اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پشتیبانی کردن کیف پول کوین بیس از سولانا

پشتیبانی کردن کیف پول کوین بیس از سولانا

به گزارش زوم ارز، بزرگترین صرافی رمز ارز در آمریکا، کوین بیس، پشتیبانی از سولانا و اکوسیستم توکن‌های سولانا را به کیف پول خود افزود.

طی 12 ماه اخیر، کوین بیس علاقه‌ی خود به سولانا را نشان داده است. یکی از دلایل اصلی اضافه شدن پشتیبانی از سولانا، تمایل سرمایه گذاران به جایگزین کم هزینه‌تر برای اتریوم به شمار می‌رود.

این گسترش پشتیبانی تنها چند روز پس از راه‌اندازی کوین بیس پی از سوی این کمپانی، که به کاربران اجازه می‌دهد تا تنها با یک افزونه‌ی مرورگر به کیف پول خود دارایی واریز کنند، رخ داد.

در پست امروز که پیرامون این اقدام خبر داده شد، این کمپانی همچنین نشانه‌هایی از گسترس یکپارچگی با سولانا، توسط اتصال کیف پول کوین بیس با dapp ها و NFTهای روی این شبکه داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حال کاربران کیف پول های بر پایه‌ی سولانا، همچون Phantom و Solflare، دارایی کیف پول های خود را می‌توانند با افزونه‌ی مرورگر کامپیوتر نیز به کیف پول کوین بیس اضافه کنند.

به دنبال اضافه شدن پشتیبانی از شبکه‌ی سولانا، اکنون کیف پول کوین بیس از اتریوم، آوالانچ، پالیگان، بایننس چین، بیت کوین، دوج کوین، لایت کوین، استلار لومنز و شبکه‌ی ریپل پشتیبانی می‌کند.

با شباهت بسیار به بیشتر ارزهای بازار، که عملکرد نامطلوبی تا به اینجای سال 2022 داشته‌اند، طی 30 روز اخیر سولانا افتی 17.9 درصدی را تجربه کرده است. در حال حاضر، سولانا با افت 1.3 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت 85.97 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا