آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فقط در دو ماه کاردانو چهار میلیون تراکنش را به ثبت رساند!😃

فقط در دو ماه کاردانو چهار میلیون تراکنش را به ثبت رساند!😃

فقط در دو ماه کاردانو چهار میلیون تراکنش را به ثبت رساند!

به گزارش زوم ارز، در دو ماه گذشته، بلاکچین کاردانو چهار میلیون تراکنش قابل توجهی را ثبت کرده است. این افزایش تعداد تراکنش‌ها نشان دهنده رشد فعالیت و علاقه به شبکه است.

گسترش اکوسیستم و پیشرفت‌های فنی

به طبق داده‌های اخیر ارائه شده توسط IOHK، اکوسیستم کاردانو در چند ماه اخیر رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

تنها در ماه‌های دسامبر و ژانویه، هشت پروژه جدید روی پلتفرم کاردانو راه‌اندازی شدند و در حال حاضر هفده پروژه دیگر در حال توسعه است. این به معنای وجود ۱۵۷ پروژه راه‌اندازی شده و ۱۳۲۰ پروژه در حال اجرا است.

پیشرفت فناوری نیز یک محرک حیاتی برای رشد کاردانو است. تعداد سیاست‌های توکن در کاردانو به ۱۳۱۰۹ مورد افزایش یافته و ۴۸۰۰۰۰ توکن جدید ایجاد شده است.

علاوه بر این، توسعه اسکریپت‌های Plutus که قراردادهای هوشمند را در کاردانو فعال می‌کنند، رشد قابل توجهی داشته است. تعداد اسکریپت‌های Plutus V1 به ۶۳۳۲ با افزایش ۸۱ رسیده است، در حالی که تعداد اسکریپت‌های Plutus V2 با افزایش ۱۳,۰۹۱ به مجموع ۱۷,۷۱۸ رسیده است.

توسعه های زیرساختی و حاکمیتی

زیرساخت کاردانو با بهبودهای مختلف عملکرد و معرفی ویژگی‌های جدید، مانند عملیات بیتی integerToByteString و byteStringToInteger، که قرار است پس از ارتقاء Conway در Plutus V3 به آن اضافه شوند، در حال تقویت خود ادامه می‌دهد.

به طور همزمان، مرحله ولتر نقشه راه کاردانو، که بر تمرکز بر حکومت غیرمتمرکز تمرکز دارد، در حال گسترش است.

همچنین، با شروع رأی‌گیری Fund11، Project Catalyst وارد مرحله جدیدی شده است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده