آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یکی از آلت کوین‌های بزرگ پس از به‌روزرسانی Dencun در شبکه اتریوم به‌روزرسانی مهمی را اعلام کرد!

یکی از آلت کوین‌های بزرگ پس از به‌روزرسانی Dencun در شبکه اتریوم به‌روزرسانی مهمی را اعلام کرد!

به گزارش زوم ارز، بعد از به‌روزرسانی Dencun اتریوم، یکی از آلتکوین‌های غول‌پیکر اعلام کرد که در حال آماده‌سازی برای یک مرحله به‌روزرسانی مشابه است. با انگیزه از EIP 4844 اتریوم، هدف این به‌روزرسانی کاهش چشمگیر هزینه‌های تراکنش و بهبود عملکرد شبکه است. BEP 336 مفهوم “تراکنش‌های انتقال لکه‌ها”  را معرفی کرده است، که حباب‌ها به‌عنوان بخشی موقت از حافظه تعریف شده‌اند تا قطعات بزرگ داده را ذخیره کرده و پردازش کنند. Binance Smart Chain یک نقشه راه مرحله‌ای برای ادغام BEP 336 تدوین کرده است، شامل راه‌اندازی شبکه آزمایشی در آوریل، مرحله مغناطیسی در ماه مه، و Hardfork Mainnet در ماه ژوئن. انتظار می‌رود BEP 336 تأثیرات گسترده‌ای برای توسعه‌دهندگان و کاربران در اکوسیستم BSC داشته باشد، از جمله کاهش کارمزدهای گاز و بهبود مقیاس‌پذیری اجرای تراکنش‌ها.حذف ضرورت ذخیره دائمی انواع خاصی از داده‌ها، هزینه تراکنش‌ها در شبکه BSC را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.
مدیریت کارآمد داده: استفاده از مکانیسم ذخیره‌سازی موقت بهبود عملکرد کلی شبکه را تضمین می‌کند و با کاستن احتمال ضعف بلاک‌چین، به بهبود خواص آن کمک می‌کند.
ویژگی‌های کاربرپسند: توسعه‌دهندگان از BEP 336 استفاده کرده و اکوسیستم BSC را برای گسترش بیشتر وسیع‌تری از مخاطبان، از تجربه کاربری متخصص تا آغازکنندگان در زمینه زنجیره بلوکی، با کاهش هزینه و افزایش عملکرد به دسترس خواهند داشت.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده