لایت فارکس

سناتور آمریکایی برای جلوگیری از مداخلات SEC در صنعت ارزهای دیجیتال وارد عمل می شود

سناتور آمریکایی برای جلوگیری از مداخلات SEC در صنعت ارزهای دیجیتال وارد عمل می شود

به گزارش زوم ارز،

تام ایمر، نماینده اکثریت مجلس نمایندگان و جمهوری خواه مینه سوتا از اصلاحیه ای حمایت کرده است که استفاده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از بودجه برای اجرای دارایی های دیجیتال را تا زمانی که قوانین و مقررات جامع اجرا نشود محدود می کند. .

این تغییر که بخشی از قانون خدمات مالی و اعتبارات عمومی دولت برای سال مالی ۲۰۲۴ است، با هدف جلوگیری از “استفاده SEC از پول مالیات دهندگان به عنوان سلاح” به گفته Emmer.

علیه صنعت ارزهای دیجیتال

امر در مورد رئیس SEC چنین گفت:

“گری جنسلر از اختیارات خود برای افزایش اقتدار خود به ضرر مردم آمریکا سوء استفاده کرد. کنگره باید از همه ابزارهای ما، از جمله فرآیند تخصیص، استفاده کند تا رئیس جمهور گنسلر از استفاده بیشتر از پول مالیات دهندگان به عنوان سلاح جلوگیری کند.

بنابراین، من قصد دارم از اصلاحیه تخصیصی حمایت مالی کنم که استفاده از وجوه برای اجرای دارایی دیجیتال SEC را تا زمانی که قوانین و مقررات روشن اجرا نشود، محدود می‌کند.»

Emmer به عنوان یک مدافع قوی برای وضوح نظارتی و نوآوری در فضای ارزهای دیجیتال برجسته است. او قبلاً از چندین لایحه با هدف افزایش شفافیت و حمایت از مصرف‌کنندگان در بازار دارایی‌های دیجیتال حمایت کرده است، مانند قانون شفافیت نظارتی بلاک چین، قانون شفافیت اوراق بهادار، و قانون حذف موانع نوآوری.

*نه توصیه سرمایه گذاری.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده