آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شوک دارازی: Dogecoin در مقابل Cardano به رتبه بالاتری رسید، آیا نوبت شیبا است؟

شوک دارازی: Dogecoin در مقابل Cardano به رتبه بالاتری رسید، آیا نوبت شیبا است؟

به گزارش زوم ارز، اولین بینهایتی که با نام شوخی وارد بازار شد، DOGE اکنون توانسته است Cardano  را پشت سر بگذارد و به عنوان هشتمین ارز محبوب بازار دیجیتال ثابت نفت.

به اطلاع اخیر، Dogecoin ارزش بازاری تقریباً ۲۸ میلیارد دلاری دارد که این ارزش از ۲۷.۳ میلیارد دلاری Cardano بیشتر می‌باشد.

این پیشرفت به چشم‌انداز متفاوتی کارشناسان مهم این عرصه، چون چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، همچنین به شوخی شروع‌کننده‌ی چیزی که به عنوان “زمان مبدل” شهرت دارد، جذب کرده است.

نمادهای ارزی Dogecoin

براساس اطلاعات IntoTheBlock، شاخص‌های فعلی Dogecoin حس‌های خوب و رو به بالا را در نگاه‌دارندگان نشان می‌دهد.

در حال حاضر، ۸۹ درصد دارندگان DOGE با قیمت کنونی سوداور هستند که نهایتاً نشان‌دهنده‌ی سودهای وسیعی است. این امر با حضور بارز دارندگان بزرگ که ۶۵ درصد جمعیت را تشکیل می‌دهند، تکمیل شده است که نمایانگر الگوی نگهداری محکم در اوساط سهام‌داران اصلی می‌باشد.

ارتباط قیمت DOGE با بیت‌کوین هنوز همدرجه در ۰.۹ مانده است. در هفته‌های اخیر، میم‌کوین عملکرد قابل ‌توجهی از بیت‌کوین اینجا داشته و بیش از ۱۰۰ درصد افزایش کسب کرده است.

از نظر دوره‌های نگهداری، ۶۰ درصد از دارندگان Dogecoin بیش از یک سال سرمایه‌گذاری کرده‌اند که که این اعتماد به بازار طولانی‌مدت را نشان می‌دهد، در عین حال ۳۰ درصد از آن‌ها سهمیه یک تا دوازده ماه را نگه می‌دارند و تنها یک کسر اندک از ۱۱ درصد باز مانده برای کمتر از یک ماه.

در هفته گذشته، مجموع درآمد ۱۰۰ هزار دلاری به ۵.۷۲ میلیارد دلار رسید.

افزایش حجم معاملات SHIB

SHIB، یکی از رقبای جدید در بازار ارزهای دیجیتال، به شدت پیشرفت کرده است. این ارز نه تنها ارزش بازار بلکه حجم معاملاتش نیز بالاتر از دوج کوین است. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم مبادلات SHIB به بیش از ۱۶ میلیارد دلار رسید، که این میزان بیشتر از ارزش مبادلات Dogecoin بود که ۹.۳ میلیارد دلار بود.

با این توجه، سوالی که پیش می‌آید این است که آیا SHIB قادر خواهد بود در ارزش بازار هم از DOGE پیشی گرفته یا خیر؟ این امر برای فعالان بازار جذاب است، زیرا SHIB در هفته گذشته با رشد ۲۸۶ درصدی دومین میم کوین بزرگ شناخته شده است.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید