آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یکی از خالقان ZkSync یک سیستم زنجیره ای سلسله مراتبی جدید را پیشنهاد می کند

۱۰ روشی که شرکت های سنتی می توانند از شراکت با پروژه های بلاک چین سود ببرند

یکی از خالقان ZkSync یک سیستم زنجیره ای سلسله مراتبی جدید را پیشنهاد می کند

به گزارش زوم ارز، Alex Glochowski، یکی از خالقان راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم zkSync، اخیراً یک راه حل جدید حاکمیتی L1 Fork را به عنوان دادگاه تجدیدنظر نهایی برای مقابله با خطرات مربوط به اجرای قراردادهای هوشمند او همچنین بینش‌هایی در مورد ایجاد «سیستم سلسله مراتبی دادگاه‌های زنجیره‌ای» مشابه قوه قضاییه دنیای واقعی ارائه کرد.

در ۲ سپتامبر، الکس جی در توییتر آمد تا توجه پیروان خود را به سیستم حاکمیتی پیشنهادی جدید در صنعت بلاک چین که بر سیستم موجود غلبه دارد، دعوت کند. او مجموعه‌ای از چالش‌ها و محدودیت‌هایی را که سیستم کنونی با آن مواجه است، از جمله ناتوانی در مدیریت شرایط اضطراری در ارتقاء مطرح کرد.

خالق ZkSync محدودیت‌های وضوح انتخاب فورک را برجسته کرد و افزود که دارایی‌های پل شده از اتریوم را نمی‌توان فورک کرد. الکس جی با اشاره به توییت خود، در توییتی نوشت: “یک پل همیشه هر گونه مزیت قابل انشعاب را نفی می کند، و آن را به شدت بدتر از جمع شدن می کند”.

الکس جی با حذف احتمال چنین ناراحتی‌هایی، ضرورت وجود یک سیستم دادگاه زنجیره‌ای سلسله مراتبی جدید را بیان کرد که به هر پروتکل اجازه می‌دهد “حکومت خود را با مکانیزم‌های ارتقای عادی و اضطراری تعریف شده” داشته باشد. یک دوره تجدیدنظر اجباری خواهد بود، که در طی آن دادگاه می تواند مورد اعتراض قرار گیرد و پس از آن دادگاه می تواند پاسخ دهد.

الکس جی همچنین پیشنهاد خود را به عنوان یک سیستم “کاملاً غیرمتمرکز” توصیف کرد که در آن دادگاه‌های مختلف اعضای مختلف، قیمت‌ها و شهرت‌های متفاوتی را در اختیار خواهند داشت، همه چیزهایی که در نهایت به دادگاه عالی اتریوم متصل می‌شوند.

در نهایت، مرد پشت این ایده روشن کرد که سیستم جدید قصد دارد یک “اجماع اجتماعی” ایجاد کند و دادگاه سنتی “متعارف” را جایگزین کند، که گاه گران و ناخوشایند است. وی عملکرد کلیدی این سیستم را محافظت از پروتکل ها در برابر استنتاج سیاسی ذکر کرد و افزود: “این به عنوان یک مکانیسم بازدارنده بزرگ عمل می کند و نقش اتریوم را به عنوان یک وضعیت شبکه قدرتمند ارتقا می دهد.”


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده