آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد سالانه Cardano بیش از ۰.۷ دلار و تمرکز بر روی پامپ به قیمت ۱ دلار

رشد سالانه Cardano بیش از ۰.۷ دلار و تمرکز بر روی پامپ به قیمت ۱ دلار

به گزارش زوم ارز، قیمت Cardano در کنار بازار گسترده‌تر کریپتوارزها افزایش یافته و این سکه را به هدف ۱ دلار نزدیک‌تر کرده است.

با توجه به رشد صعودی بازار کریپتوارزها، چندین آلتکوین پیشرو مدتی مورد توجه قرار گرفته‌اند. Cardano (ADA) یکی از این سکه‌هاست که در ۲۴ ساعت گذشته به بالاترین سطح سالانه خود رسیده است.

قیمت Cardano قبل از مقاومت قوی و اصلاح جزئی بازار، به سطح ۰.۶۴ دلار کاهش یافت و سپس به ۰.۷۰۲ دلار رسید. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، قیمت Cardano به ۰.۶۸ دلار بازگشته است و در مسیر بازیابی به محدوده ۰.۷ دلار در روزهای آینده قرار گرفته است.

بازگشت سریع قابل مشاهده نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به آلتکوین‌ها توجه دارند و این توجه به درستی است. در ماه فوریه، Cardano ۴۰ درصد رشد کرده و در رده‌بندی آلتکوین‌های با عملکرد برتر در میان ده ارز دیجیتال باارزش، جایگاه مطلوبی را به دست آورده است.

باز هم چشمان کاردانو $۱

دارندگان ADA با توجه به بالاترین قیمت سالانه جدید در کیف، بسیار مشتاق هستند که ارز دیجیتال را به مرز ۱ دلار برسانند و دوباره به آن بازگردند. آخرین باری که ADA به بالاتر از ۱ دلار معامله شد، در آوریل ۲۰۲۲ بود قبل از سقوط بدنام Terra (LUNA).

پس از سقوط زیر آن به دلیل انفجار Terra، ADA به زیر ۱ دلار سقوط کرده و بیشتر روزهای خود را زیر ۰.۵۵ دلار سپری کرده است. با این حال، به نظر می رسد که کاردانو دوباره به محدوده قیمت مورد علاقه خود بازگشته است.

به ویژه، پیشرفت‌های دیگر مانند افزایش memecoin‌ها در شبکه Cardano و احساسات عمومی بازار، برای ADA در بازپس‌گیری ۱ دلار و سطح قیمت‌های بالاتر اهمیت دارد.

اخیراً، memecoin FREN مبتنی بر Cardano به بالاترین سطح خود رسیده است و فعالیت کاربر در شبکه را افزایش داده و تقاضای ADA را تقویت کرده است.

علاوه بر این، داده‌های معاملات نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران همچنان به ارز رمزپایه صعودی علاقه‌مند هستند. در ۲۴ ساعت گذشته، نسبت معاملات آتی بلند مدت و کوتاه تا حد زیادی به سمت معامله گران بلند مدت متمایل شده است و ۷۵ درصد سرمایه پیش‌بینی کرده‌اند که ADA به سمت بالاتر خواهد رفت.

تحلیلگران باتجربه نیز برای بازگرداندن ADA به بالاترین سطح قبلی خود حمایت می‌کنند. در یکی از گزارش‌ها توسط The Crypto Basic، یک تحلیلگر پیش‌بینی کرده است که رالی صعودی کاردانو در سه روز آینده آغاز خواهد شد.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید