آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افسوس، FOMO باعث شد این تریدر ارز دیجیتال سولانا خود را از دست دهد

افسوس، FOMO باعث شد این تریدر ارز دیجیتال سولانا خود را از دست دهد

افسوس، فومو باعث شد این تریدر ارز دیجیتال سولانا خود را از دست دهد

به گزارش زوم ارز، معامله‌گران ارزهای دیجیتال همیشه به دنبال یافتن پروژه بزرگی هستند که سود قابل توجهی را ایجاد کند. با این حال، همیشه تمام سرمایه‌گذاری‌ها به سود نمی‌انجامد.

گزارش اخیر Lookonchain نشان می‌دهد که یک تریدر در مدت سه روز بیش از ۱ میلیون دلار را از دست داده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

خرید بالا منجر به فروش پایین می‌شود

بر اساس پلتفرم تحقیقات بلاک‌چین Lookonchain، یک تریدر ارز دیجیتال در سه روز گذشته پس از خرید یک memecoin به دلیل فومو، ۶۰۳۹ SOL را از دست داد. این گزارش نشان می‌دهد تریدر Slerf (SLERF) را با قیمت ۴۹۵۸ SOL و ارزش تقریبی ۱ میلیون دلار خرید.

تراکنش‌های مختلف در زمانی اتفاق افتادند که قیمت توکن روز راه‌اندازی بین ۰.۸ تا ۱.۴ دلار نوسان داشت. چند ساعت بعد، تریدر توکن‌های SLERF خود را فروخت و پس از افت قیمت توکن به محدوده ۰.۴ تا ۰.۶ دلار، با ضرر ۵۶۴,۰۰۰ دلار، ۲۷۹۳ SOL را از دست داد.

به نظر می‌رسد ترس از افت دستاورد، تریدر را وادار به دوباره خرید SLERF کرد، زمانی که قیمت به بالاترین حد ATH 1.30 دلار رسید. او ۳ میلیون Slerf را با قیمت ۱.۱۷ دلار خریداری کرد و ۱۹۱۳۳ SOL با ارزش حدود ۳.۱۵۲ میلیون دلار را صرف کرد.

در آن زمان، سوال معلق ماند که آیا تریدر از این تلاش دوم سود خواهد برد یا سرمایه بیشتری را از دست خواهد داد. به همین خاطر، ایشان به دنبال روند‌های بازار دقیق‌تر باید بررسی کنند.

با توجه به گزارش Lookonchain، یک خریدار با فومو تمام توکن‌های SLERF خود را با ضرر دوباره فروخت و مبلغ ۱.۱۵ میلیون دلار در ارزش ۶۰۳۹ SOL را از دست داد.

توکن SLERF که به طور چشم‌گیری در سراسر اخبار حضور داشت، با کاهش قیمت ۵۲.۳۹ درصدی نسبت به ATH خود روبرو شد که در روز پس از عرضه وقوع پیش امد. در حال حاضر، SLERF با قیمت ۰.۶۳۵۱ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۸.۴ درصد کاهش روبرو شده است.

یک معامله‌گر دیگر تنها یک ساعت پس از خرید ۷۹۰۲۳۶ SLERF با قیمت ATH، مبلغ ۷۷۵۰۰۰ دلار و ۳۷۳۱ SOL را از دست داد. سپس، او مجدداً خرید خود را دو برابر کرد و به ارزش ۶۵۰۰۰۰ SLERF دیگر خرید. متأسفانه، قیمت توکن پس از هر دو معامله به شدت کاهش یافت.

همچنین، یک معامله‌گر ارز دیجیتال دیروز پس از خرید یک متا کوین متفاوت، به نام SMOLE، پول خود را با خرید SMOLE و ۳۷۱ SOL از دست داد. سپس، او مجموعاً ۲۵۴۹ SOL را برای خرید SLERF خرج کرد.

از آنجایی که SMOLE تنها یک روز در بازار حضور داشته و با انتقادات گسترده مواجه شده بود، با کاهش ۱۷.۱ درصدی قیمت مواجه بود. در حال حاضر، memecoin با قیمت ۰.۰۰۰۱۴۹۹ دلار در حال تغییر است.

با کاهش ۷۰.۳۹ درصد نسبت به بالاترین قیمت خود، که برابر با ۰.۰۰۰۵۰۸۶ دلار است، است. همانطور که ممکن است نشان دهد، فومو به‌ظاهر تصمیمات معامله‌گران memecoin را در طول این متاپیش‌فروش هدایت می‌کند. این روند باعث انتقال صدها میلیون دلار به memecoin‌ها شده است که بیشتر آن‌ها منجر به ضررهای عظیم برای سرمایه‌گذاران شده‌است.

با وجود این‌که معامله‌گران با تجربه می‌توانند از این روند سود کسب کنند، اعداد فعلی نشان می‌دهد که تعداد چشمگیری از معامله‌گران مقدار زیادی پول را از دست داده‌اند در حالی‌که به دنبال کسب سود از memecoin‌های بعدی به شکل “توربو پارابولیک” هستند، حتی اگر زمان کافی نداشته باشند. -نقشه‌راه مدت.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده