اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارزش کل بازار 3 برابر شده است!

ارزش کل بازار 3 برابر شده است!

به گزارش زوم ارز، علی‌رغم برخی نوسانات، بخش ارز های دیجیتال رشد قابل توجهی را در سال 2021 به ثبت رسانده و میلیاردها دلار سرمایه را جذب خود کرده چرا که دارایی های دیجیتال روز به روز محبوبیت بیشتری کسب کردند.

بر اساس آمار ارائه شده از سوی وبسایت مرجع و معتبر کوین مارکت کپ، مجموعه سرمایه بازار کریپتو 2.75 برابر یا 175.6 درصد افزایش یافته و از 776 میلیارد دلار در 20 دسامبر 2020 به 22.37 تریلیارد دلار در 20 دسامبر 2021 رسیده است.

ارزش بازار ارز های دیجیتال در 10 نوامبر به رقم شگفت انگیز 2.9 تریلیارد دلار رسید و در همان روز بیت کوین اوج قیمت خود را در سطح قیمت 69044 دلار ثبت نمود و اگرچه چندین رمز ارز سرمایه زیادی را به خود جذب کردند اما همچنان بازار ارز های دیجیتال نیمی از ارزش کل خود را مدیون بیت کوین است.

در مرکز رشد، افزایش تقاضا برای ارز های دیجیتال توسط خرده فروشان و سرمایه گذاران نهادی قرار دارد که به ورود ارز های دیجیتال مختلف به جریان اصلی کمک کرده و شایان ذکر است که ورود موسسات تا حدی به بلوغ این بخش کمک می‌کند و سرمایه گذاران قصد دارند از افزایش قیمت های دارایی دیجیتال سود ببرند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

علاوه بر این، در سال 2021 دارایی های دیجیتال مختلف به طور فزاینده ای به عنوان یک وسیله پرداخت از سوی بازرگانان بخش های مختلف بکار گرفته شدند و در همان زمان السالوادور بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی اعلام نمود و چند کشور دیگر از جمله پاراگوئه نیز قصد دارند تا چنین مسیری را بروند.

همچنین تأیید شدن صندوق ETF بیت کوین از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز کمک شایانی به رشد بیت کوین و ارز های دیجیتال کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Finbold


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا