آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همه چشمان به قیمت ۱۲۵ دلاری سولانا هنگام آماده شدن برای تیک آف دوخته شده‌!

همه چشمان به قیمت ۱۲۵ دلاری سولانا هنگام آماده شدن برای تیک آف دوخته شده‌!

همه چشمان به قیمت ۱۲۵ دلاری سولانا هنگام آماده شدن برای تیک آف دوخته شده

به گزارش زوم ارز، اگرچه سولانا (SOL) از جمله ارزهای دیجیتال محبوب است، اما در چند روز گذشته کاهشی در قیمت خود را تجربه کرده است. این کاهش هفتگی تقریباً ۱۰٪ بوده و ممکن است در نهایت به یک شکست قابل توجه منجر شود.

به نظر می‌رسد که سولانا در حال آماده شدن برای مرحله بعدی ارتقا قرار دارد، زیرا معدل حرکت متحرک ۵۰ روزه (EMA) به قیمت فعلی نزدیک شده است. به طور خاص، Jelle، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در یک پست اخیر در تاریخ ۲۳ فوریه اشاره کرده است که “خرید” و بازنویسی سطوح پایین‌تر احتمالاً در دست است.

همچنین، به گفته یک متخصص بازار ارزهای دیجیتال، سولانا در حال حاضر به یک سطح مقاومت اصلی در این منطقه نگاه می‌کند، که به عنوان پنجمین دارایی دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار شناخته می‌شود. شکستن سطح ۱۲۵ دلار می‌تواند باعث یک روند صعودی قوی شود، زیرا “همه شرایط برای آن فراهم شده‌اند.”

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا

سولانا در حال حاضر با قیمت ۱۰۱.۴۹ دلار در حال معامله است، که نشان‌دهنده یک کاهش ۳.۴۰ درصدی در طول روز و یک افت ۹.۴۷ درصدی در طول هفته است. این اطلاعات بر اساس آمارهای جدیدترین مشاهدات و بازیابی شده در تاریخ ۲۳ فوریه است. همچنین، در نمودار ماهانه، سولانا یک رشد ۱۶.۵۰ درصدی را نشان داده است.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا

سولانا قادر است توقعات تحلیلگران را برآورده کند و در آینده نزدیک یک رالی قدرتمند را آغاز کند. این پیش‌بینی‌های صعودی با سایر تحولات مثبت در اکوسیستم سولانا همراه است. به عنوان مثال، حجم فروش نامتناهی توکن‌های غیرقابل تعویض مبتنی بر سولانا (NFTs) همزمان با این پیش‌بینی‌ها صورت می‌گیرد. این حجم فروش در حال حاضر بیش از ۵ میلیارد دلار است.

نمودار سولانا
نمودار سولانا

اگر پیش‌بینی‌ها واقعاً محقق شوند، سولانا می‌تواند در سال ۲۰۲۴ به بهترین ارز دیجیتال برای خرید تبدیل شود و تغییرات زیادی در بازار ایجاد کند. با این حال، برای سرمایه‌گذاری در این دارایی، مهم است که با توجه به پیشرفت‌ها و تحولات روزمره، تحقیقات کافی را قبل از سرمایه‌گذاری انجام دهید. همچنین، می‌بایست مقداری از پول خود را برای سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید که می‌توانید در صورت نیاز آن را از دست ندهید.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده