آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار Cardano از وظایف حیاتی برای پایداری بلاک چین ADA رونمایی کرد

بنیانگذار Cardano از وظایف حیاتی برای پایداری بلاک چین ADA رونمایی کرد

بنیانگذار Cardano از وظایف حیاتی برای پایداری بلاک چین ADA رونمایی کرد

به گزارش زوم ارز،بلاک چین کاردانو، یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، با چالش جدیدی روبرو می شود زیرا پاداش های استیکینگ به زیر ۳ درصد می رسد. بر اساس سایت Staking Rewards، نرخ پاداش فعلی برای استیکینگ ADA 2.97% است.

در پاسخ به نگرانی‌های اخیر، بنیانگذار Cardano، چارلز هاسکینسون، مجموعه‌ای از اقدامات حیاتی را برای اطمینان از پایداری طولانی‌مدت بلاک‌چین Cardano منتشر کرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

این بدیهی است. البته همه ارزهای دیجیتال به تراکنش های بیشتری نیاز دارند. این هدف از بلاک چین است. حیاتی‌ترین کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم، اجرای حکمرانی غیرمتمرکز، عملیاتی کردن خزانه‌داری و راه‌اندازی زنجیره‌های مشارکت است

— چارلز هاسکینسون ۳۱ مارس ۲۰۲۴

هاسکینسون به بحثی در مورد X پاسخ داد که در آن پاتریک توبلر، مدیر عامل و بنیانگذار NMKR، پیشنهاد کرد که با توجه به کاهش نرخ جوایز استیکینگ، ممکن است برای پایدار نگه داشتن زنجیره ضروری باشد. تابلر همچنین راهی پیشنهاد کرد که در آن کارمزدهای تراکنش جایگزین جوایز سهامداری از خزانه خواهد شد.

در پاسخ به مشاهدات انجام شده، هاسکینسون نشان داد که زنجیره‌های شریک، افزایش حجم تراکنش و افزایش ارزش ADA ممکن است سودآوری را برای اپراتورهای سهام متوازن کند.

توبلر، که از نظر موسس کاردانو متقاعد نشده بود، نشان داد که در غیاب فعلی زنجیره‌های شریک، و هزینه‌های تراکنش برای پوشش پاداش‌های سهام سهام کافی نیست، ممکن است به مقیاس‌پذیری و پذیرش کاربر نیاز باشد تا اجرای یک استخر سهام از نظر مالی طولانی مدت قابل دوام باشد.

هاسکینسون موافق بود و گفت: “این موضوع بدیهی است. البته، همه ارزهای دیجیتال به تراکنش های بیشتری نیاز دارند. این هدف از بلاک چین است.”

این مقاله تشریح می‌کند که بنیانگذار کاردانو، چند گام حیاتی برای برداشتن در این سناریو را مورد بررسی قرار داده است. این گام‌ها شامل اجرای حکمرانی غیرمتمرکز، اعمال خزانه‌داری و توسعه زنجیره‌های شریک می‌شود.

در مورد جوایز استیکینگ ADA، اشاره شده است که استیکینگ یک جنبه اساسی از مکانیسم اثبات سهام است که توسط کاردانو بهره برده می‌شود. دارندگان ADA قادر هستند که در حین کسب پاداش، در اعتبارسنجی شبکه شرکت کنند. جوایز استیکینگ شامل پاداش بلوک و کارمزد تراکنش است که برای هر دوره، ۰.۲۲٪ ثابت مانده ذخیره برای پاداش های بلوک و خزانه استفاده می‌شود. همچنین، در مورد کارمزد تراکنش اشاره شده که ۲۰٪ از پاداش ها به خزانه و ۸۰٪ به استخرهای سهام توزیع می‌شود. در طولانی مدت، تنها به کارمزد تراکنش به عنوان منبع پاداش تکیه می‌شود.

منبع:u.today


این مطالب می تواند برای شما جذاب باشد:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده