آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیشروی قابل توجه ZETA، WBTC و INJ در جریان پول هوشمند در ۲۴ ساعت اخیر🕛

پیشروی قابل توجه ZETA، WBTC و INJ در جریان پول هوشمند در 24 ساعت اخیر

پیشروی قابل توجه ZETA، WBTC و INJ در جریان پول هوشمند در ۲۴ ساعت اخیر

به گزارش زوم ارز، بیش از ۲۰ میلیون دلار در کیف پول های پول هوشمند ZETA، INJ و WBTC در ۲۴ ساعت گذشته جمع آوری شده است، به ترتیب. از این مقدار، مقدار ۹.۳ میلیون دلار به کیف پول هوشمند ZETA تعلق دارد که بیشترین توجه از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. با این حال، داشبورد Nansen هیچ خریدی را که از پول هوشمند در ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است نشان نمی دهد. به نظر می رسد که دلیل این امر، توزیع توکن های اختصاصی به سرمایه گذاران اولیه ZetaChain است.

همچنین، کیف پول هوشمند INJ پروتکل Injective بیش از ۶ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته جمع آوری کرده است. این مقدار توسط دو آدرس با برچسب CMS و AU21 Capital جمع آوری شده است. AU21 Capital یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر است که یکی از سرمایه گذاران Injective است. همچنین، آدرس CMS به عنوان “Smart DEX Trader” در پلتفرم Nansen رتبه بندی شده است و ۲.۵ میلیون دلار از آدرس “میلیونر توکن” دریافت کرده است.

در مورد WBTC، جریان خالص ۴.۸ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته به کیف پول های جدید منتقل شده است و به Wintermute Trading، یک بازار بازار ارزهای دیجیتال، هدایت شده است. در کل، Wintermute 5.4 میلیون دلار را به دست آورده است و بیش از ۱.۲ میلیون دلار را از طریق یک کیف پول دیگر فروخته است.


منبع: cryptobriefing.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده