آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: زیلیکا با وجود رکود بازار، ۱۰ درصد افزایش یافت

نیم نگاهی به بازار: زیلیکا با وجود رکود بازار، ۱۰ درصد افزایش یافت

نیم نگاهی به بازار: زیلیکا با وجود رکود بازار، ۱۰ درصد افزایش یافت

به گزارش زوم ارز، قیمت Zilliqa (ZIL) از ناحیه پشتیبانی افقی ۰.۰۱۶۵ دلار شکست خورد و اکنون در حال خارج شدن از خط مقاومت نزولی است. p>

بازه زمانی روزانه از بازیابی ناحیه پشتیبانی افقی پشتیبانی می کند و نشان می دهد که قیمت احتمالاً افزایش می یابد.

ZIL Price باعث کاهش خرابی از پشتیبانی طولانی مدت می شود

قیمت ZIL از ابتدای سال بالاتر از منطقه ۰.۰۱۶۵ دلار معامله شده است. در این مدت چندین بار به منطقه جهش کرده است. با این حال، هر جهش منجر به ایجاد یک بالاترین پایین تر شد که نشانه ضعف در نظر گرفته می شد. اوج ها یک خط مقاومت نزولی ایجاد می کنند.

هفته گذشته، به نظر می رسید که ارز دیجیتال از منطقه ۰.۰۱۶۵ دلار سقوط کرده است. با این حال، یک فتیله پایینی بلند (نماد سبز) ایجاد کرد و تقریباً بلافاصله پس از آن منطقه را پس گرفت. اکنون قیمت در حال خروج از خط مقاومت نزولی است. این گونه انحرافات و بازپس گیری ها نشانه های صعودی هستند و اغلب منجر به تغییر روند می شوند. در هر صورت، ZIL باید بالای خط مقاومت نزولی ببندد تا تغییر روند صعودی خود را تایید کند.

نمودار هفتگی ZIL/USDT. منبع: TradingView
نمودار هفتگی ZIL/USDT. منبع: TradingView

با وجود این اقدام به ظاهر صعودی قیمت، RSI هنوز مشخص نیست. RSI یک نشانگر حرکتی است کهریدرها از برای ارزیابی اینکه آیا یک بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است، و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند. خوانش های بالای ۵۰ و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر ۵۰ برعکس را نشان می دهد.

در حالی که اندیکاتور در حال افزایش است، همچنان زیر ۵۰ است. بستن بالای خط مقاومت نزولی در کنار حرکت RSI بالای ۵۰، صعودی بودن روند را تأیید می‌کند.

پیش‌بینی قیمت ZIL: دو برابر پایین منجر به افزایش می‌شود

تحلیل فنی بازه زمانی روزانه از ادامه افزایش پشتیبانی می کند. دو دلیل اصلی برای این وجود دارد.

ابتدا، قیمت یک کف دوگانه ایجاد کرد که یک الگوی صعودی در نظر گرفته می‌شود. دو کفی افزایشی را که باعث بازیابی منطقه حمایت افقی ۰.۰۱۶۵ دلاری شد، تسریع کرد.

ثانیاً، پایین دوگانه با واگرایی صعودی در RSI (خط سبز) ترکیب شد. زمانی که کاهش قیمت با افزایش حرکت ترکیب شود، این یک اتفاق صعودی است.

این اغلب منجر به معکوس شدن روند صعودی می شود. در مورد ZIL، باعث شکست از یک خط مقاومت نزولی کوتاه مدت شد.

اگر این افزایش ادامه یابد، نزدیک‌ترین ناحیه مقاومت بعدی روی ۰.۰۲۰۰ دلار خواهد بود که ۱۳ درصد افزایش نسبت به قیمت فعلی را نشان می‌دهد.

نمودار روزانه ZIL/USDT. منبع: TradingView
نمودار روزانه ZIL/USDT. منبع: TradingView

علی‌رغم این پیش‌بینی صعودی قیمت ZIL، عدم تداوم این افزایش می‌تواند باعث افت خط مقاومت شود که در حال حاضر ۰.۰۱۶۰ دلار است.

این کاهش ۱۰ درصدی نسبت به قیمت فعلی است.


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده