آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

احتمال انفجار زودهنگام کاردانو (ADA)!!!😱

احتمال انفجار زودهنگام کاردانو (ADA)!!!

احتمال انفجار زودهنگام کاردانو (ADA)!!!😱

به گزارش زوم ارز، سرمایه‌گذاران به طور مکرر به دنبال پیش‌بینی‌ها درباره آینده قیمت ارزهای دیجیتال هستند، و در مورد کاردانو (ADA)، رشد پیوسته و پذیرفته‌شدن گسترده آن نشانگر افزایش تقاضا و قیمت ممکن است باشد. ارز محلی Cardano در سال جاری با افزایش بیش از ۵۲.۸ درصد به قدرتمندی خود ادامه داده است، و در ۳۰ روز گذشته، با افزایش قیمت بیش از ۵۰.۶ درصد، افتخار توسعه بیشتری را به دنبال داشته است. با رشد پایدار در برخی از شاخص‌ها، از جمله ارزش کل قفل شده در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) آن که از زیر ۲۰۰ میلیون ADA در ابتدای سال به ۶۸۴.۷ میلیون ADA ارتقا یافته است، نشان می‌دهد که این ارز در حال جلب توجه و تقاضاست.

آیا کاردانو (ADA) ممکن است به زودی منفجر شود؟ داده ها نشان می دهد که پذیرش در حال رشد است

افزایش رشد اکوسیستم DeFi (مالی غیرمتمرکز) در Cardano باعث پیشرفت پروژه‌های درون آن مانند Indigo، یک پروتکل بدهی وثیقه‌ای، و Minswap، یک صرافی غیرمتمرکز، شده است. با افزایش پذیرش Cardano، ارزش کل این پروژه‌ها از سطح ۵۰ میلیون دلار گذشته است.

همچنین، Cardano با پیشی گرفتن از رقبای خود مانند “بلاک چین‌های زنجیره‌ای” Polkadot (DOT) و محیط پیش‌تولید عمومی آن Kusama (KSM)، جایگاه برتری خود را در زمینه فعالیت‌های توسعه ارزهای دیجیتال حفظ کرده است.

بر اساس داده‌های Santiment، Cardano در فعالیت‌های توسعه‌ای خود نسبت به سایر ارزهای دیجیتال بزرگ بیشترین رشد را نشان داده و به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ با Hedera (HBAR) و Aptos (APT)، پس از Polkadot و Kusama، شناخته شده است.

همچنین، در اوایل نوامبر، تراکنش‌های نهنگ در ADA به تعداد ۳۲۱۳ افزایش یافته و با افزایش حجم تراکنش‌ها از ۲۳۷ میلیون به ۳۳۲ میلیون، به افزایش قیمت کمک کرده است.

پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که Cardano ممکن است در ماه نوامبر رشد متوسطی داشته باشد، اما برخی تحلیلگران به افزایش بیش از ۹۰۰۰ درصدی برای رسیدن به مرز ۳۰ دلار در آینده اشاره کرده‌اند.

منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده