با شکست مقاومت فعلی تا سطح ۱۴.۸ الی ۱۵ دلار رشد داشته باشد. این مقاومت با میدلاین کانال نزولی آواکس همپوشانی دارد، و احتمال واکنش منفی در این سطح بالا می باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در طول هفته گذشته روند به شدت رنجی داشت. قیمت این ارز در تایم فریم روزانه هنوز در روند نزولی اما روی یک سطح حمایت مهم می باشد. اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، و حمایت محدوده ۱۲.۳ الی ۱۲ دلار شکسته شود، می توایم انتظار برخورد قیمت به سطح ۱۱ دلار را داشته باشیم. توجه داشته باشید که آلت کوین های بسیار زیادی روی سطوح حمایتی حساس خود قرار دارند، و قدرت گرفتن فروشندگان می تواند موج نزولی جدیدی را در آن ها ایجاد کند.

اما از طرف دیگر واگرایی های مثبتی که روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، می تواند نشانه تغییر روند در صورت حفظ حمایت های بیت کوین باشد. بنابراین می توانیم در تایم فریم ۴ ساعته یک خط روند نزولی روی پیوت های آخر در نظر بگیریم. اگر این خط به سمت بالا شکسته شود، می تواند نشانه افزایش قیمت تا سطح مقاومت ۱۵ دلار باشد. اهداف بعدی در صورت حمایت خریداران، در محدوده های ۱۶ و ۱۷ دلار در نظر گرفته می شود. اما مهم ترین و قوی ترین حمایت آواکس در کانال قیمتی ۹ الی ۷ دلار قرار دارد، و می تواند ناحیه بسیار جذابی برای بلند مدت باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 22 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز آواکس AVAX در طی هفته گذشته روند نزولی شدیدی داشت. بعد از اینکه خریداران قیمت ارز را از محدوده حمایت ۱۵ دلار به مقاومت ۲۰ دلار رساندند, در این ناحیه به دلیل وجود یک مقاومت روندی که مربوط به بازه زمانی روزانه می باشد، خریداران کوتاه مدت سیو سود انجام دادند، و شاهد واکنش شدید به این محدوده مقاومت و ریزش قیمت بودیم. این ریزش همزمان با فشار فروشی که در تمام بازار اتفاق افتاد به وجود آمد، و باعث نوسانات سنگینی روی ارز آواکس شد. در بازه زمانی چهار ساعته محدوده مقاومت ۱۷.۲۵ الی ۱۷.۷ دلار مقاومتی است که در صورت برخورد قیمت به این ناحیه باز هم می‌توانیم انتظار واکنش منفی را داشته باشیم.

همچنین در بازه چهار ساعته یک ناحیه حمایت موقت روی قیمت ۱۳ دلار در نظر گرفته شده و با توجه به واگرایی حجم معاملات در صورت مساعد شدن شرایط بازار امکان رشد ارز آواکس در هفته جاری وجود دارد. بنابراین یک مقاومت در محدوده ۱۳.۵ دلار در نظر گرفته شده است که شکست این محدوده می‌تواند روند را در تایم فریم یک ساعت از حالت نزولی به صعودی تغییر دهد. پس اگر خریدار بتوانند قیمت بالای این محدود برگردانند، انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده مقاومت ۱۷ دلار داریم. اما در سناریو نزولی و در صورت ادامه داشتن فشار فروش در هفته جاری، احتمال برخورد قیمت به کف کانال نزولی بلند مدت در قیمت ۱۰ دلار و حتی شکست موقت این ناحیه وجود دارد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 22 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 8 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز آواکس AVAX در طول هفته گذشته روند کاملا صعودی داشت. قیمت این ارز بعد از خروج از الگوی کنج نزولی و شکست مقاومت محدوده ۱۵.۷ الی ۱۶.۲ دلار، به سمت اهداف بالاتری حرکت کرد. مقاومت دومی که در محدوده ۱۸ دلار در نظر گرفته شده بود، به صورت موقت شکسته شده و قیمت تا محدوده ۱۹ دلار رشد داشته است. یک مقاومت داینامیک از گذشته قیمت در نظر گرفته شده بود و اکنون قیمت به آن برخورد کرده و با واکنش منفی شدیدی همراه بوده است.

این واکنش می‌تواند باعث رنج شدن قیمت زیر این مقاومت و بین محدوده حمایت شود. در بازه زمانی چهار ساعته کاملا می توانیم برای قیمت ارز آواکس یک کانال صعودی در نظر بگیریم و یا اینکه یک خط روند صعودی به عنوان حمایت می توان برای آواکس در نظر گرفت. همچنین تا زمانی که محدوده حمایت خط روند صعودی حفظ شود، می تواند به رشد بیشتر قیمت داشته باشیم. مقاومت بعدی آواکس در محدوده ۲۰ دلار قرار دارد که در این ناحیه می توانیم انتظار واکنش منفی قوی تری داشته باشیم.

تحلیل آواکس AVAX امروز 8 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته روند رنجی داشت و قیمت این ارز با نزدیک شدن به نوک الگوی کنج هم‌ زمان به محدوده حمایت ۱۴.۶۰ الی ۱۳.۵ دلار برخورد کرد، و این برخورد با واکنش مثبت همراه شد. واگرایی مثبت روی نمودار این ارز در تایم فریم چهار ساعته تشکیل شده بود که با حمایت خریداران، ارز آواکس با ۸ درصد رشد به محدوده مقاومت ۱۵.۷۵ الی ۱۶.۳۰ دلار رسید. شکست مقاومت فعلی می تواند روند قیمت را در تایم فریم ۴ ساعته از حالت نزولی به صعودی تغییر دهد. و همزمان الگوی کنج می تواند تایید شود.

بنابراین می تواند به اهداف بالاتر در محدوده‌ های ۱۸ و ۲۰ دلار برگردد. حجم معاملات در حال افزایش است و در صورت ادامه پیدا کردن حمایت خریداران، آواکس می تواند رشد خوبی برای میان مدت داشته باشد. همچنین واگرایی حجم در تایم فریم هفتگی نیز مشاهده می شود، که نشان می‌ دهد با برگشت دوباره قیمت به سمت حمایت ۱۴ دلار، تمایل برای فروش کاهش پیدا کرده است. بنابراین در صورتیکه برای هفته جاری بیت کوین بالای محدود ۱۹ هزار دلار باقی بماند، آواکس می‌تواند رشد خوبی داشته باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در طی هفته گذشته به دلیل پایین بودن قدرت خریداران و قدرت گرفتن فروشندگان روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و این فشار فروش با شکست حمایت محدوده ۱۶ دلار باعث شد تا قیمت به سمت حمایت اصلی در قیمت ۱۳.۵ الی ۱۴.۴ دلار حرکت کند. اما با برگشت سریعی که در بازار مشاهده شد و همچنین شاخص توتال ۲ با حمایت همراه شد، قیمت آواکس با واکنش به این محدوده حمایت رشد ۸ درصدی داشت. اما برخوردی که به سطح مقاومت قبلی پیدا کرد با واکنش همراه بود، و هنوز این محدوده به صورت مقاومت باقی مانده است.

روی نمودار آواکس در تایم فریم روزانه می توانیم یک الگوی کنج نزولی در نظر بگیریم. قیمت هنوز پتانسیل برخورد مجدد و تست حمایت محدوده ۱۴ دلار را دارد. اما اگر کندل صعودی قوی بالای این محدوده مقاومت بسته شود، الگوی کنج هم تایید خواهد شد، و می توانیم اهداف کوتاه مدت آواکس را در محدوده های ۱۷.۵ الی ۱۸ دلار، و همچنین مقاومت ۲۰ دلار در نظر بگیریم. عبور قیمت از اندیکاتور EMA هم می تواند تاییدی بر صعودی شدن روند در تایم فریم روزانه باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز آواکس AVAX در طی هفته های گذشته روند نزولی داشت، و قیمت این ارز با شکست حمایت کف های قبلی در محدوده ۱۸ دلار، وارد اصلاح عمیق‌ تری شد. وجود حمایتی که در قیمت ۱۵.۷۵ الی ۱۶.۳۰ دلار رسم شده بود، باعث شد تا با واکنش مثبت همراه شود، و تاکنون قیمت از این محدوده کاهش بیشتری نداشته است. همانطور که در کندل های آخر مشاهده می کنید، قیمت در حال حرکت برای تست مجدد این محدوده حمایت می باشد.

تبدیل شدن سطوح حمایت به مقاومت باعث شده تا کار برای برگشت قیمت سخت باشد. یک محدوده حمایت مقاومت داینامیک روی نمودار مشاهده می کنید، که هر با قیمت به آن برخورد کرده با واکنش همراه بوده است. در آخرین برخورد با واکنش منفی که به این محدوده مقاومت مشاهده شده، نشان می‌دهد که این مقاومت داینامیک می‌ تواند قدرت بالایی برای جلوگیری از صعودی شدن روند داشته باشد. بنابراین محدوده های مقاومت داینامیک ارز آواکس می تواند اعداد ۱۹ و ۲۰ دلار در آینده باشد. تا زمانی که سطح داینامیک پر قدرت مجدداً به سمت بالا شکستن نشود هر حرکتی به سمت بالا می‌ تواند پولبک در نظر گرفته شود. بنابراین ادامه روند نزولی برای کوتاه مدت مورد انتظار است.

تحلیل آواکس AVAX امروز 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته مجددا روی محدوده حمایت ۱۷.۹۰ الی ۱۸.۳۰ دلار متوقف شد، و خریداران به محض برگشت بازار، حمایت خوبی از ارز آواکس به عمل آوردند. همچنین مقاومتی که در محدوده ۲۰.۱۷ الی ۲۰.۷۰ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده بود، با واکنش جزیی همراه شد، اما هنوز نمی توان گفت که این محدوده تبدیل به حمایت شده است.

حجم معاملات در این محدوده هنوز برای شکست مقاومت کافی نبوده است، و به دلیل اینکه بیت کوین زیر محدوده حساسی قرار گرفته است، اگر فشار خرید مجدد بتواند مقاومت بیت کوین را تبدیل به حمایت کند، رمز ارز آواکس نیز می تواند از سد این مقاومت عبور کند. در اینصورت اهدافی که برای آواکس می توانیم در نظر داشته باشیم، در محدوده های ۲۲، ۲۳ و در نهایت محدوده ۲۳.۳۵ الی ۲۴ دلار خواهد بود. اما اگر بیت کوین با فشار فروش همراه باشد، و مجددا اصلاح قیمت داشته باشیم، حمایت قبلی آواکس می تواند هدف فروشندگان باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز آواکس AVAX در طول هفته جاری روند کاملا رنجی داشته است، و کندل هفتگی این ارز احتمالا در محدوده فعلی بسته خواهد شد. قیمت آواکس بعد از اینکه با فشار بالای فروشندگان به محدوده حمایت ۱۷.۹۰ الی ۱۸.۸۰ دلار برخورد کرد، متوقف شد و حجم معاملات آن نیز به شدت کاهش پیدا کرد. به طوری که در چند روز گذشته دامنه نوسانات نیز فراتر از محدوده ۷ درصد نبوده است. با مومنتوم منفی و شدت بالای زاویه برخورد به حمایت ذکر شده، در صورتی که باز هم شاهد افزایش فشار فروش باشیم، حمایت های بعدی اهداف فروشندگان خواهد بود.

حمایت اول در صورت شکست، محدوده ۱۵.۸۰ الی ۱۶.۳۰ دلار و حمایت دوم کف قبلی در محدوده ۱۳.۵ الی ۱۴.۲۰ دلار می باشد. نکته مهمی که در مورد ارز آواکس وجود دارد این است که موج صعودی که موجب رشد قیمت تا محدوده ۳۰ دلار شده است، یک سقف بالاتر نسبت به آخرین موج نزولی در تایم فریم روزانه به ثبت رسانده است. بنابراین حمایت فعلی تا زمانی که حفظ شود، آواکس پتانسیل شروع یک حرکت صعودی دیگر را دارد. در این صورت هدف اول محدوده ۳۰ دلار و هدف بعدی در صورت شکست این مقاومت، در محدوده ۴۱.۲۰ الی ۴۴.۵ دلار خواهد بود.

تحلیل آواکس AVAX امروز 13 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AVAX را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AVAX را مشاهده کنید.

رمز ارز آواکس AVAX در هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت آواکس بعد از اینکه تا مقاومت محدوده ۳۰ دلار رشد کرده بود، با حمایت بیشتر خریداران مواجه نشد، و به دلیل حجم معاملات پایین در زمان شکست این مقاومت، تثبیت قیمت را بالای این محدوده شاهد نبودیم. حمایت فعلی که آواکس به آن واکنش نشان داده است، در محدوده ۲۰.۶ الی ۲۱.۶ دلار قرار گرفته است. اما یک حمایت مهم تر با قدرت واکنش بیشتر در محدوده ۱۸ الی ۱۸.۵ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورتی که حمایت فعلی از دست برود، از حمایت دوم انتظار واکنش قوی تری داریم.

به طور کلی روند آواکس در تایم فریم ۴ ساعته مجددا نزولی شده است، اما حمایت دوم پتانسیل صعودی کردن روند را در تایم فریم ۴ ساعته دارد. البته در صورتی که شاهد فشار فروش شدیدی در تمام بازار نباشیم. اندیکاتور پیوت پوینت حمایت فعلی را به عنوان پیوت ماهانه شناسایی کرده است، و همچنین حمایت دومی که روی نمودار در نظر گرفته شده است، با پیوت حمایت اول این اندیکاتور همپوشانی دارد، و سطح ۱۸ دلار را به عنوان ناحیه واکنشی تایید می کند.

تحلیل آواکس AVAX امروز 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 23 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

پروژه آواکس AVAX در طول هفته های گذشته با حمایت خوب خریداران مواجه شد. آواکس با شکست مقاومتی که در محدوده ۲۵ الی ۲۶.۵ دلار داشت، بعد از تبدیل کردن این سطح به حمایت، قدرت خریداران افزایش بیشتری پیدا کرد. به طوری که قیمت تا محدوده ۳۰.۵ دلار نیز به حرکت صعودی ادامه داد. بعد از برخورد قیمت به میدلاین کانال نزولی بلند مدت، یک توقف کوتاه مدت و یک روند رنج در تایم فریم های پایین مشاهده شده است، اما پتانسیل شکست این مقاومت مینور و حرکت به سمت محدوده ۳۴ الی ۳۸ دلار همچنان وجود دارد.

در بازه زمانی هفتگی، فیبوناچی اصلاحی نشان می دهد که مقاومت ۳۰ دلار یکی از سطوح واکنش قیمت می باشد، و در صورت شکست، مقاومت بعدی در قیمت ۳۷.۷۰ دلار خواهد بود، که مقاومت دوم با اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ همپوشانی دارد، و می تواند ناحیه واکنشی قوی تری باشد. بنابراین احتمال سیو سود بسیاری از خریداران آواکس در محدوده مقاومت بعدی بالا می باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طی هفته گذشته رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد، و یک محدوده مقاومت مهم در قیمت ۲۰.۷ الی ۲۴ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شده است. این سطح مهم که در گذشته محدوده عرضه قوی بوده است، در صورتی که همچنان خریداران بتوانند قیمت را بالای آن حفظ کنند، انتظار داریم که شاهد ادامه روند صعودی در کوتاه مدت باشیم.

هدف بعدی در این صورت محدوده مقاومتی ۳۴ الی ۳۸ دلار خواهد بود. البته یک مقاومت مینور نیز در محدوده ۲۵.۴۳ الی ۲۶.۱۱ دلار روی نمودار وجود دارد که موجب رنج شدن قیمت بین این مقاومت و حمایت فعلی شده است. با نفوذی که قیمت داخل ابر کومو اندیکاتور Ichimoku انجام داده است، شاهد روند رنج هستیم. به طور کلی در صورت حفظ حمایت فعلی و تشکیل الگوی مثلث صعودی، احتمال شکست مقاومت افزایش خواهد یافت.

تحلیل آواکس AVAX امروز 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در هفته های گذشته حمایت های خوبی در محدوده های ۱۵ دلار از خود نشان داده است، واگرایی حجم معاملات می توانست یکی از نشانه های عدم تمایل فروشندگان و رشد قیمت باشد. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت در محدوده ۲۱.۴۶ دلار در حال معامله شدن می باشد، که دقیقا زیر یک مقاومت مهم قرار گرفته است. اگر بیت کوین در شرایط مساعد باقی بماند، احتمال شکسته شدن این مقاومت و ادامه رشد قیمت آواکس تا محدوده بعدی ۳۰ دلار فراهم خواهد شد. البته در زمان شکست مقاومت، باید به حجم معاملات نیز دقت کرد. چرا که اگر حجم معاملات پایین باشد، احتمال شکست فیک و برگشت به سطوح پایین تر حمایتی وجود خواهد داشت.

تحلیل آواکس AVAX امروز 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول هفته گذشته روند آن نزولی بوده است. آواکس بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۲۱.۵ الی ۲۴.۵ دلار، با واکنش شدیدی همراه شد. قیمت این ارز با توجه به اینکه در یک روند نزولی قوی قرار گرفته است، انتظار حرکت رو به پایین برای آن وجود داشت. همچنان که قیمت داخل یکی کانال نزولی بلند مدت قرار دارد، یک کانال نزولی کوتاه مدت نیز می توان برای آن در نظر گرفت.

سطح حمایتی که در محدوده ۱۴ الی ۱۵.۵ دلار رسم شده است، یک بار در گذشته واکنش قوی نشان داده است. در صورتی که این بار نیز با واکنش مثبت همراه باشد، احتمال خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد. باید دید که قیمت در برخورد به این سطح حمایت چه رفتاری نشان می دهد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته رشد خوبی را تجربه کرد. حمایتی که در محدوده ۱۶ دلار از این ارز به عمل آمد، موجب رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۲۱ الی ۲۴.۵ دلار شده است. این مقاومت با توجه به واکنش های خوبی که در گذشته داشته، در برخورد اول به عنوان مقاومت، با واکنش همراه بوده است. اما تا زمانی که حمایت ۱۹ دلار حفظ شود، پتانسیل ادامه حرکت قیمت به سمت مقاومت های ۲۳ و ۲۵ دلار، و حتی در صورت حمایت های بیشتر و حجم معاملات بالا، پتانسیل شکست مقاومت پیش رو وجود خواهد داشت. در سناریو دوم، با شکست حمایت ۱۹ دلار، حرکت نزولی مجددا به سمت حمایت های ۱۶، ۱۴ و حتی ۱۲ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز آواکس  AVAX کندل هفته گذشته خود را با منفی ۲۹ درصد در قیمت ۱۷ دلار بسته است. در این هفته نیز ادامه ریزش قیمت و برخورد به حمایت محدوده ۱۴ دلار با واکنش خوبی همراه بوده است. این ارز که ۱۱ هفته پیاپی فشار فروش بالایی را تجربه کرده است، در سطوح فعلی با توجه به اینکه کف آخرین موج صعودی می باشد، می تواند یک برگشت کوتاه مدت داشته باشد. در صورتی که بیت کوین روی سطوح حمایتی خود باقی بماند، و فشار فروشی در اوایل هفته آینده نداشته باشیم، انتظار داریم با توجه به واگرایی مثبت RSI و در صورت شکست خط رود نزولی سبز رنگ، شاهد رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲۱.۵ الی ۲۴.۵ دلار باشیم.

تحلیل آواکس AVAX امروز 29 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 22 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول دو هفته گذشته با عدم توانایی خریداران در سطح حمایت ۲۱.۴۵ الی ۲۴.۵۶ دلار، مواجه شد. فشار فروش موجب شکسته شدن این حمایت، و ریزش شدید تا محدوده ۱۵ دلار شده است. دو سطح حمایت بسیار معتبر روی نمودار رسم شده است، که حمایت اول یک سطح بازگشتی قوی برای یک موج اصلاحی می باشد، و در محدوده ۱۴ الی ۱۶ دلار قرار دارد.

حمایت دوم در محدوده ۱۱.۷۵ الی ۱۲.۸۰ دلار می باشد، و انتظار داریم که یک واکنش مثبت در این ناحیه شاهد باشیم. شیب روند نزولی و فشار فروش بسیار بالا می باشد. بنابراین روی این سطوح حمایتی، در صورتی که قیمت برگشت داشته باشد، مجددا انتظار برخورد بعدی به این سطح را داریم.

تحلیل آواکس AVAX امروز 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX برای هشتمین هفته متوالی کندل نزولی به ثبت رسانده است. محل بسته شدن کندل های هفتگی بسیار با اهمیت می باشد. ضمن اینکه کندل ماهانه نیز کمتر از ۴۸ ساعت دیگر بسته خواهد شد. بنابراین دید بسیار خوبی جهت ادامه روند قیمت می دهد. در طی هفته گذشته روند نزولی این ارز ادامه داشته است. اما دو روز گذشته شاهد برخورد قیمت به یکی از مهم ترین سطوح عرضه و تقاضای آواکس در قیمت ۲۱.۵۰ دلار بوده ایم. این قیمت در گذشته بسیار واکنش پذیر بوده و می تواند نقطه عطف ادامه روند قیمت باشد.

به طور کلی حمایت محدوده ۲۱.۵۰ الی ۲۴.۵ دلار تا زمانی که حفظ شود، حرکت قیمت می تواند بین این حمایت و مقاومت محدوده ۳۴.۹۰ الی ۴۰ دلار تبدیل به روند رنج شود. در زمان نگارش این تحلیل نیز شاهد تشکیل واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI هستیم و انتظار داریم قیمت حداقل تا هدف ۳۰ دلار رشد داشته باشد. اندیکاتور Ichimoku نیز هنوز به عنوان مقاومت عمل می کند و شرایط کاملا نزولی را نشان می دهد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول هفته گذشته فشار فروش سنگینی را تجربه کره است. این ارز که با حرکت شارپ به سطح حمایت مهمی در محدوده ۲۱.۵ الی ۳۰ دلار برخورد کرده است، با واکنش خوبی تا امروز همراه بوده است، اما امکان برخورد مجدد به دلیل ناکافی بودن قدرت کندل های صعودی وجود دارد. ترند لاین نزولی که روی نمودار رسم شده است، فاصله بسیار زیادی با قیمت فعلی دارد. همچنین اندیکاتور EMA نیز فاصله زیادی با قیمت فعلی دارد.

بنابراین در سناریو دوم تا مشخص شدن وضعیت روند بازار، امکان رنج شدن قیمت در محدوده ۳۴ الی ۴۰ دلار وجود دارد. حجم معاملات این ارز نیز در چند روز گذشته رشد قابل توجهی داشته و در طول ۷ ماه گذشته بی سابقه بوده است. بنابراین باید برای ادامه روند روی حمایت مهم ماهانه، به حجم معاملات نیز دقت کرد. در صورت واگرایی حجم معاملات، نشانه برگشت قیمت را می توان از نمودار استنباط کرد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز آواکس AVAX در تایم فریم روزانه به سطح حمایت بسیار مهمی که مربوط به تایم هفتگی می باشد برخورد کرده و امروز به این سطح واکنش مثبتی نشان داده است. در صورتی که کندل روزانه به همین صورت با سایه بلند پایین و نهایتا در قیمت ۵۲ دلار بسته شود، انتظار می رود که خریداران بتوانند در هفته بعد حرکت صعودی خوبی را از این محدوده حمایت شروع کنند.

البته با توجه به فشار فروش بالایی که در تایم روزانه مشاهده می شود، برگشت قیمت نیازمند زمان برای کاهش مومنتوم روند و هضم کامل فشار فروش می باشد. یک ترند لاین نزولی نیز روی نمودار رسم شده است و با توجه به فاصله قیمت از این خط روند، احتمال برگشت تا محدوده ۶۰ دلار در روزهای آینده وجود دارد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز آواکس AVAX در طول هفته گذشته روند نزولی خود را در تایم ۴ ساعته ادامه داد، و با فشار فروشی که در محدوده حمایت ۶۶ الی ۷۳ دلار شاهد بودیم، روند این ارز در تایم روزانه وارد اصلاح عمیق تری شده است. حمایت اصلی آواکس در محدوده ۵۰ الی ۵۳.۵ دلار می باشد، و تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، روند بلند مدت صعودی باقی خواهد ماند.

یک مقاومت داینامیک نزولی نیز در موج آخر رسم شده و در قیمت ۶۵ الی ۶۶ دلار مقاومتی فرار دارد که می تواند با واکنش همراه باشد. شیب روند نزولی در کندل های آخر بسیار بالا می‌باشد. بنابراین برای برگشت از این محدوده نیاز به کف سازی و حذف فشار فروش می باشد، که این مورد به شرایط بازار و تثبیت قیمت ها روی محدوده حمایت نیاز دارد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول هفته گذشته فشار فروش زیادی را از محدوده مقاومت ۸۰ دلار تحمل کرده است. این ارز در زمان نگارش این تحلیل، روی حمایت ۷۳ الی ۷۱ دلار در حال معامله شدن می باشد. به دلیل فشار فروش، احتمال شکسته شدن این حمایت وجود دارد. به دلیل اینکه در آخر هفته قرار داریم، محل بسته شدن کندل هفتگی می تواند تعیین کننده ادامه روند باشد. همچنین کندل ماهانه نیز در هفته جاری بسته خواهد شد.

یک حمایت هفتگی در محدوده ۷۳ الی ۷۸ دلار وجود دارد که بسته شدن کندل هفتگی داخل یا بالای این ناحیه می تواند نشانه خوبی برای برگشت احتمالی روند باشد. اما برای کوتاه مدت، کندل روز گذشته نیز یک کندل نزولی با کلوز در نیمه پایین که نشانه قدرت فروش می باشد. در صورتی که در تایم فریم ۱ ساعته شاهد برگشت قیمت بالای ۷۳.۵ دلار باشیم، احتمال صعودی شدن روند در تایم ۱ ساعته وجود دارد.  پیشنهاد می شود به دلیل هیجانی بودن بازار در ساعات ابتدایی باز شدن سایر بازارهای مالی، از معاملات پر ریسک خودداری کنید.

تحلیل آواکس AVAX امروز 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول هفت روز گذشته کاهش قیمت داشت. اما این کاهش قیمت در برخورد به محدوده حمایت ۷۵ دلار که حمایت ترند لاین نزولی هم در این محدوده قرار دارد، با واکنش همراه بوده است. با توجه به اینکه روند این ارز در تایم فریم هفتگی کاملا صعودی می باشد، در صورت حفظ کامل محدوده ۷۳ الی ۸۰ دلار، اهداف جدیدی در میان مدت در انتظار آواکس خواهد بود.

خط روند نزولی موج آخر به سمت بالا شکسته شده است، اما هنوز به دلیل بی تصمیم بودن سرمایه گذاران بازار، شاهد رشد خوبی در این ارز نبوده ایم. برای صعودی شدن روند حرکت، خریداران باید قیمت را بالای سطح ۸۲ دار برسانند. در این صورت امکان رشد قیمت تا محدوده هدف ۱۰۰ دلار در روزهای آینده فراهم خواهد شد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول هفته گذشته با کاهش ۱۵ درصد همراه بوده است. این ارز که در تایم هفتگی خط روند نزولی موج اصلاحی را به سمت بالا شکسته، در حال پولبک زدن به این خط روند می‌باشد. حمایتی که در محدوده ۷۶ الی ۸۵ دلار قرار گرفته است، پتانسیل متوقف کردن قیمت را دارد و همچنین شروع مجدد خرید های سرمایه گذاران می تواند از این محدوده به صورت پله ای باشد. پله های بعدی خرید در محدوده های ۷۰ و ۶۵ دلار خواهد بود، که می‌توانند سرمایه گذاری خوبی برای آینده باشند.

تحلیل آواکس AVAX امروز 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در هفته گذشته با ۵.۹۴ رشد و این هفته نیز تا امروز با ۷.۵۵ درصد به قیمت محدوده ۱۰۰ دلار رسیده است، و به این ناحیه واکنش نشان داده است. خریداران در این هفته با حجم معاملات بیشتری خرید انجام داده اند، و مقاومت محدوده ۹۲ دلار در حال حاضر به حمایت تبدیل شده است. خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده و تبدیل به حمایت شده است، و در صورت برگشت بازار، امکان اصلاح بیشتر تا حمایت محدوده ۷۸ الی ۸۵ دلار وجود دارد.

اما به طور کلی قیمت در کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، و این رشد قیمت در صورتی که بازار شرایط آرامی داشته باشد، ادامه دار خواهد بود، و خریداران می توانند قیمت را تا سقف قبلی برسانند. حتی امکان ثبت ATH جدید در این هفته یا هفته بعد وجود دارد. اهداف بعدی در محدوده ۱۱۲ و ۱۳۴ دلار می باشند.

تحلیل آواکس AVAX امروز 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل آواکس AVAX امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در دو هفته گذشته همچنان روند غالب این ارز رنج بوده است. اما نکته مثبتی که در این نمودار وجود دارد این است که خریداران موفق شدند قیمت را بالای سطح مقاومت ۷۸.۸ الی ۸۴.۳ دلار برسانند. همچنین مقاومت ترند لاین نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده و این خط روند به حمایت تبدیل شده است.

همچنین یک مقاومت نیز بالای قیمت در محدوده ۹۲ دلار وجود دارد و تا زمانی که این سطح شکسته نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند رنج ادامه داشته باشد. در صورت شکسته شدن این مقاوت، و در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، می توانیم انتظار داشته باشیم که آواکس به اهداف کوتاه مدت و میان مدت خود در نمودار دست یابد. اولین هدف کوتاه مدت محدوده ۱۲۰ دلار می باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول هفته گذشته نوسانات بسیار کمی در محدوده حمایت مهمی داشت. یک محدوده حمایت مهم که در قیمت ۷۰ دلار قرار گرفته است تاکنون مانع از کاهش قیمت بیشتر به سمت حمایت های پایین تر شده است. اما در صورتی که در این هفته شاهد فشار فروش در بازار باشیم، با شکسته شدن این حمایت، فروشندگان می‌توانند قیمت را به حمایت پایین‌تری در محدوده ۵۰ الی ۶۰ دلار برسانند. روند نمودار قیمت در این بازه زمانی شباهت زیادی با نمودار بیت کوین دارد و بین محدوده ۹۰ الی ۴۰ دلار رنج شده است.

خط روند نزولی نیز مانعی بر سر راه ادامه حرکت به سمت بالا بوده و روی نمودار هنوز قدرت کافی برای حرکت صعودی دیده نمی شود. در صورتی که قیمت بالای محدوده ۷۵ دلار برسد می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. در این صورت هدف اول محدوده ۹۰ دلار و هدف دوم محدوده ۱۲۰ دلار خواهد بود.

تحلیل آواکس AVAX امروز 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

در طول یک ماه گذشته روند رنجی داشت، و این محدوده رنج بین قیمت ۹۰ دلار تا محدوده حمایت ۷۰ دلار قرار گرفته است. همچنین یک حمایت اصلی در محدوده ۶۰ دلار وجود دارد که از ظاهر کندل های نمودار مشخص می باشد که توان خریداران هنوز به اندازه کافی برای شکست خط روند نزولی کافی نبوده است.

تحلیل آواکس AVAX امروز 15 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

دو محدوده حمایت روی نمودار وجود دارد که از هر کدام از این محدوده‌ها احتمال برگشت قیمت به سمت بالا وجود دارد. محدوده حمایت اول در قیمت ۶۹ تا ۶۷ دلار و محدوده حمایت دوم در صورت ریزش شدید در بازار در قیمت ۶۱ تا ۵۴ دلار می باشد. با توجه به رنج شدن روند در تایم روزانه و واکنش به سقف محدوده مقاومت ۹۰ دلار انتظار کاهش قیمت بیشتر وجود دارد. تا زمانی که قیمت به خط روند نزولی آخرین موج برسد، امکان رنج زدن و ادامه نوسانات بین محدوده های فعلی وجود دارد.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال آواکس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AVAX در طول این هفته با نوسانات شدیدی همراه بود. پایین ترین قیمت در این هفته ۶۴.۴۵ دلار بود. واکنش قیمت را در هفته قبل به خط روند نزولی به وضوح مشاهده می کنید. قیمت بعد از برخورد به مقاومت این خط روند نزدیک محدوده رند ۱۰۰ دلار با فشار فروش همراه بود و در زمان نگارش این تحلیل در قیمت ۸۱ دلار در حال معامله شدن می‌باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 7 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

همونطور که مشاهده می‌کنید روند قیمت بین محدوده حمایت ۵۱ تا ۶۰ دلار در کف و مقاومت ۹۲ تا ۹۵ دلار در سقف رنج می باشد. و خط روند نزولی نیز به عنوان مقاومت عمل می‌کند. در صورت شکست این مقاومت ها، یا رسیدن قیمت به حمایت مذکور، انتظار رشد خوبی برای قیمت آواکس داریم. همچنین احتمال ادامه دار بودن روند رنج در این محدوده برای هفته جاری نیز وجود دارد.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز 7 اسفند 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل آواکس رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یک شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز آواکس در طول این هفته کاهش ۲۲ درصدی قیمت را تجربه کرد. رشد این ارز با شروع هفته از قیمت ۷۸ دلار بود، و تا نزدیک مقاومت محدوده ۱۰۰دلار پیش رفت. اما با ریزشی که در بازار شاهد بودیم، در اواسط هفته کاهش قیمت این ارز شروع شد، و تا محدوده شروع هفته ادامه داشت. هم اکنون برآیند حرکت این ارز در یک هفته گذشته، مثبت ۱.۸۲ درصد بوده است.

با این حال این ارز در چند محدوده مهم حمایت هایی دارد که تاکنون مانع از ریزش های بیشتر شده اند. نمونه بسیار خوب حمایت، محدوده ۵۰ الی۵۷ دلار است، که با واکنش بسیار بالایی همراه بود، به طوری که این محدوده برای خریداران به شدت جذاب می باشد، و برگشتی که از این محدوده تا مقاومت ۱۰۰ دلار شاهد بودیم، موجب رشد ۸۶ درصدی قیمت شد. نزدیک ترین حمایت فعلی نیز در محدوده ۷۰ الی ۷۶ دلار قرار دارد، که باز هم می تواند با واکنش همراه باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

با توجه به فشار فروش در بازار، شاهد شکست حمایت کف کانال کوتاه مدت در تایم روزانه هستیم. این کانال صعودی که روی آخرین موج رسم شده است، با شکست کف آن قیمت به حمایت مهمی برخورد کرده است. اما در صورتی که نشانه های برگشت روی این محدوده ظاهر شود، خریداران یک بار دیگر قدرت پیدا خواهند کرد، تا قیمت را به سطح مقاومت ۱۰۰ دلار برسانند.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 24 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل آواکس رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یک شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AVAX در طول این هفته با افزایش قیمت همراه بود. اما افزایش قیمت آن با حجم و حمایت بالای خریداران مواجه نشد، و قیمت مجددا کاهش داشت. مقاومت الگوی کنج نزولی با شروع این هفته شکسته شد، و قیمت به یک مقاومت بالاتر در محدوده ۸۹ تا ۹۴ دلار برخورد کرد، و با فشار فروش در این محدوده همراه بود.

تحلیل آواکس AVAX امروز 24 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی به وضوح مشاهده می‌کنید که شکسته نشدن مقاومت موجب شد روند در تایم روزانه، نزولی باقی بماند، و کاهش قیمت به سمت حمایت میدلاین کانال صعودی را شاهد هستیم. اندیکاتور EMA نیز بالای قیمت قرار گرفته، و قیمت با عبور از این اندیکاتور نشان می دهد که فشار فروش بالایی در بازار وجود دارد‌.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز 24 بهمن 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

اندیکاتور RSI در سقف قیمت، نشانه های اشباع خرید را نمایان کرده است، که می توانستیم انتظار واکنش و برگشت قیمت را در این ارز داشته باشیم. یک حمایت نیز در محدوده ۷۴ الی ۷۵ دلار وجود دارد و در صورت شکسته شدن و بسته شدن کندل ۴ ساعته زیر این ناحیه، روند ۴ ساعته نیز نزولی خواهد شد. البته به طور کلی انتظار داریم که قیمت در این محدوده حمایت شود و به سمت بالا برگشت داشته باشد.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته امروز 24 بهمن 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل آواکس رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AVAX در حال تکمیل الگوی کنج نزولی می باشد. رشد قیمت در هفته گذشته منجر به برخورد قیمت با سقف الگوی کنج نزولی شده است. همچنین محدوده مقاومت ۶۶ تا ۶۸ دلار در روز گذشته شکسته شده است، و تبدیل به حمایت شده است.

شرایط AVAX در حال بهبودی می باشد، و چنانچه حجم معاملات نیز تایدد کننده شکست باشد، و افزایش تقاضا را شاهد باشیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که با شکسته شدن الگو و تایید آن رشد قیمت تا هدف محدوده ۹۰ دلار ادامه پیدا کند. به طور کلی اگر خریداران بتوانند قیمت  را بالای سطح ۸۰ تا ۹۰ دلار برسانند، روند AVAX در تایم روزانه نیز صعودی خواهد شد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 10 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در تایم ۴ ساعته می تواند در محدوده فعلی فشرده شود. و باید منتظر شکست یکی از محدوده های حمایت مقاومت باشیم. با توجه به اینکه احتمال کاهش قیمت بیشتر می باشد، چنانچه حمایت مورد نظر شکسته شود، فشار فروش می تواند آواکس را تا محدوده ۵۵ دلار دچار افت قیمت کند.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 بهمن 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AVAX در طول هفته ای که گذشت، با کاهش ۳۳ درصدی ارزش مواجه شد. موج فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد، باعث شد به سرعت و در کمتر از دو روز حجم بسیار زیادی سرمایه از بازار خارج شود. اما قیمت AVAX که در تایم هفتگی در کانال صعودی بلند مدت به سر می برد، به تازگی به محدوده میدلاین کانال برخورد کرده است، اما با واکنش جزیی همراه بوده است.

این طور که از نمودار مشخص است، به دلیل مومنتوم بالای روند نزولی در تایم های پایین تر، احتمال شکست این حمایت به طور موقت وجود دارد. به دلیل اینکه یک حمایت دیگر نزدیک حمایت فعلی روی نمودار مشخص شده است، که در صورت ریزش بیشتر بازار، می‌توان از این حمایت به عنوان آخرین سنگر برای نجات آواکس بهره برد. این حمایت در محدوده ۴۳ تا ۳۸ دلار می باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

در حال حاضر قیمت برای اینکه حداقل در تایم ۱ ساعته روند صعودی به خود بگیرد، خریداران باید سطح ۶۸ دلار را پس بگیرند، و یک کندل ۴ ساعته بالای این سطح بسته شود، در این صورت امکان خروج قیمت از روند نزولی و حداقل رنج شدن روند در آینده وجود دارد. اما اگر این مقاومت شکسته نشود، کاهش مجدد قیمت را می‌ توان انتظار داشت. خط روند نزولی به دلیل شیب بالای مومنتوم نزولی، به صورت منحنی کشیده شده است. شکست این خط نیز می‌تواند نشانه های برگشت قیمت را تایید کند.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه 3 بهمن 1400
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 19 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز آواکس AVAX یکی دیگر از ارزهای پر پتانسیل بازار می باشد، که در طول هفته گذشته همراه با ریزش بازار، با کاهش بیش از ۲۰ درصد همراه بود. قیمت این ارز بعد از رشد های شارپ، مدتی است که در حال فشردگی می باشد. البته انتظار داریم که این استراحت مدت زیادی طول نکشد. به دلیل اینکه قیمت در حال تکمیل یک الگوی بسیار محبوب بازار می باشد. الگوی پرچم در این بازه زمانی به وضوح مشخص می باشد، و در صورتی که از نوک مثلث خارج شود اهداف میان مدت و بلند مدت بسیار بالایی دارد. بنابراین در صورتی کلوز روزانه زیر محدوده ۷۶ دلار نداشته باشیم، می توانیم انتظار یک رشد خوب در میان مدت تا محدوده ۲۸۰ الی ۳۰۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل آواکس AVAX امروز 19 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

ظاهراً در محدوده حمایت ۸۰ دلار، واگرایی حجم نشان از کاهش تمایلات فروشندگان دارد. و قیمت همان طور که ملاحظه می‌کنید، در حال افزایش می باشد. واگرایی روی اندیکاتور RSI نیز مشخص می باشد، و در صورتی که خط روند نزولی روی RSI نیز به سمت بالا شکسته شود، انتظار رشد بیشتر قیمت و رسیدن آن به سطح ۱۲۰ دلار را داریم. به طور کلی اگر قیمت بالای محدوده ۱۰۰ دلار تثبیت داشته باشد، خروج قیمت از الگو برای خریداران راحت تر می باشد. ولی به طور کلی هنوز قابلیت نوسان بیشتر در این الگو وجود دارد‌، و ممکن است روند چند روز دیگر در این محدوده رنج باشد‌.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 13 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX در هفته گذشته بیشترین قیمت آن ۱۲۱ دلار و کمترین قیمت آن ۹۸ دلار معامله شد. روند آن به طور کلی رنج بود، و زیر سقف مقاومت داینامیک خط روند نزولی قرار دارد. محدوده ای که در حال حاضر از قیمت حمایت می کند، خط میدلاین کانال صعودی می باشد، که در قیمت دقیق ۱۰۰ دلار قرار گرفته است. و بعد از برخورد به آن با واکنش همراه بوده است.

اگر این حمایت به همین صورت معتبر باشد، خریداران امید دارند که قیمت را بالای سطح ۱۳۰ دلار رسانده و روند صعودی AVAX را به حالت عادی برگردانند. در این صورت هدف بعدی آواکس محدوده ۲۰۰ دلار خواهد بود. اما اگر کاهش قیمت باز هم ادامه داشته باشد و حمایت ۱۰۰ دلار شکسته شود، حمایت معتبر بعدی در محدوده ۷۵ دلار خواهد بود.

تحلیل آواکس AVAX امروز 13 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

یک حمایت دیگر نیز روی موج آخر رسم شده است، که یک خط روند صعودی می باشد. تا زمانی که شکسته نشود، می توان انتظار رشد قیمت آواکس را داشت. حمایت ها و مقاومت های بالقوه نمودار مشخص می باشد، که می توانید با کمک اندیکاتور های MACD و RSI محدوده های ورود و خروج را روی این مناطق شناسایی کنید.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز AVAX در کانال صعودی خود بعد از اینکه در محدوده حمایت ۷۵ دلار، متوقف شد، دو هفته گذشته رشد خود را از سر گرفت.  اما در طول هفته گذشته داخل محدوده مقاومت ۱۲۴ تا ۱۳۳ دلار، متوقف شد. و قیمت آن در حال کاهش می باشد. اگر به اندیکاتور حجم توجه کنید، می بینید که در کندل های آخر، حجم معاملات پایینی ثبت شده است. به این معنی است که هنوز تمایل خریداران برای شکست سطح مقاومت وجود ندارد. اما اندیکاتور RSI بالای مووینگ SMA قرار دارد.

حمایتی که انتظار داریم همچنان قیمت را متوقف کند، خط میدلاین کانال صعودی می باشد. این خط با حمایت دقیق ۱۰۰ دلار، که عدد رندی می باشد، همپوشانی دارد. بنابراین قیمت می تواند مجددا از این محدوده به سمت مقاومت خود حرکت داشته باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک کانال رنج را مشاهده می کنید، که محدوده ۱۰۰ دلار تقریبا وسط این کانال قرار گرفته است، و محدوده واکنش خوبی را نشان می دهد. در صورتی که قیمت به این محدوده برسد، پتانسیل واکنش و حرکت مجدد به سمت مقاومت را دارد. مومنتوم روند در این بازه زمانی طبق اندیکاتور RSI هنوز منفی می باشد. بنابراین می توان تا مثبت شدن مجدد آن منتظر ماند.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 28 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز AVAX در طول هفته گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. حمایتی که چندین بار به آن واکنش داشت، در محدوده ۸۰ دلار بود، و با کاهش بیشتری همراه نشد. قیمت در حال حاضر به مقاومت سقف قبلی در محدوده ۱۱۷ الی ۱۲۳ دلار رسیده است. اگر این سطح مقاومت در روزهای آینده شکسته شود، هدف بعدی، قیمت ۱۵۰ دلار می باشد. اما در صورتی که با واکنش همراه باشد، می تواند در محدوده های مشخص شده رنج باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این بازه زمانی، با واکنش به محدوده ۱۲۰ دلار همراه بوده است، و خط روند صعودی نیز به سمت پایین شکسته شده است. پس می توان انتظار یک اصلاح قیمت و برگشت به سمت حمایت ۱۰۰ دلار را داشت. در این محدوده، می توان به دنبال نشانه های حمایت گشت. روی اندیکاتور RSI نیز در صورتی که قیمت به محدوده ۱۰۰ دلار برسد، باید به دنبال واگرایی مثبت برای برگشت و ادامه روند صعودی باشید.

سقف و کف محدوده رنج، در حال حاضر می تواند بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ دلار باشد. یک حمایت دیگر در محدوده ۹۰ دلار وجود دارد، که در صورت ریزش شدید بازر، می تواند به این محدوده برخورد شدیدی به همراه واکنش داشته باشد.  باید دید که روند بازار، در ادامه به چه صورت خواهد شد.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز آواکس این هفته را با یک روند رنج شروع کرد، و تا به امروز این روند را حفظ کرده است. محدوده حمایت اول در قیمت ۷۳ دلار در مرحله اول می‌تواند جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته، و با واکنش همراه باشد. اما حمایت بسیار مهم تر و اصلی آواکس در قیمت ۵۲ الی ۴۴ دلار می باشد. این حمایت حتی در صورت ریزش شدید بازار احتمال شکست بسیار پایینی دارد. به دلیل اینکه منطقه مهم عرضه و تقاضا بوده و در کف کانال صعودی بلند مدت می باشد.

یکی از مناطق مهمی که قیمت به آن واکنش داده و تمایلی به سمت پایین ندارد محدوده ۸۲ دلار می باشد. این موج اصلاحی، بیش از نیمی از موج اصلی می باشد، و می تواند با واکنش همراه باشد. در صورت ثابت ماندن شرایط بازار، قیمت از همین محدوده می‌تواند به سمت بالا در سقف قبلی حرکت کند. اما قبل از شروع به حرکت به سمت بالا می تواند مدتی در محدوده ۷۲ الی ۹۰ دلار رنج باشد به دلیل اینکه موج اصلاحی به سمت پایین نشانه ای از وجود قدرت خریدار ندارد، و انتظار داریم روند رنج برای ارز آواکس شروع شده باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 21 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که در تایم ۴ ساعته ملاحظه می کنید این روند رنج شروع شده و میتواند تا پایان هفته ادامه داشته باشد اندیکاتور مکدی یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده و در صورتی که قیمت آواکس بالای ۹۰ دلار برگردد و تثبیت داشته باشد رشد قیمت می تواند تا محدوده سقف قبلی در قیمت ۱۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AVAX در این هفته که گذشت، به طور کلی فشار فروش روی ارز وجود داشت. اما با ریزش بازار نیز این فروش ها افزایش پیدا کرد، و به سرعت به حمایت محدوده ۸۱ الی ۷۳ دلار برخورد کرد. محدوده ای که می توان انتظار یک برگشت قیمت را داشت.

تحلیل آواکس AVAX امروز 14 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آواکس AVAX امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه:

با اینکه خط روند صعودی روی نمودار به سمت پایین شکسته شده است، اما تا زمانی که کف آخرین موج در محدوده ۵۵ تا ۶۰ دلار به سمت پایین شکسته نشود، روند همچنان صعودی می باشد. حمایت محدوده ۸۱ تا ۷۰ دلار به عنوان مهم ترین حمایت برای برگشت مجدد قیمت به سمت سقف قبلی می باشد. اما با توجه به شیب بالای اصلاح قیمت و ریزشی که امروز ادامه دار بوده، در صورت ریزش بازار، احتمال شکست حمایت ۸۰ دلار و رسیدن قیمت به کف موج صعودی در قیمت ۵۵ الی ۶۰ دلار وجود دارد.

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز آواکس AVAX امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX نیز در هفته ای که گذشت، با کاهش قیمت همراه بود. اصلاح قیمت بعد از رشد بسیار خوبی که انجام داده بود، مورد انتظار بود. در حال حاضر یک حمایت خوب در محدوده رند ۱۰۰ دلار وجود دارد که می تواند از ریزش بیشتر قیمت حداقل به صورت موقت جلوگیری کند.

قیمت در حال نزدیک شدن به خط روند صعودی می باشد، و در انتظار حمایت خریداران است. حمایتی که در قیمت ۱۰۱ الی ۹۴ دلار می باشد. بنابراین حتی در صورت ریزش بازار، به نظر نمی رسد که حمایت ۱۰۰ دلار شکسته شود و می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

تحلیل آواکس AVAX امروز 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آواکس AVAX امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل آواکس AVAX امروز 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه:
تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه:

تحلیل آواکس AVAX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX در بازه زمانی روزانه همچنان پر قدرت روند صعودی خود را طی می‌کند. اما اکنون به نقطه ای رسیده که ادامه حرکت صعودی آن از نظر تکنیکالی خطرناک می باشد. چرا که شیب روند رفته رفته افزایش بیشتری داشته است.

بنابراین احتمال برگشت آن با شیب زیاد به سمت پایین وجود دارد. خریداران در هر صورت به طور طبیعی تمایل دارند بخشی از سودهای خود را کسب کنند. و این می تواند فشار فروشی را در بازار این ارز ایجاد کند. پس چنانچه خط حمایت استاتیک در محدوده ۱۲۷ دلار شکسته شود، احتمال ریزش قیمت تا حمایت خط روند صعودی در محدوده های ۱۰۰ الی۱۱۰ دلار وجود دارد.

AVAXUSDT 2021 11 21 19 46 24

تحلیل آواکس AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی نیز خطوط اندیکاتور Ichimoku تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشود، حمایت خوبی دارد. اما اگر شکست اتفاق بیوفتد، می تواند با شیب تند و در زمان کوتاهی رخ دهد. پس در هر صورت باید در معاملات خود روی این ارز هوشیار باشید.

AVAXUSDT 2021 11 21 19 57 04


تحلیل تکنیکال ارز AVAX امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AVAX امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX در کانال صعودی خود یک موج پر قدرت به سمت میدلاین کانال داشته. در حال حاضر یک خط روند میان مدت روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که شکسته نشود، AVAX می تواند همچنان به اهداف بالاتر خود دست یابد.

اندیکاتور RSI یک واگرایی منفی روی نمودار تشخیص داده است. اما مومنتوم آن هنوز در شرایط صعودی می باشد. بنابراین هنوز احتمال شکست روند پایین می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی کوچکتر، ما یک خط روند دیگر رسم کرده ایم، تا زمانی که شکسته نشود، احتمال شکست مقاومت محدوده ۱۰۰ تا ۱۰۴ دلار وجود دارد.

حال اگر خریداران نتوانند مقاومت مورد نظر را بشکنند، و قیمت را بالای آن تثبیت بدهند، احتمال تشکیل الگوی سقف دوقلو و واگرایی روی اندیکاتور MACD یا RSI وجود دارد. بنابراین خط روند می تواند شکسته شده، و قیمت تا حمایت ۷۲ الی ۷۷ دلار اصلاح داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل آواکس AVAX امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX در کانال صعودی خود شیب روند زیادی دارد، که با اصلاح های کم عمقی همراه بوده است. در چند روز گذشته محدوده سقف قبلی این ارز در قیمت ۷۵ دلار شکسته شده، و ATH جدیدی ثبت کرده است.

هدف اول ۹۸ دلار محدوده ای بود که قیمت به آن نزدیک شد، و قبل از برخورد به آن با یک واکنش همراه بود. در حال حاضر محدوده ۷۵ دلار حمایت بسیار خوبی برای ادامه روند صعودی این ارز می باشد. هدف بعدی AVAX در صورتی که بتواند حمایت خود را حفظ کند، و خریداران همچنان قدرت بالایی داشته باشند، می تواند محدوده ۱۳۸ دلار باشد. این محدوده مید لاین کانال صعودی بوده، و از آن نقطه می تواند وارد یک اصلاح شود.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ 20 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز AVAX در این بازه زمانی محدوده ۴۴ تا ۶۰ دلار را توانسته به سمت بالا بشکند. اما این شکست هنوز با حجم خریدهای بالا حمایت نشده. به همین دلیل مدت بیش از یک ماه در حال رنج زدن می باشد. اهداف میان مدت در صورتی که حمایت خود را حفظ کند، محدوده ۱۰۰ تا ۱۰۴ دلار و هدف بعدی، ۱۹۱ تا ۲۰۲ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ 7 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز AVAX بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، AVAX شرایط خوبی دارد، و در صورت حفظ حمایت خود، می تواند تا هدف اول ۷۴ و ۸۰ دلار که محدوده سقف قبلی آن می باشد، و برای ادامه در کوتاه مدت می تواند به ۹۸ دلار نیز دست یابد.

تحلیل ارز AVAX بازه زمانی روزانه
تحلیل ارز AVAX بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز AVAX بازه زمانی ۴ ساعته:

AVAX در بازه ۴ ساعته یک روند رنج را تشکیل داده است. سقف و کف این روند رنج، محدوده ۵۰ تا ۸۰ دلار می باشد. کف کانال رنج حمایت خوبی را نشان می دهد. موینگ های EMA و SMA کراس صعودی داده اند، و همین طور اندیکاتور MACD نیز واگرایی مثبت تشکیل داده است. انتظار می رود که در روزهای آینده سقف کانال شکسته شود، و به اهداف خود در کوتاه مدت دست یابد.

تحلیل ارز AVAX بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل ارز AVAX بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۰

این ارز پس از اینکه در داخل یک الگوی کنج صعودی قرار گرفت، در قیمت ۷۷ دلار متوقف شد و وارد روند اصلاحی شد. یک واگرایی نیز در کف قیمت توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است. اگر بتواند بالای مقاومت ۶۰ دلار برگردد، میتواند برای هدف ۹۷ دلار به حرکت خود ادامه بدهد. حمایت خوب رمز ارز آواکس هم محدوده ۴۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی 24 ساعته


تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

این ارز در هفته پیش رو رویدادهای خبری مهمی دارد که می تواند بر قیمت آن تاثیر زیادی بگذارد.

اهداف پیش روی آواکس در صورت ثابت شدن شرایط بازار، ۸۲-۱۰۰ و ۱۴۰ دلار می باشد. در حال حاضر قیمت آواکس روی ۶۴ دلار و حمایت های خوب آن ۵۰ تا ۵۳ دلار و حمایت بعدی محدوده ۴۰ تا ۴۷ می باشد.

تحلیل تکنیکال آواکس AVAX


تحلیل تکنیکال ارز AVAX در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

شبکه های بلاکچین لایه ای مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پایه و اساس اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده را تشکیل می دهند و قابلیت قرارداد هوشمند را ایجاد می کنند که به ایجاد صنایع جدید مانند تأمین مالی غیر متمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) امکان می دهد.

Avalanche یک راه حل نسبتاً جدید است که اخیراً با افزایش قابل توجه قیمت و استقبال روبرو شده است، و با Ethereum پلتفرم غالب قرارداد هوشمند، که همچنان هزینه های بالای تراکنش و زمان پردازش کندتر در مقایسه با رقبای خود دارد، مبارزه می کند.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که پس از رسیدن به پایین ترین سطح ۱۲.۲۴ دلار در ۳ اوت، قیمت ارز AVAX با افزایش ۲۰۵ درصدی به بالاترین سطح چند هفته ای در ۳۷.۴۲ دلار در ۲۰ اوت رسید زیرا حجم معاملات ۲۴ ساعته آن بیش از ۱.۴ میلیارد دلار افزایش داشت.

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال AVAX در تایم فریم 1 ساعته


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس AVAX

ارز دیجیتال آواکس توکن ارائه شده توسط پلتفرم آوالانچ است. از این توکن برای ایمن سازی شبکه از طریق استیکینگ رمز ارز، استفاده می شود. علاوه بر این توکن آواکس برای پرداخت کارمزدهای عملیات و تراکنش های موجود در بستر پلتفرم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پلتفرم آوالانچ یک پلتفرم متن باز است و برای راه اندازی برنامه های DeFi و استقرار بلاکچین ها در یک اکوسیستم می باشد. این پلتفرم تراکنش ها را در کمتر از یک ثانیه انجام می دهد. پلتفرم آوالانچ برای حل چندین مساله در شبکه های بلاکچین به وجود آمده است. پروتکل آولانچ قصد دارد تا به سرعت و توان بالا با استفاده از رویکرد جدید اجماع دست یابد.

پلتفرم اولانچ و توکن آن یعنی آواکس توسط AVA Labs ایجاد شده اند. این آزمایشگاه توسط سه نفر به نام های Emin Gun Sirer ،Kevin Sekninqi و Maofan Ted Yin بنیانگذاری شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال آواکس به مقاله “ارز آواکس Avax چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز آواکس پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. روش های تحلیل شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال برای ارز آواکس

تحلیل تکنیکال به عنوان روشی برای پیش بینی رفتار نمودار معرفی می شود که در آن تحلیلگران به بررسی و مطالعه تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. در این روش از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. در این صفحه شما می توانید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز آواکس

تحلیل فاندامنتال که از آن با نام تحلیل بنیادی نیز یاد می شود، یک روش تحلیل است که در ان تحلیلگران به بررسی پروژه و شبکه رمز ارز می پردازند. در این روش عوامل تاثیرگذار همچون رویدادهای مربوط به رمز ارز و اخبار آن بررسی خواهد شد.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی بررسی نمایید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز آواکس

تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات یکی از جدیدترین روش های تحلیل است. در راین روش تحلیلگران احساسات سایر تریدرها را در بازار بررسی خواهند کرد. همچنین حرکت قیمت باید در نظر گرفته شود.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید، قبل از انجام فرآیند خرید و فروش به تحقیق و جستجوی کامل بپردازید و تمامی عوامل تاثیرگذار را بررسی نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس AVAX” همراه ما بودید متشکریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

4 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل آواکس AVAX;

  1. آواکس عالیه. تو چند روز گذشته نوسان های خوبی تونستم ازش بگیرم.
    با استفاده از تحلیل های شما تونستم تحلیل خودمو تکمیل تر کنم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده