آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار، Shiba Inu عملکرد بهتری نسبت به BTC و ETH را نشان می‌دهد، با وجود افت ۰.۰۰۰۰۴۵ دلاری

نیم نگاهی به بازار، Shiba Inu عملکرد بهتری نسبت به BTC و ETH را نشان می‌دهد، با وجود افت ۰.۰۰۰۰۴۵ دلاری

به گزارش زوم ارز، براساس داده‌های بازار، Shiba Inu  در سال جاری یکی از بزرگترین افزایش‌ها را ثبت کرده است و نسبت به بیت‌کوین و اتریوم  عملکرد بهتری از خود نشان داده است.

در طول صعود بازار، سرمایه‌گذاران به دلیل افزایش پایدار و موقعیت SHIB به عنوان یکی از بزرگترین دارایی‌های ارز دیجیتال، به طور عمده بر روی بیت‌کوین تمرکز کرده‌اند. همچنین، اتریوم نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است و بیشتر سایر آلتکوین‌ها در پس‌زمینه قرار گرفته‌اند.

بیت کوین و اتریوم ۶۷ درصد و ۶۸ درصد YTD افزایش یافتند

با این حال، داده‌ها نشان می‌دهند که Shiba Inu، علی‌رغم کمترین توجه، در واقع عملکرد بسیار بهتری نسبت به این دو دارایی داشته است. در حالی که بیت‌کوین با شکستن چندین نقطه مقاومت کلیدی و رسیدن به بالاترین حد خود با قیمت بالای ۷۰,۰۰۰ دلار، قدمترین عملکرد را داشته است.

با این حال، علیرغم ثبت قیمت‌های جدید و بالاتر، بیت‌کوین بهترین عملکرد را در دوره سال گذشته نداشته است. بیت‌کوین با قیمت ۴۲,۲۸۳ دلار آغاز شده و تا قیمت فعلی ۷۰,۶۹۶ دلار افزایش یافته است، که در سال جاری ۶۷% رشد را نشان می‌دهد.

در عین حال، اتریوم که سال را با ۲,۲۸۱ دلار آغاز کرده بود، عملکرد قیمتی قابل توجهی نشان داده و در حال حاضر با قیمت ۳,۸۴۴ دلار در حال معامله است. تاکنون، اتریوم در سال جاری کمی بهتر از بیت‌کوین عمل کرده و افزایش ۶۸.۵% را نشان داده است.

Shiba Inu با افزایش ۲۰۹٪ YTD عملکرد بهتری را نشان می دهد

جالب اینجاست که شیبا اینو در سال جاری شاهد رشد قابل توجه ۲۰۹ درصدی بوده است.

SHIB، دارایی‌ای است که در سال جاری عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین و اتریوم از خود نشان داده است. این دارایی ابتدا با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۳۶ دلار شروع به معامله کرد و به دنبال تثبیت خود بالاتر از سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار بود. در حال حاضر، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۲۰۳ دلار معامله می‌شود که نشان از افزایش ۲۰۹ درصدی از ابتدای سال تا به امروز است.

اصلاحاتی که در قیمت SHIB اتفاق افتاده، نشان می‌دهد که این دارایی همچنان سود بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد، اما هنوز به بالاترین سطح خود به فاصله ۱۷۶٪ دارد. تحلیل‌ها نشان می‌دهد که SHIB هنوز برای رشد فضای بیشتری دارد و پیش‌بینی‌های قیمتی که افزایش در منطقه ۰.۰۱ دلار را پیش‌بینی می‌کردند، محقق شده است.

به طور کلی، با وجود افزایش‌ها و اصلاحاتی که در قیمت SHIB رخ داده، این دارایی نشان دهنده کارکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین و اتریوم در سال جاری است.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده