آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش آدرس‌های جدید روزانه در شبکه سولانا

افزایش آدرس‌های جدید روزانه در شبکه سولانا

به گزارش زوم ارز، از اوایل مارس، شاهد افزایش چشمگیر حجم تراکنش‌های DEX در سولانا بوده‌ایم.

  • قیمت توکن SOL هنوز از بالاترین رکورد خود که در نوامبر ۲۰۲۱ با ارزش ۲۶۰ دلار بود، فاصله زیادی دارد.

با توجه به آمارهای اخیر، تعداد آدرس‌های جدید روزانه در بلاکچین سولانا به رکوردی بالای ۶۹۱،۰۰۰ رسیده است. بر اساس میانگین متحرک هفته‌ای، تعداد آدرس‌های جدید روزانه در شبکه سولانا در حال حاضر بالای ۶۹۱،۰۰۰ واحد است. تریستان فریزا، بنیانگذار زتا مارکت، اظهار داشت: افزایش تعداد آدرس‌ها نشان‌دهنده فعالیت واقعی در شبکه است.

Frizza اظهار کرد:

«این نشان می‌دهد که ما نه تنها شاهد علایق گمانه‌زنی نیستیم، بلکه به دلیل این تعامل واقعی، آماده‌ایم رکوردهای جدید بالاتری را شاهد شویم. باتوجه به وضعیت فعلی که سولانا تعداد بیشتری از تراکنش‌ها را نسبت به اتریوم، آربیتروم، خوش بینی، زنجیره BNB، ترون و آوالانچ ثبت کرده است، این به نظر می‌رسد صعود آن به رده‌ی سه بلاک‌چین برتر ارزشی از بازار اجتناب‌ناپذیر است.»

مشارکت سرمایه‌گذاران خوش‌بین

طبق گفته Frizza، سولانا افزایش قابل توجهی در حجم معاملات DEX داشته است که از اوایل ماه مارس به طور مداوم بالاتر از علامت روزانه ۲ میلیارد دلار بوده است.

Frizza ادامه داد:

“با توجه به عملکردهای عالی بیت‌کوین در هفته‌های اخیر، انتظار می‌رود حرکت‌های مشابهی برای اتر و سولانا نیز رخ دهد که ممکن است نتیجه‌ای از جابجایی سرمایه در بازارها باشد.”

همچنین، Frizza اشاره کرد که توکن سول هنوز از بالاترین رکورد خود که در نوامبر ۲۰۲۱ به ارزش ۲۶۰ دلار رسید، فاصله‌ای دارد. در لحظه‌ی نگارش این نوشته، قیمت سولانا در حدود ۱۴۶.۹۷ دلار معامله می‌شود که بر اساس اطلاعات CoinMarketCap، در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵۴ درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر بازار به دلیل روحیه خوش بینانه قدرت بیشتری دارد. پس از اینکه قیمت بیت کوین در روز دوشنبه به بیشترین مقدار تاریخی خود از ۷۲۰۰۰ دلار فراتر رفت، بیشتر ارزهای دیجیتال از این روند الهام گرفتند.

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده