آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Alpaca و SBI با هم همکاری می کنند

1697187302-cd235f6ccdca92b31f2012cf6c3fa05aba75cefb.jpg

Alpaca و SBI با هم همکاری می کنند

به گزارش زوم ارز، Alpaca، یک پلتفرم کارگزاری برای معاملات سهام و ارزهای دیجیتال، یک همکاری استراتژیک با SBI Group، یک شرکت خدمات مالی ژاپنی اعلام کرده است. این همکاری دارای پتانسیل تغییر شکل چشم‌انداز مالی در آسیا و معرفی محصولات و خدمات نوآورانه به پایگاه مشتریان است.

یک شراکت استراتژیک: نیروهای پیوسته گروه Alpaca و SBI

SBI Group، که به دلیل موقعیت خود به عنوان دومین شرکت کارگزاری بزرگ در ژاپن از نظر درآمد شناخته شده است، دارای بیش از ۴۰۰ میلیارد ین دارایی تحت مدیریت برای سرمایه گذاری های مخاطره آمیز و سرمایه گذاری های سهام خصوصی است. این مشارکت نشان دهنده گامی رو به جلو برای هر دو شرکت در مأموریت خود برای تسریع نوآوری محصول جدید و افزایش ارزش آفرینی برای مشتریان نهایی است.

SBI سرمایه گذاری قابل توجهی به مبلغ ۱۵ میلیون دلار در آلپاکا انجام داده است. این تعهد مالی نشان دهنده اعتماد آنها به چشم انداز Alpaca است و بر عزم آنها برای حمایت از گسترش این پلت فرم کارگزاری API اولین توسعه دهنده تاکید می کند.

شوهی یامادا، معاون مدیر کل سرمایه گذاری SBI، این احساس را تکرار کرد و گفت: “سرمایه گذاری ما در Alpaca مستقیماً با چشم انداز استراتژیک ما مطابقت دارد تا تعهد خود را برای سرعت بخشیدن به نوآوری محصول جدید و ایجاد ارزش برای مشتریان نهایی نشان دهیم.”

“ما از رشد و سرعت نوآوری که آلپاکا نشان داده شگفت زده شده ایم و برای حمایت از گسترش بیشتر آنها در منطقه آسیا هیجان زده هستیم.”

هموارسازی راه برای تجارت اوراق بهادار ایالات متحده در آسیا

مشارکت استراتژیک گسترش آلپاکا به مؤسسات مالی شرکتی را تسهیل می کند و راه را برای تسویه و اجرای اوراق بهادار ایالات متحده در آسیا هموار می کند. این توسعه نوید دسترسی به خدمات سرمایه گذاری سهام ایالات متحده را برای مشتریان نهایی می دهد.

Yoshi Yokokawa، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Alpaca، اشتیاق خود را برای این مشارکت ابراز کرد و اظهار داشت: “ما از استقبال از SBI به عنوان شریک استراتژیک خود و تعمیق ردپای خود در منطقه آسیا بسیار هیجان زده هستیم. این همکاری به طور قابل توجهی سرعت ما را افزایش می دهد. ماموریت باز کردن خدمات مالی برای همه افراد روی کره زمین.»

«سرمایه شریک استراتژیک SBI ما را قادر می سازد تا حضور خود را در منطقه آسیا به میزان قابل توجهی افزایش دهیم، خدمات رسانی به مؤسسات مالی سازمانی را تسریع کنیم، و محصولات و خدماتی را عرضه کنیم که برای تقاضاهای محلی بهینه شده اند. ما بسیار هیجان زده هستیم که این پتانسیل فوق العاده را باز کنیم.”

اولین پلتفرم کارگزاری API توسعه دهنده Alpaca شناخته شده و پشتیبانی جهانی را به خود اختصاص داده است. بیش از ۱۲۰ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده و از سرمایه گذاران برجسته مانند Portage Ventures، Spark Capital، Tribe Capital، Social Leverage، Horizons Ventures، Unbound، Eldridge، Positive Sum، Elefund و Y Combinator حمایت کرده است.

این مشارکت در یک لحظه مناسب انجام می شود. آلپاکا اخیراً مجوز کارگزاری را تحت آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) دریافت کرده است. با این مجوز، آلپاکا می تواند زیرساخت کارگزاری جامعی را برای موسسات مالی سازمانی و استارت آپ ها فراهم کند. ارائه خدمات سرمایه گذاری سهام ایالات متحده به مشتریان خود را برای آنها آسان تر می کند.

مشارکت بین Alpaca و SBI Group پتانسیل بازتعریف صنعت خدمات مالی در آسیا را دارد. درهای جدیدی را برای نوآوری و دسترسی مالی به مشتریان در سراسر منطقه باز می کند.


منبع: financemagnates.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده