آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پروتکل Cardano Midnight اکنون برای توسعه دهندگان باز است

پروتکل Cardano Midnight اکنون برای توسعه دهندگان باز است: جزئیات

پروتکل Cardano Midnight اکنون برای توسعه دهندگان باز است

به گزارش زوم ارز، اخیراً در دسترس بودن عمومی Midnight، یک توسعه‌ی جدید در بلاکچین، نقطه عطفی مهم در حوزه توسعه بلاکچین بوده است. این امکان برای توسعه‌دهندگان فراهم شده که در زمینه حفاظت از داده در بلاکچین، کشف و نوآوری کنند.

به طور ابتدایی، سندباکس در پایان سال ۲۰۲۳ برای گروه‌های توسعه‌دهندگان انتخاب شده به عنوان یک آزمایش، باز شد. سپس در اکتبر همان سال، DevNet اولیه با شامل ۱۰۰ تیم توسعه‌دهنده راه‌اندازی شد.

اکنون، Midnight DevNet به صورت عمومی در دسترس قرار گرفته است و یک محیط مشترک برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا بتوانند آزمایش‌ها انجام دهند، نوآوری کنند و به پیشرفت ویژگی‌های برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) کمک کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته Midnight استفاده از زبان برنامه‌نویسی Compact است. این زبان به طور خاص برای ادغام ساده با TypeScript طراحی شده است که یک زبان بسیار شناخته در بین توسعه‌دهندگان است. این رویکرد نوآورانه فرآیند توسعه را ساده‌تر می‌کند و فناوری دانش صفر (ZK) را در دسترس توسعه‌دهندگان dApp گسترده‌تر قرار می‌دهد.

توسعه‌دهندگانی که به عنوان پیشگامان به DevNet Midnight می‌پیوندند، از مزیت اولیه توسعه فناوری پیشرفته حفاظت از داده‌ها بهره می‌برند و همچنین از مزایای رویکرد توسعه مبتنی بر تحقیق و امنیت IOG بهره‌مند می‌شوند.

تاثیر نیمه شب بر دارایی های دیجیتال

محیط Midnight DevNet به عنوان یک محیط آزمایشی عمل می‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد dApp‌هایی را بسازند و تست کنند که شامل حفاظت از داده‌ها، مبادلات امن و قراردادهای هوشمند بدون تأثیر بر کاربران و دارایی‌های واقعی هستند.

پلتفرم Midnight با استفاده از رمزنگاری دانش صفر طراحی شده است که از روش‌های محاسبات عمومی و خصوصی استفاده می‌کند. این پلتفرم به عنوان یک زنجیره جانبی برای بلاکچین کاردانو عمل می‌کند و ظرفیت و قابلیت آن را افزایش می‌دهد.

این پلتفرم مشترک به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد مسائل را شناسایی کرده و به آنها پاسخ دهند، برنامه‌های خود را بهینه‌سازی کنند و بازخورد مفیدی برای شکل‌دهی به توسعه آینده Midnight ارائه دهند.

تحلیلگران از این پیشرفت مهم در توسعه بلاکچین استقبال می‌کنند، زیرا Midnight حفاظت از داده‌ها را به عنوان اولویت خود قرار می‌دهد، به ویژه در امنیت اطلاعات شخصی و تجاری حساس با استفاده از فناوری بلاکچین و رمزنگاری.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده