آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار Dogecoin اظهاراتی درباره کاهش بیشتر ارزش بیت‌کوین ارائه می‌دهد!🙁

بنیانگذار Dogecoin اظهاراتی درباره کاهش بیشتر ارزش بیت‌کوین ارائه می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران و راه‌اندازان ارز رمزنگاری شده سازماندهی شده به نام Dogecoin، در سال ۲۰۱۳ به همراه جکسون پالمر، در شبکه اجتماعی توییتر، نسبت به افت قیمت بیت کوین اظهار نظر کرد. قیمت بیت کوین امروز به زیر سطح ۳۹,۰۰۰ دلار رسید.

مارکوس، که به نام “شیبتوشی ناکاموتو” در توییتر شناخته می‌شود، در توییت اخیر خود با عنوان “صبح بخیر برای همه به جز بیت کوین” اظهار نارضایتی خود را به طرز طنزآمیزی نشان داد. او به تناسب نوسانات بزرگترین ارز دیجیتال جهان، که در زمان ایجاد Dogecoin او و پالمر آن را الگوبرداری کردند، اشاره کرد.

بیت کوین در اوایل امروز به زیر سطح ۳۹,۰۰۰ دلار سقوط کرده و به ۳۸,۵۴۳ دلار رسید. با این حال، سریعاً بهبود یافت و ۲.۴۱٪ رشد کرد (مقابل ضرر قبلی ۳.۵۲٪) و در لحظه نوشتن این متن، بیت کوین با قیمت ۳۹,۴۷۱ دلار در حال معامله است.

حمام خون بیت کوین ادامه دارد

از زمان تأیید ETF بیت‌کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار و شروع معاملات آن در ۱۱ ژانویه، بیت‌کوین ابتدا با یک افزایش شدید به بالاتر از سطح ۴۹,۰۰۰ دلار واکنش نشان داد.

با این حال، این روند بلندمدت نبود و بیت‌کوین آغاز به سقوط سریع خود به سمت قرمز کرد. در حال حاضر، قیمت آن ۱۹.۵۶٪ کاهش یافته است و از ۴۹,۰۰۰ دلار به ۳۹,۴۷۱ دلار رسیده است.

همانطور که گزارش شده است، امروز بازار ارزهای دیجیتال با یک فروش خونین مواجه شد، زیرا ۱۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها و بازارهای مختلف فروخته شدند.

علاوه بر این، به تازگی تحلیلگر و معامله‌گر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، در توییت اخیر خود اعلام کرد که در دو هفته گذشته، ماینرهای بیت‌کوین بخش قابل توجهی از بیت‌کوین را فروخته و از ۷۰,۰۰۰ بیت‌کوین (معادل ۳ میلیارد دلار در واحد پول فیات) خلاص شده‌اند.

بیت کوین به محدوده ۳۰۰۰۰ دلار نمی رود: Samson Mow

Grayscale، در ادامه فعالیت خود، بیت‌کوین را از اعتمادنامه Grayscale Bitcoin Trust خود به بازار منتقل می‌کند. دیروز، شرکتی به رهبری مایکل سوننشاین، ۱۴,۲۹۲ بیت‌کوین را با ارزش بیش از یک میلیارد دلار آمریکا به فروش رساند.

با این حال، در حالی که بسیاری از تجار ارزهای دیجیتال امیدوارند که بیت‌کوین به محدوده ۳۰,۰۰۰ دلاری برسد تا بتوانند در این نزول خرید کنند، سامسون مو، مدیر عامل شرکت Jan3، معتقد نیست که این اتفاق به وقوع خواهد پیوست.

مو، در عین حال، باور دارد که بیت‌کوین در نهایت به سطح ۱ میلیون دلار خواهد رسید که این امر بسیار مورد انتظار است. با این حال، او زمان وقوع این اتفاق را مشخص نمی‌کند.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده