آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هک بیت کوین با گوشی

هک بیت کوین با گوشی

هک بیت کوین با گوشی ، تا به حال کلمه ” هک ” به گوشتان خورده است؟ تا به حال فردی به شما گفته است که هکتان می کند و یا….؟

شاید از کلمه هک ترس داشته باشید و زمانی که این کلمه را می شنوید از به سرقت رفتن اطلاعاتتان بترسید. زمانی که فردی بخواهد شما را هک کند، در ابتدا به صورت های مختلف تلاش می کند تا از شما اطلاعاتتان را بگیرد. یکی از مسائل مهمی که از هک شدن شما جلوگیری می کند این است که از دادن اطلاعات شخصی خود به هر دلیل به دیگران خودداری کنید. در این مقاله قصد داریم تا درباره هک بیت کوین با گوشی موبایل گفتگو کنیم. همانطور که می دانید امروز ارز دیجیتال بیت کوین یک رمز ارز پرکارد می باشد و افرادی زیادی از آن استفاده می کند. در این افراد تعداد کمی نیز مبتدی هستند و اطلاعات کاملی ندارند. به همین دلیل افراد سود جو و یا هکران می کوشند تا این بر اساس این موضوع، از آن افراد سو استفاده کنند.


هک چیست؟

به طور کلی منظور از هک این است که به یک روش به سیستم و یا اطلاعات فرد و یا افرادی و یا حتی شرکت ها دسترسی پیدا کنید. این دسترسی می تواند هدف های زیادی داشته باشد یکی از آن هدف ها آسیب و صدمه زدن به سیستم قربانی و هدف دیگری دزدیدن اطلاعات می باشد. در بحث ارز های دیجیتال، هک شدن منجر به دزدیده شدن اطلاعات نمی شود بلکه منجر به این می شود تا سیستم شما با اختلال مواجه شود و یا در نهاییت سرمایه تان را از دست دهید. اگر می خواهید این اتفاق برای شما پیش نیاید بهتر است تا به نکاتی که ما در این مقاله به آنها اشاره می کنیم کاملا توجه کنید و آن ها را رعایت کنید.


بیت کوین (Bitcoin) چیست؟

قطعا شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، نام بیت کوین را زیاد شنیده اید و یا انکه قصد خرید آن را دارید و در حال تحقیق بر روی این ارز دیجیتال هستید. بیت کوین یک رمز ارز بسیارپرطرفدار است که شما می توانید آن را به روش های مختلف به دست آورید. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۹ توسط فردی با نام ” ساتوشی ناکاموتو ” ایجاد شد. آقای ساتوشی تا کنون یک فردی ناسناخته می باشد و کسی ایشان را نمی شناسد. شاید این موضوع برایتان تعجب بر انگیز باشد اما این موضوع واقعیت دارد.همانطور که در ابتدای مقاله آوردیم، بیت کوین طرفدران بسیاری دارد زیرا ارز آن نسبت به دیگر رمز ارز ها به شدت بیشتر است و این موضوع سبب شده از تا هکران تله های خود را در مسیر های به دست آوردن این ارز ایجاد کنند.


ساختار بلاکچین بیت کوین چگونه است؟

در ابتدا باید بدانید بلاکچین چیست تا بتوانید درکی از ساختار آن داشته باشید. بلاکچین همانطور که می بینید از دو کلمه Block و Chain تشکیل شده است. معانی این دو کلمه در کنار هم زنجیره بلوک می شود و همانطور که از نام آن پیدا در اصل بلاک چین زنجیره از بلوک های یک ارز دیجیتال می باشد. بیت کوین به تنهایی صاحب یک بلاکچین اختصاصی می باشد و این ارز در بستر بلاک چین خودش فعالیت می کند. در هر بلاک اطلاعاتی که شامل اطلاعات تراکنش ها می باشد ذخیره می شود.


امنیت بلاکچین بیت کوین

امنیت بلاکچین بیت کوین
امنیت بلاکچین بیت کوین

در سال ۲۰۱۰ تنها برای اولین بار بیت کوین یک بار مورد حمله قرار گرفت. نوع این حمله، حمله روز صفر بود که خوشبختانه مشکلی برای کاربران پیش نیامد. البته شایان ذکر است که در آن زمان تنها چند ماه از تولد بیت کوین گذشته بود و این یقینا یک امر طبیعی می باشد.

پس  از این موضوع، تا به امروز دیگری خبری مبنی بر هک بیت کوین در اخبار و رسانه ها منتشر نشد و دلیل این موضوع را می توان قدرت بلاک چین این ارز عنوان کرد. خوشبختانه ارز دیجیتال بیت کوین یک رمز ارز امن می باشد.

اگر تا به حال از اطرافیانتان شنیده اید که بیت کوین هک شده است، قطعا خبر به صورت اشتباه دست به دست شده است بلکه ممکن است بیت کوین هک نشده باشد در این صورت می توان احتمال داد که یا یک صرافی و یا یک کاربر هک شده است.


آیا هک بیت کوین امکان پذیر است؟

با شرایطی که در قسمت های قبل درباره امنیت بلاکچین بیت کوین گفتیم، تقریبا در حال حاضر درصد انجام این کار به پایین ترین درصد خود می رسد اما مهم ترین مسئله ای که مطرح است بحث هک شدن کاربران می باشد که بعضی ها این موضوع را به پای هک شدن بیت کوین می گذارند. ممکن است از راه های گوناگون، یک کاربر که ارز دیجیتال بیت کوین خرید و فروش می کند هک شود. کاربرانی که در این شبکه فعال هستند هرگز نباید اطلاعات شخصی خود را برای دیگران ارسال کنند. با انجام این کار هک کاربران بیت کوین همانند هک خود بیت کوین سخت می شود.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره هک ارز دیجیتال بیت کوین به مقاله “ آیا بیت کوین هک می شود ؟ ” و  ” همچنین روش های هک بیت کوین “مراجعه کنید.


هک بیت کوین با کامپیوتر

هک بیت کوین با کامپیوتر های معمولی و خانگی امکان پذیر نمی باشد. تنها در یک صورت می توان شبکه بیت کوین را هک نمود که نیمی از قدرت شبکه را به دستتان بگیرید که با امکانات فعلی، این کار امکان پذیر نمی باشد. این نوع حمله را با نام حمله ۵۱ درصدی می شناسند. در این حمله، همانطور که از نامش مشخص است باید حداقل ۵۱ درصد از هش ریت و قدرت کل شبکه به دست یک فرد و یا یک ارگان باشد که تقریبا این کار غیر ممکن است.


هک بیت کوین با گوشی

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که تصمیم به استخراج بیت کوین با گوشی گرفته باشید اما پس از مطالعه مقاله های این مورد، از این کار صرف نظر کرده باشید. همانطور که می دانید استخراج بیت کوین با گوشی های هوشمند نقریبا کاری پر ضرر و بدون سود است. دلیل این موضوع نیز این است که شما سخت افزار گوشی های موبایل شما توانایی استخراج رمز ارز بیت کوین را به دلیل شلوغی بیش از اندازه شبکه آن ندارند.

زمانی که استخراج بیت کوین با گوشی موبایل به دلیل سخت افزار ضعیف گوشی به صرفه نمی باشد، چطور امکان هک شبکه ای به این بزرگی می تواند وجود داشته باشد؟در کل این کار امکان پذیر نمی باشد و بهتر است تا وقت خود را در این باره صرف نکنید.


هک ربات های کلیکی

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که منظور از ربات های کلیکی چیست؟

تا به حال در اینترنت خوانده و یا شنیده اید که می توانید از این سایت بیت کوین رایگان به دست آورید و شاید تا به حال خودتان نیز در اینترنت عنوان استخراج رایگان بیت کوین را سرچ کرده باشید.

عموما برای اینکه بتوانید بیت کوین را به صورت رایگان به دست آورید، باید یک کار انجام دهید. این کار می تواند شامل کارهایی همانند: مشاهده تبلیغات، بازی کردن و…  باشد. زمانی که شما می خواهید درون یک سایت تبلیغ مشاهده کنید و بیت کوین دریافت کنید، موظف هستید تا مسائل امنیتی را رعایت کنید. منظور از هک ربات های کلیکی دقیقا این موضوع می باشد.

هیچگاه، سایت هایی که می توانید از آن ها بیت کوین به صورت رایگان دریافت کنید کلید خصوصی و یا باقی اطلاعات خصوصی تان را نمی خواهد پس می توانید با سایت هایی کار کنید که از این جهات مورد اعتماد هستند.


سخن پایانی

در انتها از شما کاربران عزیز متشکریم که وقت خود را برای مطالعه این مقاله در اختیار ما گذاشتید. اگر علاقه به استخراج بیت کوین دارید به شما پیشنهاد می کنیم که از راه های دیگری همانند ترید و یا استخراج اقدام به انجام این کار کنید و در غیر این صورت به سراغ راه های غیر مرتبط همانند هک بیت کوین نروید زیرا ممکن است تبعات بدی برای شما داشته باشدیعنی ممکن است گوشی همراه شمارا برای استخراج بیت کوین هک کنند.

ممنون از اینکه تا پایان “هک بیت کوین با گوشی” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکریپت
1 سال قبل

کسب درآمد میلیاردی با حدیدترین اسکریپت افزایش هش ریت کریپتوتب و اسکریپت رول۱۰۰۰۰ و رول ۱۰ دقیقه ای سایت فری بیت کوین در سایت

آخرین مقالات منتشر شده