آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر هشدار می‌دهد: توکن Ordinals با رشد ۲۷۰۰%، ممکن است قیمت سولانا را کاهش دهد!

معامله‌گر هشدار می‌دهد: توکن Ordinals با رشد ۲۷۰۰%، ممکن است قیمت سولانا را کاهش دهد!

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر و معامله‌گر ارزهای دیجیتال، که با نام مستعار “Altcoin Sherpa” شناخته می‌شود، در میان احساسات صعودی خود دربارهٔ توکن‌های اکوسیستم بیت‌کوین صحبت می‌کند. او به ۲۰۵،۶۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم رسانه‌ای اجتماعی X می‌گوید که انتظار دارد توکن بیت‌کوین Ordinals ، یک پروتکل که به متن و تصاویر اجازه می‌دهد روی بیت‌کوین و سایر دارایی‌های رمزنگاری مشابه در اکوسیستم ثبت شود، در “ماه‌های آینده عملکرد خوبی داشته باشد”.

به گفته Altcoin Sherpa، ORDI با قیمت ۶۵ دلار، که تقریباً ۱۰ درصد کمتر از قیمت فعلی است، جذاب خواهد بود.

منبع: Altcoin Sherpa/X
منبع: Altcoin Sherpa/X

در زمان نگارش این مقاله، توکن ORDI با قیمت ۷۲.۳۵ دلار در حال معامله است، که نسبت به قیمت بسته شدن در تاریخ ۱۸ اکتبر، که ۳.۴۸ دلار بود، حدود ۲۷۷۷ درصد افزایش یافته است.

درباره بازگشت به سولانا، تاجر مستعار می‌گوید که در حالی که در طول سال ۲۰۲۴، نسبت به ارزش بازار، به عنوان پنجمین دارایی بزرگ رمزنگاری، خوش‌بین است، اما در کوتاه‌مدت انتظار دارد قیمت آن کاهش یابد.

منبع: Altcoin Sherpa/X
منبع: Altcoin Sherpa/X

در زمان نگارش این مقاله، توکن RSOL با قیمت ۹۸.۰۱ دلار در حال معامله است.

در مرحله بعدی، پروتکل نقدینگی زنجیره‌ای غیرمتمرکز THORChain مورد بررسی قرار می‌گیرد. طبق گفته Altcoin Sherpa، سطوح اصلاحی فیبوناچی که در صورت ادامهٔ روند نزولی در نمودار روزانهٔ RUNE باید مشاهده شوند، به ترتیب ۰.۵۰ (۵۰%) و ۰.۶۱۸ (۶۱.۸%) هستند. سطوح اصلاحی فیبوناچی برای شناسایی نقاط پشتیبانی و مقاومت احتمالی در قیمت یک دارایی استفاده می‌شوند و رایج‌ترین آنها عبارتند از ۳۸.۲%، ۵۰% و ۶۱.۸%.

با توجه به نمودار Altcoin Sherpa، به نظر می‌رسد که سطوح اصلاحی فیبوناچی ۵۰٪ و ۶۱.۸٪ به ترتیب کمی بالاتر از قیمت ۴ دلار و حدود ۳.۵۰ دلار برای RUNE قرار دارند که ممکن است به عنوان نقاط پشتیبانی عمل کنند.

منبع: Altcoin Sherpa/X
منبع: Altcoin Sherpa/X

RUNE در زمان نگارش مقاله با قیمت ۴.۱۰ دلار معامله می شود.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده