آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازار کریپتو با افزایش دوج کوین، پولکادوت و فایل کوین به ۲.۵ تریلیون دلار رسید!

بازار کریپتو با افزایش دوج کوین، پولکادوت و فایل کوین به ۲.۵ تریلیون دلار رسید!

به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال به یک نقطه عطف جدید رسیده است و ارزش کل بازار آن به بیش از ۲.۵ تریلیون دلار افزایش یافته است.

این افزایش مهم به سودهای قابل توجه در چندین ارز دیجیتال اصلی، از جمله Dogecoin، Polkadot و Filecoin، همراه با رشد پیوسته آنها، نسبت داده می‌شود. بازار بیت کوین و اتریوم همچنین به عنوان رهبران این بازار تشخیص داده می‌شوند.

ارزهای رمزنگاری پیشرو

بیت کوین، به عنوان رهبر بازار ارزهای دیجیتال، نقش مهمی در موفقیت اخیر این بازار ایفا کرده است. در هفت روز گذشته، با افزایش ۲۳.۹ درصدی، ارزش بازار بیت کوین به بیش از ۱.۲۵ تریلیون دلار رسیده و به قیمت ۶۳۸۰۲.۰۴ دلار ارتقا یافته است.

اتریوم نیز با ۱۱.۸ درصد افزایش در هفته گذشته، ارزش بازار خود را به ۴۱۷ میلیارد دلار رسانده است.

در این دوره، باید به افزایش شگفت‌انگیز ۹۰.۹ درصدی Dogecoin اشاره کرد که ارزش بازار آن به بیش از ۲۳ میلیارد دلار رسیده است.

بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی با روندهای مثبت در سراسر بازار تقویت شده است. علاوه بر بیت کوین و اتریوم، دیگر بازیگران برجسته نیز در این روند شرکت کرده‌اند. به عنوان مثال، Cardano با ۳۳.۸٪ افزایش و Shiba Inu با ۱۷۸٪ افزایش سرسام آور، نمونه‌هایی دیگر از رشد قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال هستند.

ارز دیجیتال در مقابل دارایی های سنتی

هنگامی که با دارایی‌های سنتی و بزرگترین شرکت‌های جهان در کنار هم قرار می‌گیرد، بازار کریپتو ارزش‌گذاری‌های شگفت‌انگیزی را به ارمغان می‌آورد.

ارزش بازار طلا، که یک دارایی امن برای مدت طولانی است، به صورت عظیمی به ۱۴.۰۷۹ تریلیون دلار می‌رسد و بازار ارزهای دیجیتال را به نسبت کوچکتری تبدیل می‌کند.

با این حال، زمانی که ارزش بازار را مقایسه می‌کنیم، بازار کریپتو به غول‌های فناوری پیشروی مانند NVIDIA (با ارزش ۲.۰۵۶ تریلیون دلار)، عربستان سعودی (با ارزش ۲.۰۳۶ تریلیون دلار) و حتی به ارزش نزدیک به ۲.۷۷۴ تریلیون دلاری اپل نزدیک می‌شود.

با این حال، ارزش شرکت‌های موجود در شاخص S&P500 در حال حاضر به ۴۳ تریلیون دلار می‌رسد. این نشان می‌دهد که بازار کریپتو در کنار دارایی‌های سنتی و شرکت‌های بزرگ، هنوز به طور کامل به اندازه بازار‌های دیگر فعال نیست.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده