لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

۴.۱ تریلیون شیبا اینو با افزایش ۷.۲۴ درصدی قیمت در میان بازار نزولی انتقال داده شد

شیبا اینو پس از 5 درصد افزایش قیمت، جایگاه چهاردهم بازار را به دست آورد

۴.۱ تریلیون شیبا اینو با افزایش ۷.۲۴ درصدی قیمت در میان بازار نزولی انتقال داده شد

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط Whale Alert، در طول ۲۴ ساعت گذشته، یک نهنگ ناشناس چندین تریلیون میم کوین شیبا اینو را انتقال داده است. او این کار را در حالی انجام داده است که قیمت SHIB زمانی که بقیه رمزارزهای موجود در بازار ارز دیجیتال روند نزولی داشته اند، افزایش یافته است.

Whale Alert گزارش داد که حدود ۲۲ ساعت پیش، ۴,۱۱۳,۷۷۷,۲۳۳,۴۴۵ کوین شیبا اینو از یک کیف پول ناشناس به کیف پول دیگری منتقل شد. این احتمالاً توزیع مجدد دارایی‌های SHIB توسط یک نهنگ یا یک صرافی رمزنگاری بود که بخشی از انبار Shiba Inu خود را به یک کیف پول جدید منتقل کرد. هر دو کار به طور منظم در فضای کریپتو انجام می شود.

در طی ۲۴ ساعت گذشته، رمز ارز محبوب شیبا اینو ۸.۶۵ درصد افزایش یافته و از ۰.۰۰۰۰۰۷۷۳ دلار به سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۴۰ دلار جهش کرده است، جایی که در حال حاضر در حال تغییر است. این افزایش پس از پیروزی جزئی ریپل بر SEC در دادگاه رخ داد که باعث شد قیمت XRP به اوج ۱۰۰٪ افزایش یابد. رالی کریپتو وابسته به ریپل باعث افزایش قیمت کل بازار کریپتو، بیت کوین و اتریوم شد. SHIB از جمله آلت کوین هایی بود که به طور قابل توجهی افزایش یافت. در حال حاضر، XRP به همراه XLM ،ADA و سایر آلت کوین های برتر بیش از ۱۶ درصد از قیمت را از دست داده اند. برخلاف سایر ارزهای دیجیتال، شیبا اینو همچنان در حال افزایش در منطقه سبز است.

یکی دیگر از محرک‌ها برای سبز ماندن قیمت SHIB این است که روز گذشته رهبر تیم توسعه‌دهنده SHIB، شیتوشی کوساما با نام مستعار، یک وب‌سایت تغییر نام تجاری برای Shiba Inu و اکوسیستم آن ارائه کرد. این سایت در حال حاضر تمام پروژه های بزرگ با نام تجاری SHIB، از جمله SHIB Metaverse و ShibaSwap DEX را نشان می دهد.

منبع: U.Today

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده