آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا رمزارز بیت‌کوین کش قصد پیشروی دارد یا بیشتر به عقب نشینی مایل است؟

آیا رمزارز بیت‌کوین کش قصد پیشروی دارد یا بیشتر به عقب نشینی مایل است؟

آیا رمزارز بیت‌کوین کش قصد پیشروی دارد یا بیشتر به عقب نشینی مایل است؟

به گزارش زوم ارز، در تاریخ ۱۷ مه، قیمت بیت کوین کش به اوج ۴۷۸ دلار رسید، اما در همین بازه زمانی، BCH نسبت به امثال سولانا عملکرد ضعیفی داشته است.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در شبکه BCH در این هفته به طور قابل توجهی موج معاملات بلیت‌های بزرگ را افزایش داده‌اند، که امیدها به شکست قریب‌الوقوع قیمت را افزایش داده‌اند.

قیمت BCH با افزایش ۱۶ درصدی بازار در ۳ روز افزایش یافت

در این هفته، دارایی‌های کریپتو با سقف کلان، افزایش چشمگیری از تقاضا را تجربه کردند، به دلیل کاهش تورم زیر حد انتظار که در گزارش داده‌های CPI ایالات متحده مورخ ۱۳ مه عنوان شده بود.

اقدام قیمت بیت کوین نقدی در مقابل TOTALCAP بازار کریپتو
اقدام قیمت بیت کوین نقدی در مقابل TOTALCAP بازار کریپتو

با توجه به نمودار TradingView فوق، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در این هفته با یک افزایش ۹.۵ درصدی روبرو بوده و در این فرآیند، جریان سرمایه به مبلغ ۲۰۰ میلیارد دلار نیز همراه بوده است. لازم به ذکر است که شرکت‌هایی همچون Solana (SOL) و PEPE در رده‌بندی برترین‌ها از لحاظ عملکرد، به تسلط نشان داده‌اند. با این حال، با افزایش ۱۵.۸ درصدی طی ۳ روز گذشته، ارزش Bitcoin Cash (BCH) نیز از دست داده نبوده و به روز بازار هم‌پیگیری کرده است.

در ۱۷ مه، قیمت BCH در طول ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۶٪ داشت و برای اولین بار در ۱۰ روز مبلغ ۴۷۰ دلار را عبور کرد.

سرمایه گذاران با پیش بینی شکست مجدد BCH شرط های بزرگ تری می گذارند

افزایش ۱۵.۸ درصدی بیت کوین کش در ۳ روز گذشته جای تمسخر ندارد. با این حال، پیشرفت داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در حال انجام حرکت‌های استراتژیک برای پیشبرد یک مرحله دیگر در مرحله برگشت مجدد BCH هستند.

نمودار IntoTheBlock که در زیر آمده است، اندازه متوسط تمام تراکنش‌های انجام‌شده روزانه در شبکه بیت‌کوین کش را نشان می‌دهد و بینش‌هایی در زمان واقعی درباره احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به روند قیمت فعلی ارائه می‌دهد.

قیمت بیت کوین کش در مقابل میانگین اندازه تراکنش BCH | IntoTheBlock
قیمت بیت کوین کش در مقابل میانگین اندازه تراکنش BCH | IntoTheBlock

همان‌طور که در بالا نوشته‌شده است، در طی هفته گذشته، متوسط تراکنش بیت‌کوین کش افزایش یافته است. در تاریخ ۱۳ مه، بیت‌کوین کش به اوج ماهانه خود رسید که به مقدار ۵۱.۲ BCH بود، نشان دهنده افزایش ۵۰۰٪ نسبت به سطح پایینی ۴.۱ BCH در تاریخ ۱۰ مه.

به طور عموم، سرمایه گذاران استراتژیک ممکن است به دو دلیل اساسی، افزایش چشمگیر اندازه معاملات متوسط را به عنوان یک نشانه اصعاب اصلی تلقی کنند.

تعداد بزرگترین تراکنش‌ها معمولا به نشان دهنده شرکت سرمایه‌گذاران حرفه‌ای یا افراد با سرمایه‌گذاری بالا می‌باشد.

موسسات معمولاً پیش از سرمایه‌گذاری اهمیت زیادی به تجزیه و تحلیل بازار می‌دهند که نشان می‌دهد اعتماد آن‌ها به پتانسیل رشد دارایی است. زمانی که نهادهای بازار وارد بازار می‌شوند، عموماً باعث می‌شود نقدینگی و پایداری افزایش یابد و از سوی دیگر سرمایه‌گذاران را به دنبال کپی‌کردن این روند تشویق کند.

ثانیا، افزایش میانگین اندازه تراکنش نشان می‌دهد که بیت‌کوین کش برای اهداف مالی اساسی مانند پرداخت‌ها یا خرید در مقیاس بزرگ به کار گرفته می‌شود، در حالی که بازار نیز به طور گسترده‌تری رشد می‌کند.

این اجزاء ممکن است ترکیب شوند و باعث رسیدن قیمت BCH به سطح‌های جدید در فروردین ۱۴۰۳ شوند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در تاریخ ۱۷ مه، قیمت بیت کوین کش به ۴۷۲ دلار رسیده بود، که نسبت به ۷۲ ساعت گذشته ۱۵.۸ درصد افزایش داشته است. افزایش زیاد ۵۰۰٪ در اندازه میانگین روزانه تراکنش نشان می دهد که قدرت خرید بیت کوین کش به قیمت ۵۰۰ دلاری در آینده افزایش خواهد یافت.

شاخص فنی Parabolic SAR در حال حاضر به ۴۹۱ دلار اشاره کرده و این مقدار بیشتر از ارزش فعلی BCH که ۴۷۲ دلار است، می‌باشد.

پیش بینی قیمت بیت کوین کش
پیش بینی قیمت بیت کوین کش

این تطابق نشان می دهد که خرس‌ها هنوز دستاورد قابل توجهی دارند و می توانند دیوار فروش مقاومی را با هزینه ۴۹۱ دلار برپا کنند. اگر سرمایه گذاران ادامه دهند، ممکن است پیش‌بینی‌های قیمت بیت‌کوین کش به‌طرف ۵۰۰ دلار حرکت کنند.

اگر سرمایه گذاران رویکرد محتاطانه‌تری را انتخاب کنند، بازگشت به حمایت روانی مبلغ ۴۵۰ دلاری ممکن است.


منبع: thecryptobasic.com


تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده