آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان با تلاش‌های CBDC ایالات متحده مخالفت کردند

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان با تلاش‌های CBDC ایالات متحده مخالفت کردند

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان با تلاش‌های CBDC ایالات متحده مخالفت کردند

به گزارش زوم ارز،

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در حال ارسال صورت‌حساب‌های مربوط به رمزنگاری بیشتر به صحن علنی است، این بار قانونی به منظور جلوگیری از CBDC ایالات متحده است.

دموکرات ارشد کمیته، جمهوری‌خواهان را متهم کرد که با قوانین حزبی مانع نوآوری می‌شوند.

یک لایحه مرتبط با رمزنگاری که برای خفه کردن ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا در آینده است، اکنون پس از تصویب کمیته در روز چهارشنبه در صحن مجلس نمایندگان ایالات متحده در حال بررسی است. ، پیشرفت بیشتر برای قانون دارایی های دیجیتال در کنگره را نشان می دهد.

جمهوری‌خواهان در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را تصویب کردند که در آن پاتریک مک‌هنری، رئیس هیئت مدیره، گفت که تضمین می‌کند «هر CBDC ایالات متحده باید صریحاً توسط کنگره مجاز باشد» و همچنین «از حریم خصوصی آمریکایی‌ها محافظت می‌کند». و سیستم مالی ما از خطراتی که یک CBDC ایجاد می کند.”

حتی با نزدیک شدن کنگره به پرتگاه تعطیلی دولت ایالات متحده، قانونگذاران مجلس نمایندگان روز چهارشنبه اصرار داشتند که به اصطلاح دلار دیجیتال قبل از تصور خفه شده است. این لایحه به منظور ممنوعیت هرگونه برنامه آزمایشی CBDC قبل از پیشنهاد طراحی شده است، فدرال رزرو را برای صدور یک ارز دیجیتال خرده فروشی که می تواند برای نظارت شهروندان مورد استفاده قرار گیرد غیرقانونی می کند و مستلزم آن است که هرگونه پیشرفت در یک توکن تحت حمایت دولت به صراحت توسط کنگره مجاز شود. در حالی که پیشرفت مجلس در مورد قانون CBDC بی سابقه است، آینده آن در مجلس سنا مشکوک تر است.

همتای کمیته مجلس نمایندگان – کمیته بانکداری سنا – توسط سناتور شرود براون (دی-اوهایو) رهبری می‌شود که با صنعت دارایی‌های دیجیتال همدلی جمهوری‌خواهان ندارد.

همانند قانون ساختار بازار استیبل کوین و کریپتو که قبلاً توسط کمیته ارائه شده بود، این لایحه با مخالفت دموکرات ارشد هیئت، نماینده ماکسین واترز (D-Calif.) مواجه شد.

واترز با متهم کردن جمهوری خواهان به اتخاذ “موضع عمیق ضد نوآوری” در مورد ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی گفت: “این ایالات متحده را پشت سر دیگر کشورها، از جمله چین، به عنوان رقابتی رو به جلو برای ایجاد استاندارد جهانی برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی نگه می دارد.” تکنولوژی که مورد استقبال سایر کشورها قرار گرفته است. او گفت که این قانون “این تحقیقات را خفه می کند و ما را از حرکت به جلو باز می دارد، حتی اگر به این معنی باشد که دلار جایگاه خود را به عنوان ارز ذخیره جهانی از دست می دهد و حتی اگر به این معنی باشد که شهروندان ایالات متحده در پرداخت های سریع تر، ارزان تر و ساده تر ضرر می کنند. ”

مایکل بار، مقام ارشد نظارتی فدرال رزرو، معاون رئیس نظارت، در اوایل این ماه گفت که بانک مرکزی بدون هدایت کاخ سفید و مجوز قانونی از کنگره به جلو نمی رود. علی‌رغم ادعاهای جمهوری‌خواهان مبنی بر اینکه دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن برای CBDC فشار می‌آورد، آژانس‌های فدرال هنوز دلار دیجیتالی را پیشنهاد نکرده‌اند و در مرحله “تحقیق اساسی” برای مطالعه پیامدهای یک توکن ایالات متحده هستند.

حتی اگر لایحه‌های رمزنگاری تحت رهبری جمهوری‌خواهان توسط کل مجلس تصویب شود، استقبال از آن‌ها در سنای تحت سلطه دموکرات‌ها بعید است که مشتاقانه باشد.

بیشتر بخوانید: دوئل لوایح دلار دیجیتال مورد بحث در جلسه استماع کنگره در مورد CBDC ایالات متحده


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده