اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد بیت کوین پس از توییت بنیان‌گذار دوج رخ داد

رشد بیت کوین پس از توییت بنیان‌گذار دوج رخ داد

به گزارش زوم ارز، بیت کوین هنوز در محدوده‌ی خود نوساناتی را تجربه می‌کند. محدوده‌ای که برای این رمز ارز، که تاکنون سه بار افت و اوج این محدوده را لمس کرده است، غیرقابل‌شکست به نظر می‌رسد. به همین دلیل، موسس دوج کوین، بیلی مارکوس، از بازار خواست تا دوباره روند گاوی را پیش گیرد، که تا حدودی، موفق هم شد.

در توییت وی، بنیان‌گذار اولین میم کوین بازار از جامعه درخواست کرد که آیا می‌تواند دوباره روند گاوی، بدون هیچ دلیلی، داشته باشد. در ساعات بعدی، بیت کوین افزایشی بزرگ را تجربه کرد و بدون داشتن نشانه‌ی قبلی، به سطح قیمت 41500 دلار رسید.

تقریبا واضح است که موسس میم کوین یاد شده ارتباطی به عملکرد قیمت پرچمدار بازار ندارد، اما این تصادف، دنبال کنندگان مارکوس را به هیجان آورد؛ چرا که این پامپ کوتاه مدت تقریبا پس از این پست رخ داد.

خود مارکوس به توییت وی واکنشی نشان داد، اما، با تاسف برای وی و میلیون‌ها سرمایه گذار دیگر، بیت کوین در حفظ سطح قیمت خود بالای 40000 دلار شکست خورد، و افت کرد. البته در لحظه‌ی نگارش این خبر، این رمز ارز برای بار دیگر به بالای سطح 40000 دلار دست یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به سرویس‌های ردیابی متعدد بازار، از جمله کوین گلس، طی 24 ساعت اخیر، بر اثر هم ریکاوری مختصر و هم سقوط تند پادشاه ارزهای دیجیتال، بیش از 140 میلیون دلار اوردر از بازار لیکویید شدند.

در حال حاضر، بیت کوین، با 4.7 درصد افت در شبانه روز اخیر، در سطح قیمتت 40431 دلار معامله می‌شود و حجم معاملات 24 ساعته‌ی آن حدود 29 میلیارد دلار است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا