آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی معامله‌گر: اصلاح عمیق برای رقیب سولانا و چشم‌انداز آلت‌کوین حریم خصوصی

پیش‌بینی معامله‌گر: اصلاح عمیق برای رقیب سولانا و چشم‌انداز آلت‌کوین حریم خصوصی

پیش‌بینی معامله‌گر: اصلاح عمیق برای رقیب سولانا و چشم‌انداز آلت‌کوین حریم خصوصی

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر معروف معتقد است که یک رقیب برای سولانا پس از افزایش تقریباً ۹۰ درصدی در یک ماه، آماده برای اصلاح عمیق است.

Altcoin Sherpa، یک تحلیلگر مجازی، به ۲۰۵۸۰۰ دنبال‌کننده خود می‌گوید که دارایی بومی لایه یک بلاکچین به نام Sei  به نظر می‌رسد برای اصلاح ۳۰ درصدی آماده است.

این تحلیلگر مدعی است که معامله‌گران به طور احتمالی فرصتی برای خرید آلتکوین در سطح ۰.۵۰ فیبوناچی با قیمت حدود ۰.۴۸ دلار خواهند داشت.

او می‌گوید: “دلیل این ادعا این است که ناحیه اولیه فیبوناچی ۰.۳۸۲ در حدود ۰.۵۸ دلار قبلاً مورد استفاده قرار گرفته بود و واکنش شدیدی داشت. با این حال، من فکر می‌کنم که در نهایت شاهد سطوح پایین‌تری خواهیم بود. این خرید کوتاه مدت نیست.”

در حال حاضر، قیمت SEI در حدود ۰.۶۷۹ دلار است.

درباره پروژه حریم خصوصی Manta Network (MANTA)، معامله‌گر فکر می‌کند که آلتکوین احتمالاً به سطوح پایین‌تری خواهد رفت.

او می‌گوید: “Manta: استفاده از سکه‌های جدید احتمالاً ایده مناسبی برای بایننس است. این یک میزان مناسبی از ارزش کل قفل شده دارد، اما من شخصاً تا زمانی که به ۲ دلار نرسد، خرید نمی‌کنم.”

در حال حاضر، قیمت MANTA حدود ۲.۲۴ دلار است.

در مورد بیت کوین، Altcoin Sherpa فکر می‌کند که احتمالاً بیت کوین به زیر حمایت روانی کلیدی خود در ۴۰۰۰۰ دلار خواهد رفت.

او می‌گوید: “BTC در حال حاضر هنوز از این ناحیه (۴۱۶۰۰ دلار) پشتیبانی می‌کند، اما ناحیه بعدی در حدود ۳۶۰۰۰ دلار خواهد بود. این سطح تلاقی زیادی با متوسط‌های متحرک ۲۰۰ روزه (میانگین متحرک نمایی) و سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی را دربرمی‌گیرد. به نظر من، آن‌ها این کار را بسیار آسان می‌کنند.”

در حال حاضر، بیت کوین به قیمت ۴۱۷۴۴ دلار معامله می‌شود.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده