لایت فارکس

اخراج کارکنان در صرافی CoinSwitch

اخراج کارکنان در صرافی CoinSwitch

اخراج کارکنان در صرافی CoinSwitch

به گزارش زوم ارز، CoinSwitch، یک پلتفرم رمزنگاری مستقر در هند، اخیراً ۴۴ نفر از کارکنان پشتیبانی مشتری خود را اخراج کرد. این اولین دور اخراج این شرکت است. با این حال، یک هفته پس از اینکه CoinDCX 12 درصد از کارکنان خود را کنار گذاشت، می‌گذرد.

کوچک‌سازی به‌عنوان یک معیار “اندازه مناسب” برای همسویی با سطح فعلی الزامات توصیف شد.

اخراج پلتفرم رمزارز CoinSwitch بی ارتباط با روند صنعت

یک نماینده از CoinSwitch در مورد اخراج‌ها توضیح داد و بیان کرد:

“ما به طور مداوم کسب و کار خود را ارزیابی می کنیم تا رقابتی باقی بمانیم و نوآوری، ارزش و خدمات را برای مشتریان خود در اولویت قرار دهیم. برای این منظور، تیم پشتیبانی مشتری خود را به اندازه مناسبی اندازه‌گیری کردیم تا با حجم کنونی درخواست‌های مشتری در پلتفرم ما هماهنگ شود.»

سخنگوی افزود:”۴۴ عضو تیم پشتیبانی مشتری ما را رها کردند. طبق این بیانیه، کارمندان پس از بحث در شرکت “به طور داوطلبانه استعفا دادند”. “

«در طول سال گذشته، بسیاری از اعضای تیم پشتیبانی بر اساس تناسب مهارت‌هایشان برای سایر نقش‌ها، در کارکردهای دیگر جذب شده‌اند. ما همه حمایت های خود را از کارکنان آسیب دیده ارائه می کنیم.”

در حالی که اخراج‌ها مستقیماً به رکود در بازار کریپتو مربوط نمی‌شود، شرکت انتظار دارد پس از بهبود حجم، کارکنان اخراج شده را جذب کند.

خبرگزاری مالی مانی کنترل، که در ابتدا این خبر را منتشر کرد، اخراج کارکنان را نیز در تیم عملیات گزارش داد. CoinSwitch تصریح کرد که کسب و کار دارایی های دیجیتال مجازی آن تیم عملیاتی مستقلی ندارد.

طبق جزئیات به دست آمده توسط BeInCrypto، بسته های انفصال و مزایای اضافی متفاوت خواهد بود. CoinSwitch تا چهار ماه دستمزد بر اساس دوره شغلی ارائه می دهد.

در همین حال، درخواست‌های مشتری از زمان اوج خود به طور قابل توجهی کاهش یافته است، که تا حدی باعث کوچک‌سازی شد. همچنین گزارش شده است که CoinSwitch از طریق شبکه خود کاریابی برای کارمندان آسیب دیده را تسهیل می کند.

این شرکت از ماه آوریل بیش از ۶۰ نفر را در اختیار داشت.

عدم قطعیت نظارتی در میان کندی کریپتو

بنا بر گزارش‌ها، CoinSwitch قصد دارد محصولات خود را در حال توسعه متنوع کند. Ashish Singhal، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل CoinSwitch، ماه گذشته این موضوع را به Moneycontrol فاش کرد.

طبق گزارش ها، این شرکت در حال مذاکره با تنظیم کننده ها در مورد برنامه هایی برای معرفی انواع محصولات مالی تا پایان سال است. اینها شامل سپرده‌های ثابت، صندوق‌های سرمایه‌گذاری متقابل، اوراق قرضه، سهام و صندوق‌های قابل معامله در مبادلات می‌شود که به نظر می‌رسد به یک پلتفرم فناوری ثروت تبدیل شود.

قابل ذکر است، اعلام اخراج از نزدیک به دنبال حرکت مشابه توسط CoinDCX است. رقیب هندی ۷۱ کارمند را رها کرد که ۱۲ درصد از نیروی کار آن را تشکیل می داد.

این تغییرات کارکنان در پس زمینه ای از عدم قطعیت نظارتی در بازار ارزهای دیجیتال هند رخ می دهد.

هند ۳۰ درصد مالیات بر درآمد از دارایی‌های دیجیتال مجازی و ۱ درصد مالیات کسر شده در منبع (TDS) روی تراکنش‌های رمزنگاری بیش از سقف تعیین کرد که بر حجم معاملات تأثیر می‌گذارد. این گزارش خاطرنشان می کند که تغییرات مالیاتی منجر به کاهش شدید ۸۵ تا ۹۰ درصدی در حجم معاملات شده است.

دیروز، نارندرا مودی، نخست وزیر هند، خواستار مقررات جهانی هماهنگ در مورد ارزهای دیجیتال شد و نیاز به استانداردهای بین المللی موجود در حمل و نقل هوایی را تشبیه کرد. بیانیه او پیش از نشست آتی سران G20 که قرار است از ۹ تا ۱۰ سپتامبر در دهلی، هند برگزار شود، بیان شد.


منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده