آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تجزیه و تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال

شاخص RSI بازار ارزهای دیجیتال، کدام ارزها در وضعیت خرید و فروش قرار دارند؟

تجزیه و تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال

به گزارش زوم ارز، ارزهای رمزنگاری با عملکرد برتر به طور کامل از بازار نزولی خارج شده‌اند و در این هفته بهبود یافته‌اند: تجزیه و تحلیل Coinidol.com بررسی می‌کند که آلت کوین‌ها، از جمله JASMY، WLD، AGIX، SC و FET با یا بدون موانع آشکار، به صورت پیوسته در حال افزایش هستند.

JasmyCoin

JasmyCoin در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و به طور کامل از کاهش قبلی خود بهبود یافته است. ارز دیجیتال در یک صعود عمودی قرار دارد و به بالاترین سطح ۰.۰۱۶ دلار رسیده است.

قیمت فعلی JasmyCoin 0.01636 دلار است و سرمایه بازار آن ۸۱۷.۸۹ میلیون دلار می‌باشد. حجم معاملات آن نیز به ۱.۴۱ میلیارد دلار رسیده است. در طول ۷ روز گذشته، JasmyCoin با یک افزایش ۱۵۴.۷۹٪ بهترین عملکرد را نشان داده است.

در تاریخ ۵ می ۲۰۲۳، JasmyCoin از قیمت ۰.۰۰۷۹ دلاری خود فراتر رفت. در حال حاضر، JasmyCoin در بازاری با روند صعودی معامله می‌شود و در نوسان بین ۰.۰۰۴۸ تا ۰.۰۰۷ دلار قرار دارد. با شکستن مقاومت ۰.۰۰۷ دلاری، انتظار می‌رود JasmyCoin حرکت صعودی خود را ادامه دهد و به بالاترین سطح قبلی خود و حتی بیشتر برسد.

Worldcoin

Worldcoin در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و به صورت گاوی معامله می‌شود، از زمانی که مقاومت ۲.۵۰ دلاری را شکسته است. شکستن سد ۲.۵۰ دلاری، Worldcoin را به بالاترین سطح ۷.۹۸ دلار رسانده است و در حال حاضر در منطقه مقاومت ۸.۰۰ دلاری قرار دارد.

اگر خریداران بر مانع اولیه ۸.۰۰ دلار غلبه کنند، بازار به ۹.۷۶ دلار خواهد رسید. در حال حاضر، قیمت Worldcoin 7.40 دلار است.

Worldcoin، دومین ارز دیجیتال با بهترین عملکرد، مزایای زیر را ارائه می‌دهد:

قیمت فعلی: ۷.۴۲ دلار
ارزش بازار: ۷۴.۲۰۶.۸۶۲.۴۹۸ دلار
حجم معاملات: ۸۵۷,۱۳۹,۴۸۶ دلار
افزایش ۷ روزه: ۱۳۵.۲۰٪

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

SingularityNET

SingularityNET  در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و به طور کامل از نزول خود بهبود یافته است. قیمت AGIX در حال حاضر با قیمت ۰.۷۳۸ دلار معامله می‌شود و از سطح قیمت تاریخی ۰.۶۶ دلار که در تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ تعیین شده بود، فراتر رفته است.

با رسیدن به سطح ۰.۷۵ دلار، انتظار می‌رود که حرکت صعودی با مقاومت روبرو شود. اگر خریداران از سطح مقاومت ۰.۷۵ دلاری عبور کنند، این افزایش ادامه خواهد داشت. اگر مانع فعلی باقی بماند، AGIX مجبور خواهد شد در محدوده ای بین ۰.۵۵ تا ۰.۷۵ دلار معامله کند. AGIX سومین ارز دیجیتال با بهترین عملکرد است و دارای ویژگی های زیر است.

قیمت فعلی: ۰.۶۹۸۵ دلار
سرمایه بازار: ۱,۳۹۳,۹۳۹,۶۵۸ دلار
حجم معامله: ۴۲۹,۵۷۱,۴۵۳ دلار
افزایش ۷ روزه: ۱۱۶.۷۱٪

سیاکین

سیاکین  در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و در تلاش است تا از افت اخیر خود به طور کامل بهبود یابد. قیمت SC در زمان نگارش این مقاله به بالاترین سطح ۰.۰۱۷ دلار رسیده است. صعود فعلی به احتمال زیاد در بالاترین سطح ۰.۰۳ دلار رد خواهد شد. اما از ۳۰ آگوست ۲۰۲۱، خریداران نتوانسته اند مقاومت ۰.۰۳ دلار را بشکنند. در صورتی که در بالاترین حد اخیر رد شود، SC مجبور به معامله پایین‌تر خواهد بود.

سیاکین  چهارمین سکه با ارزش است و دارای ویژگی های زیر است:

قیمت فعلی: ۰.۰۱۶۹۸ دلار
سرمایه بازار: ۹۵۹,۶۰۷,۴۵۹ دلار
حجم معامله: ۲۲۹,۲۵۴,۱۸۹ دلار
افزایش ۷ روزه: ۶۶.۸۱٪

84dadaafe4e49ad8774d7440619e4f21abc52d0d

Fetch.ai

Fetch.ai در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و از افت اخیر خود به طور کامل بهبود یافته است. در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۱، قیمت تاریخی FET به ۱.۲۰ دلار رسیده است. خریداران تا این تاریخ FET را به بالاترین قیمت ۱.۱۴ دلار رسانده‌اند. شکستن مقاومت ۱.۲۰ دلار به FET اجازه می‌دهد تا در منطقه روند صعودی معامله کند و حرکت صعودی خود را از سر بگیرد.

ویژگی‌های FET عبارتند از:

قیمت فعلی: ۱.۱۴ دلار
سرمایه بازار: ۱,۳۲۲,۳۹۰,۳۹۰ دلار
حجم معامله: ۴۲۳,۴۵۴,۹۹۸ دلار
افزایش در ۷ روز گذشته: ۵۷.۸۰٪

منبع: coinidol.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده