آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز BAKE چیست؟ | آینده ارز BAKE

ارز BAKE چیست؟

ارز بیکری توکن BAKE، رمز ارزی که قصد معرفی آن را در این مقاله داریم، توکن ارائه شده صرافی بیکری سواپ BakerySwap می باشد. در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله ارز دیجیتال BAKE در رتبه ۱۰۲ بازار رمزارزها قرار دارد. در این مقاله در ابتدا ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE را به شما معرفی خواهیم کرد.

سپس شما می توانید با پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی صرافی بیکری سواپ BakerySwap آشنا شوید. اگر اطلاعاتی در ارتباط با نحوه خرید، فروش و ذخیره سازی این ارز دیجیتال ندارید می توانید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.


ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چیست؟

ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چیست؟
ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE، توکن ارائه شده صرافی غیرمتمرکز بیکری سواپ BakerySwap می باشد. توکن BAKE نقش خود را به عنوان پاداش برای تامین کنندگان نقدینگی و حق رای در پروتکل بیکری سواپ ایفا می کند. این یک توکن BEP-20 است که کاربران می توانند با تامین نقدینگی آن را کسب کنند. همچنین می توانید به غیر از بیکری سواپ در صرافی هایی مانند بایننس، پنکیک سواپ، Gate.io، OpenOcean و … توکن های BAKE را خریداری کنید.

از آنجا که بیکری سواپ با زنجیره هوشمند بایننس کار می کند، استخر BAKE-BNB ده برابر بیشتر از استخرهای دیگر پاداش می دهد. حداکثر عرضه توکن BAKE کمی بالاتر از ۲۷۷ میلیون توکن است. در حالی که عرضه در دسترس تقریبا ۱۸۹ میلیون توکن است. شبکه بیکری توکن، امنیت خود را با استفاده از سیستم های اطلاعاتی ایمن تامین می کند. در ادامه مطالب شما می توانید با پلتفرم بیکری سواپ آشنا شوید.


معرفی صرافی غیرمتمرکز بیکری سواپ BakerySwap

معرفی صرافی غیرمتمرکز بیکری سواپ BakerySwap
معرفی صرافی غیرمتمرکز بیکری سواپ BakerySwap

بیکری سواپ BakerySwap جایی است که امور مالی غیرمتمرکز با NFT ها در زنجیره هوشمند بایننس یا BSC ادغام می شوند. چندین بلاکچین در دنیای رمزنگاری وجود دارد که از جمله آنها می توان به پولکادات Polkadot، اتریوم Ethereum، ترون Tron، تزوس Tezos و … اشاره کرد. در میان این بلاکچین ها، بایننس اسمارت چین BSC خدمات سریع و ارزان قیمتی را ارائه می دهد. بیکری سواپ BakerySwap یکی از پروژه های قابل توجه در اکوسیستم BSC است.

بیکری سواپ BakerySwap در هسته اصلی خود یک پروتکل بازارساز اتوماتیک AMM است که دارای ویژگی های بسیاری می باشد. بازار NFT آن راه حل های NFT مبتنی بر DeFi را ارائه می دهد. بیکری سواپ BakerySwap اولین AMM در بایننس اسمارت چین BSC بود که استخرهای نقدینگی آلت کوین با ارزهای مانند DOT، LINK و غیره را ارائه می دهد.

در حالی که بیکری سواپ BakerySwap فرصت هایی را برای توکن های مبتنی بر استاندارد BEP-2 و BEP-20 فراهم می کند، همچنین از توکن های BAKE بومی خود برای پاداش دادن به ارائه دهندگان نقدینگی استفاده می کند. دارندگان توکن های BAKE می توانند سهمی از کارمزدهای معاملاتی پروتکل را به دست آورند و در رای گیری بیکری سواپ BakerySwap شرکت کنند.


تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE
تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE در سپتامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و یکی از جدیدترین کوین های موجود در بازار است. بنیان گذاران این ارز دیجیتال افرادی ناشناس می باشند. در واقع تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال BAKE گروهی ناشناس می باشند که این افراد به آینده سازمان های غیرمتمرکز یا DAO اطمینان دارند.


عملکرد ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟

عملکرد ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟
عملکرد ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟

با توجه به مطالب قبلی که در این مقاله بیان نمودیم، بیکری سواپ BakerySwap یک پروتکل اتوماتیک و غیرمتمرکز بازارساز در Binance Smart Chain است. کوین BAKE برای مدیریت پلتفرم مورد نیاز است. این توکن با استفاده از تامین نقدینگی توسط کاربران به دست می آید.

کاربرانی که قبلا توکن های BAKE دارند می توانند از این توکن ها برای رای دادن به مدیریت یا به دست آوردن سهم سود از کارمزد معامله استفاده کنند. پاداش BAKE از استخرهای نقدینگی مختلف ارائه می شود. بیکری سواپ از همه تراکنش های ۰.۳۰% کارمزد تراکنش می گیرد، ۰.۲۵% از این مقدار را به ارائه دهندگان نقدینگی توزیع می کند و ۰.۰۵% باقیمانده را به توکن های BAKE تبدیل می کند تا به عنوان پاداش به دارندگان BAKE ارائه دهد.


چه ویژگی هایی ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE را منحصر به فرد ساخته است؟

چه ویژگی هایی ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE را منحصر به فرد ساخته است؟
چه ویژگی هایی ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE را منحصر به فرد ساخته است؟

با توجه به اینکه پلتفرم ارائه دهنده بیکری توکن یعنی بیکری سواپ بر روی بایننس اسمارت چین پیاده سازی شده است، انتظار می رود استخر BAKE-BNB پاداش بیشتری را ارائه دهد. به علاوه بیکری سواپ استخرهای نقدینگی دیگری را نیز ارائه می دهد.

در ازای ذخیره نقدینگی به تامین کنندگان نقدینگی توکن های BAKE داده می شود که سهم هر فرد را نشان می دهد. با استفاده از توکن های BAKE به دست آمده امکان دریافت هزینه هایی را که هنگام حذف نقدینگی در استخرها جمع می شود، وجود دارد. در ادامه با ارائه نقدینگی امکان استفاده از توکن های BAKE موجود است.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE برابر با ۲.۰۳ دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعت این ارز دیجیتال ۱۰۶،۴۳۰،۴۹۴ دلار می باشد. ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۷۵% افزایش قیمت داشته است. اکنون این رمز ارز در رتبه ۱۰۲ سایت CoinMarketCap قرار دارد. در ادامه شما نمودار قیمت این ارز دیجیتال را از اکتبر ۲۰۲۰ تا جولای ۲۰۲۱ مشاهده می نمایید. همانطور که در نمودار مشاهده می نمایید، ارز دیجیتال BAKE در تاریخ ۲ مِی ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یعنی ATH رسیده است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

خرید ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟

خرید ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟
خرید ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟

برای خرید ارز دیجیتال بیکری توکن می توانید از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز استفاده نمایید. به دلیل تحریماتی که در کشور ایران وجود دارند، کاربران می توانند برای خرید این ارز دیجیتال در ابتدا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و سپس آن را در صرافی ها به ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE تبدیل کنند.

صرافی های بسیاری هستند که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. در این قسمت از مقاله ما چند نمونه از صرافی های آنلاین خارجی که از رمز ارز BAKE پشتیبانی می کنند، معرفی خواهیم کرد. به علاوه شما می توانید لیست کاملی از صرافی های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال را در سایت CoinMarketCap مشاهده نمایید.

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE عبارتند از:

  1. Binance
  2. CoinTiger
  3. Gate.io
  4. Pionex
  5. Hoo

فروش ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟
فروش ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE همانند خرید آن از صرافی ها انجام می پذیرد. شما می توانید در یکی از صرافی هایی که در قسمت قبلی مقاله معرفی نمودیم، ثبت نام و احراز هویت کرده و رمز ارز خود را به فروش برسانید. برای این کار می توانید از صرافی بایننس که یکی از صرافی های معتبر جهان می باشد، استفاده نمایید.

صرافی بایننس به دلیل کاربران زیادی که از نقاط مختلف جهان دارا می باشد، از اعتبار بالایی برخوردار است. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که از قبل آموزش های لازم در ارتباط با صرافی مورد نظر را کسب کنید. این کار به شما کمک می نماید تا با خیال راحت به سرمایه گذاری بپردازید.


کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE
کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

پس از خریداری ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE شما نیازمند آن هستید تا در یکی از کیف پول های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال، آن را ذخیره نمایید. در این قسمت از مقاله شما می توانید با کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE آشنا شوید.

۱.کیف پول متامسک MetaMask:

متامسک یک برنامه افزودنی محبوب و مشهور مرورگر است که به عنوان یک کیف پول ارز رمزنگاری شده متصل به بلاکچین اتریوم عمل می کند. متامسک به کاربران این امکان را می دهد بدون نیاز به بارگیری کل بلاکچین دستگاه خود، با اکوسیستم اتریوم که میزبان جهان گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز DApp است، تعامل داشته باشند.

۲.کیف پول سیف پل SafePal:

این کیف پول هم به صورت نرم افزاری و هم سخت افزاری موجود است. کیف پول نرم افزاری سیف پل در دو نسخه اندروید و ios قابلیت ذخیره سازی ارز دیجیتال BAKE را دارا می باشد.

۳.کیف پول بایننس چین Binance Chain Wallet:

بایننس چین ولت، کیف پول رسمی بایننس برای دسترسی به بایننس چین، بایننس اسمارت چین و اتریوم است. می توانید از این کیف پول برای ذخیره امن ارز دیجیتال خود و اتصال به هزاران پروژه در بلاکچین های مختلف استفاده کنید.


بررسی آینده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

بررسی آینده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE
بررسی آینده ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE

ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE ویژگی هایی را دارا می باشد که می تواند آینده خوبی برای این ارز دیجیتال رقم بزند. این ارز دیجیتال موجب آسودگی سازندگان NFT می شود، به طوریکه دیگر نگران فروش نمی باشند. زیرا سازندگان NFT می توانند توکن های خود را به BAKE تبدیل نمایند.

افزایش اعتماد توسعه دهندگان به تیم توسعه دهنده این توکن می تواند یکی دیگر از عواملی باشد که بر آینده این ارز دیجیتال تاثیر گذار است. با این حال پیشنهاد می شود که قبل از سرمایه گذاری تمامی جوانب را در نظر بگیرید و قیمت این ارز دیجیتال را بررسی کنید.


کلام پایانی ارز بیکری توکن BAKE

با خواندن این مقاله شما می توانید با ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE و پلتفرم آن آشنا شوید. بیکری توکن BAKE توکن ارائه شده صرافی بیکری سواپ است. این صرافی یکی از صرافی های غیرمتمرکز می باشد که از پروتکل AMM در ساختار خود استفاده می نماید. ارز دیجیتال BAKE در پروتکل بیکری سواپ به عنوان پاداش برای تامین کنندگان نقدینگی مورد استفاده قرار می گیرد.

بیکری توکن مبتنی بر استاندارد BEP-20 است و برای ذخیره سازی این رمز ارز می توان از کیف پول های متامسک، بایننس چین ولت و سیف پل استفاده نمود. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات لازم در ارتباط با ارز دیجیتال بیکری توکن BAKE را دریافت نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز بیکری توکن BAKE” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهزیار
2 سال قبل

آیا میتونم ارز Bake را از صرافی بایننس به سیف یالم انتقال بدهیم سون میشم نحوه انتقال را توضیح بدهید در ضمن لطف کنید بستری را جهت انتقال معرفی کنید که کمترین کارمزد را داشته باشد

یاسر
2 سال قبل

چگونه میتوان ارز Bake به تتر تبدیل کنیم؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  یاسر
2 سال قبل

باید در صرافی یا داخل سواپ کیف پول اقدام به انجام این کار نمایید

علی
2 سال قبل

کیف پول هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند چه کیف پولهایی است

معرفی صرافی های برتر خارجی