آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکن BRISE Bitgert حدود ۲۵.۳۲% افزایش یافت، آیا روند صعودی ادامه دارد؟

توکن BRISE Bitgert حدود ۲۵.۳۲% افزایش یافت، آیا روند صعودی ادامه دارد؟

توکن BRISE Bitgert حدود ۲۵.۳۲% افزایش یافت، آیا روند صعودی ادامه دارد؟

به گزارش زوم ارز،

  • توکن بومی Bitgert، BRISE، در ۶۰ روز گذشته شاهد افزایش قیمت قابل توجه ۲۵.۳۲٪ بوده است.
  • داده‌های معاملات ۲۴ ساعته اخیر، با افزایش ۰.۱۹ درصدی قیمت و افزایش ۱.۵۳ درصدی در حجم معاملات، احساسات صعودی را برای BRISE نشان می‌دهد.
  • خوانش فعلی خط RSI 42.10 است و بالاتر از میانگین متحرک ساده خود است که نشان‌دهنده حرکت صعودی پایدار است.

بیتگرت در چند روز گذشته در بازار ارزهای دیجیتال سر و صدا ایجاد کرده است. با توجه به پست اخیر توییتر (X) Bitgert به ۵۵۳.۳K دنبال کننده خود، BRISE، نشانه بومی Bitgert، در ۶۰ روز گذشته افزایش قیمت ۲۵.۳۲ درصدی را ثبت کرده است.

در ۲۴ ساعت گذشته، BRISE در حال حاضر در شرایطی صعودی معامله می‌شود که گاوها منجر به افزایش ۰.۱۹ درصدی قیمت شده‌اند و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۱۸۶۸ دلار با حداکثرهای روزانه ۰.۰۰۰۰۰۰۱۸۹۳ دلار و پایین‌ترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۱۸۰۴ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات نیز ۱.۵۳ درصد افزایش یافته است که نشان می دهد روند صعودی فعلی ممکن است در ساعات آینده ادامه یابد.

نمودار قیمت 24 ساعته BRISE/USD (منبع: CoinMarketCap)
نمودار قیمت ۲۴ ساعته BRISE/USD (منبع: CoinMarketCap)

 

بررسی فنی BRISE

در آخرین تحلیل فنی ۲۴ ساعته BRISE، شاخص قدرت نسبی (RSI) در ساعات آینده احساسات صعودی را نشان می‌دهد. این نشان می‌دهد که خط RSI بالاتر از میانگین متحرک ساده (SMA) خود حرکت می‌کند و نشان می‌دهد که روند صعودی ممکن است در ساعات آینده ادامه یابد. قرائت فعلی خط RSI 42.10 است.

خط واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال خود حرکت می کند که نشان دهنده روند صعودی بازار است. این حرکت رو به بالا نشان می‌دهد که فشار خرید در حال افزایش است و زمان مناسبی برای بررسی طولانی مدت است. با افزودن به این چشم انداز صعودی، هیستوگرام مسیر خود را در منطقه مثبت قرار داده است و خوش بینی بازار را بیشتر تقویت می کند.

نمودار قیمت 24 ساعته BRISE/USD (منبع: TradingView)
نمودار قیمت ۲۴ ساعته BRISE/USD (منبع: TradingView)

 

توکن اصلی Bitgert، BRISE، شاخص‌های صعودی قوی را از نظر حرکت قیمت و تحلیل تکنیکال نشان می‌دهد. خط MACD و RSI نشان می‌دهند که روند صعودی احتمالاً با افزایش جزئی در حجم معاملات ادامه خواهد یافت.


منبع: thenewscrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده