آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در آینده نزدیک از رمزاز پولکادوت چه انتظاری داریم؟

در آینده نزدیک از رمزاز پولکادوت چه انتظاری داریم؟

در آینده نزدیک از رمزاز پولکادوت چه انتظاری داریم؟

به گزارش زوم ارز، خریداران Polkadot نتوانستند از سطح حیاتی ۷.۵ دلار عبور کنند و به دلیل افزایش فشار فروش، با ۷ درصد کاهش به روبرو شدند. اکنون کریپتوکارنسی به سطح حمایت قاطعی دست یافته است و تغییرات قیمتی آتی می‌تواند نقش بسزایی در تعیین روند آینده پولکادوت ایفا کند.

نمودار روزانه

تحلیل دقیق نمودار روزانه نشان می‌دهد که خریداران Polkadot قادر به نفوذ به یک منطقه مقاومت اساسی در چند هفته گذشته نشدند. این منطقه شامل میانگین متحرک ۱۰۰ روزه با قیمت ۷.۶ دلار و محدوده قیمتی بین ۰.۵ (۷.۴ دلار) و ۰.۶۱۸ (۷.۸ دلار) سطوح فیبوناچی را شامل می‌شود. این مقاومت همراه با عرضه قابل توجهی همراه بود که ممکن است ناشی از وجود فروش‌های فشرده در بازارهای دائمی باشد.

این افزایش شتاب فروش منجر به افت ۷ درصدی در قیمت پولکادوت شد که نمایانگر احساس افتادگی در بازار است. با این حال، قیمت به نزدیکی منطقه حمایتی حیاتی حدود ۶.۵ دلار رسیده است.

این منطقه پر از درخواست‌ها است و می‌تواند با تلاش در فروش به رقابت با شرایط فروش مقابله کند و کاهش فعلی را متوقف کند. اگر این پشتیبانی اساسی به طور ناگهانی نادیده گرفته شود، احتمالاً روند نزولی در مدت‌های آینده ادامه خواهد داشت.

از قیمت پولکادوت در آینده نزدیک چه انتظاری داریم؟ (تحلیل قیمت DOT)

نمودار ۴ ساعته

در چارت چهار ساعته، در طی چند ماه گذشته، پولکادوت در فاز تثبیت به یک الگوی گوه صعودی رسید. پس از عبور از سطح مقاومت ۷.۵ دلار، قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافت و از سطح پایینی گوه عبور کرد. این شکست باعث انحلال مواضع خرید بسیاری شد و باعث ایجاد یک اثر آبشاری به سمت سطح ۶.۵ دلار شد.

در حال حاضر، قیمت به یک حد حمایت مهم در حدود ۶.۵ دلار رسیده است، که شامل نوسانات اصلی روزانه پیشین است. یک دوره تثبیت نزدیک به این سطح حمایت زنده مهم است، احتمالاً پیش از حرکت مهم بعدی.

از قیمت پولکادوت در آینده نزدیک چه انتظاری داریم؟ (تحلیل قیمت DOT)

تحلیل احساسات

در حال حاضر، پلکادوت پس از تجربه یک افت قابل ملاحظه، دوره‌ای از استحکام جزئی نزدیک به مرز ۶.۵ دلار را تجربه می‌کند. تجزیه و تحلیل معیارهای بازار آینده، به ویژه نقشه حرارتی حل DOT/USDT Binance، بینش‌های ارزشمندی را درباره تغییرات احتمالی قیمت و استخراج ارزش نقدینگی ارائه می‌دهد.

نشاندهندۀ نقش فاعلانۍ از پیشگیردی در بازونۍ است. امرونۍ به خلات خصروبۍ قیمتۍ پیسۍ مواشۍ، بخصوص میان ۶.۵ تا ۶ دولار، منجربغشىَِ موقعیتۍ خریدارۍ شیوه. شروط آبروب زیر ۶ دولار خبرناک ندارنۍ.این منعکس کنندنۍ یک دورې سردره بزرگ در تابنۍ هست.

با این وجود، قابل توجه است که در نزدیکی سطح ۸ دلار، نقدینگی مورد توجهی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است به عنوان یک سطح مقاومت عمل کند. بنابراین، در صورتی که در میان‌مدت روند رشدی دوباره آغاز شود، این نقطه احتمالاً هدف اصلی برای تجدید خریداران خواهد بود.

از قیمت پولکادوت در آینده نزدیک چه انتظاری داریم؟ (تحلیل قیمت DOT)

منبع: cryptopotato.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده