لایت فارکس

انتقال ۱.۳۶۲ تریلیون شیبا اینو به آدرس ناشناس

انتقال 1.362 تریلیون شیبا اینو به آدرس ناشناس

انتقال ۱.۳۶۲ تریلیون شیبا اینو به آدرس ناشناس

۱.۳۶۲ تریلیون توکن شیبا اینو به آدرسی ناشناس منتقل شد. این تراکنش که توسط پلتفرم اطلاعاتی بلاکچین Arkham شناسایی شد، کمتر از ۲۴ ساعت پیش انجام شد. این مبلغ هنگفت SHIB معادل ارزش پولی حدود ۸ میلیون دلار در قیمت های فعلی بازار است. با این حال، راز به همین جا ختم نمی شود.

جالب اینجاست که به نظر نمی رسد انتقال عظیم SHIB بر قیمت بازار توکن تأثیر منفی بگذارد. شیبا اینو ارزش خود را حفظ کرد و نگرانی‌ها مبنی بر اینکه این معامله بزرگ می‌تواند باعث نوسانات بازار شود را رد کرد. با فرو رفتن عمیق تر در این معمای رمزنگاری، احتمال قوی وجود دارد که کیف پول ناشناس با صرافی کوینکس مرتبط باشد. ممکن است به عنوان یک کیف پول سرد یا گرم عمل کند که برای نگهداری دارایی های مختلف استفاده می شود. کوینکس، مانند هر صرافی بزرگ، مجموعه ای متنوع از کیف پول ها برای مدیریت و حفاظت از دارایی های رمزنگاری متنوع کاربران خود دارد.

با این حال، اگر این کیف پول تازه کشف شده متعلق به نهنگی با سبد متنوع باشد، این حرکت می تواند برخی از حرکت های استراتژیک مهم آینده را که شیبا اینو را شامل می شود، نشان دهد. با این حال، قیمت توکن هنوز تغییر نکرده است. همانطور که ما به نظارت بر این توسعه ادامه می‌دهیم، حرکت چنین مقادیر عظیمی از توکن‌ها می‌تواند مستقیماً بر رفتار دارندگان کوچک‌تر Shiba Inu تأثیر بگذارد و به طور بالقوه افزایش غیرمنطقی نوسان در بازار ایجاد کند. به همین دلیل مهم است که حرکت دارندگان بزرگ را دنبال کنید و توضیحی منطقی برای اعمال آنها پیدا کنید.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده