آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا ویتالیک بوترین برای آغاز L2 Taiko بسیار هیجان زده است؟

ویتالیک بوترین از جامعه دوج کوین حمایت می کند

چرا ویتالیک بوترین برای آغاز L2 Taiko بسیار هیجان زده است؟

به گزارش زوم ارز، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، اولین بلوک پروژه جمع‌آوری L2 Taiko را پیشنهاد داد و آمادگی آن برای راه‌اندازی شبکه اصلی را اعلام کرد. او توجه ویژه‌ای به رویکرد مبتنی بر جمع آوری تایکو داشته و آن را به عنوان یک رویکرد متنوع و برجسته مورد تاکید قرار داد.

  • Vitalik Buterin اولین بلوک را در آماده سازی Ethereum L2 rollup پیشنهاد می کند Taiko Mainnet.
  • بنیانگذار اتریوم حمایت خود را از این پروژه اعلام می کند.

در یک بلوک، او یک پیام رها کرد:

“به نظر من، بسیار هیجان زده هستم که Taiko به عنوان یک پروژه مبتنی بر اجرایی شدن شروع شده و اتریوم از روش‌های مختلف L2 بهره می‌برد. قدردانی می‌کنم که آن‌ها از اوایلین در این مسیر قرار دارند.”

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

تایکو یک پروژه جدید است که در سال ۲۰۲۲ شروع به کار کرده است. این پروژه از مجموعه‌های محلی برای افزایش مقیاس پذیری استفاده می‌کند، با استفاده از نحوه عملکرد مکانیسم‌های اجماع اضافی و کاهش تراکم شبکه اتریوم. این مجموعه‌ها از زیرساخت اصلی اتریوم برای انجام تراکنش‌ها استفاده می‌کنند و با این روش، پیچیدگی‌های مرتبط با بلاک‌چین را ساده و ایمن می‌کنند.

پشتیبانی ویتالیک بوترین از تایکو

در ماه ژانویه، پاسخ بوترین به بنیانگذار تایکو، دانیل وانگ، درباره مسئله X – تفاوت گذاری بین مجموعه‌های Validiums – به بحثی درباره تعاریف زنجیره L2 منجر شد. بوترین اظهار کرد که امنیت این مجموعه یک ویژگی حیاتی است. طبق گفته‌ی یکی از بنیانگذاران اتریوم، این موضوع تنها زمانی ممکن است که سیستم‌های داده در دسترس (DA) مستقل از سیستم‌های خارجی باشند.

در واقع، Taiko از تأیید های اتریوم برای مرتب کردن تراکنش ها استفاده می کند زیرا تأییدهای مبتنی بر اتریوم را القا می کند. این به منظور بهبود قدرت مقیاس‌پذیری و اهدافی مانند افزایش سرعت با استفاده از نوع ۱ ZK-rollups متمرکز شده است. هدف این مجموعه‌ها ارتقاء سرعت تراکنش‌ها با عدم تغییر ساختار اتریوم و استفاده از توابع هش همانند درخت تراکنش، درخت وضعیت و سایر روش‌های تراکنش می‌باشد.

منبع: thenewscrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده