آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس افزایش قیمت کاردانو  را تا ۱.۵ دلار پیش بینی می کند!

کارشناس افزایش قیمت کاردانو  را تا ۱.۵ دلار پیش بینی می کند!

به گزارش زوم ارز، ADA برای دستیابی به یک افزایش قابل توجه آماده است، با پیش بینی کارشناسان تا ۱.۵ دلار.

  • یک تحلیلگر جنبش سهموی ADA، که به افزایش‌های قبلی در بازار صعودی اشاره دارد، مورد توجه قرار می‌گیرد.
  • علی‌رغم مقاومت، کاردانو پایداری رشد خود را حفظ کرده است که با ارتقای داخلی و تحرکات بازار تقویت شده است.

ارزش کاردانو  در حال افزایش است و تحلیل‌گران بازار پیش‌بینی می‌کنند که یک شکست احتمالی ممکن است منجر به رسیدن این سکه به قیمت ۱.۵ دلار شود. دن گامباردلو، یک تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، به ویژه از آینده مثبت ADA حرف زده و معتقد است که این دارایی دیجیتال در حال بالا رفتن به فراتر از مرز ۱ دلار است.

رشد پیوسته و پایدار کاردانو با افزایش اخیر ۴۰ درصدی در ارزش، اعتماد به توان آن را تقویت کرده است. بسیاری از تحلیل‌گران، اعم از Trend Rider، به نشانه‌های رو به رویی که این سکه نشان می‌دهد و احتمال وقوع یک شکست، اشاره کرده‌اند.

Trend Rider بیان می‌کند که نمودار حرکت آدا، تطابق بسیار زیادی با رفتار سابق آن در بازار صعودی دارد، جایی که از ۰.۲ دلار به ۳ دلار رسید. این مشاهدات با نمودارهای دسترس پشتیبانی می‌شوند که به نوامبر ۲۰۲۰ برمی‌گردند و عبور از “خط سهموی” ADA را نشان می‌دهند.

آخرین باری که خط Parabolic از اوایل سال ۲۰۲۰ عبور کرد، قبل از افزایش قیمت به ۳.۱ دلار در سپتامبر بود. با توجه به تنظیم فعلی، تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که ADA ممکن است به سمت هدف قیمت ۱.۵ دلاری پیش‌بینی شده توسط دن گامباردلو حرکت کند.

با این حال، در اوایل این
ماه گذشته به قیمت ۰.۷۸ دلار رسید و ارزش ADA افزایش یافت. در حال حاضر قیمت آن در حدود ۰.۷۵۲۹ دلار و ارزش بازار آن ۲۶,۷۶۲,۱۵۲,۰۴۷ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴۵ درصد افزایش داشته است. مارس برای کاردانو ماهی مثبت بوده است و اگر روند صعودی ادامه یابد، احتمالا ADA موفق به ادامه رشد خود از سال ۲۰۲۲ خواهد بود و در هفته‌های آینده نیز منتظر افزایش بیشتری هستیم.


این مطالب می تواند برای شما جذاب باشد:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده