لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

استیبل کوین تتر به پشتیبانی از بلاکچین های کوساما (KSM)، بیت کوین کش (BCH) SLP و Omni Layer (OMNI) پایان می دهد.

استیبل کوین تتر به پشتیبانی از بلاکچین های کوساما (KSM)، بیت کوین کش (BCH) SLP و Omni Layer (OMNI) پایان می دهد.

استیبل کوین تتر به پشتیبانی از بلاکچین های کوساما (KSM)، بیت کوین کش (BCH) SLP و Omni Layer (OMNI) پایان می دهد.

به گزارش زوم ارز، Tether، شرکت پشتیبان بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار، به طور رسمی به پشتیبانی از سه بلاک چین مختلف پایان داده است.

روز پنجشنبه، صادرکننده stablecoin استخراج USDT در کوساما (KSM)، پروتکل ساده دفتر کل بیت کوین کش (BCH) (SLP) و لایه Omni (OMNI) را متوقف کرد. .

Tether می‌گوید علاقه جامعه از نظر تصمیم آن برای آوردن USDT به بلاک چین‌های خاص مهم است.

“ما تلاش های مورد نیاز را به دقت ارزیابی می کنیم که شامل امنیت، پشتیبانی مشتری، انطباق و نظارت قانونی می شود تا از امنیت، قابلیت استفاده و پایداری بلاک چین اطمینان حاصل کنیم. اگر یک بلاک چین در یک دوره طولانی کشش قابل توجهی نداشته باشد و هیچ نشانه ای از بهبود در شاخص های استفاده نشان ندهد، حفظ پشتیبانی ناکارآمد می شود و ممکن است امنیت و نظارت را به خطر بیندازد.

Kusama شبکه آزمایشی قناری برای بلاک چین Polkadot (DOT) است. بیت کوین کش یک هارد فورک بیت کوین (BTC) است و SLP یک سیستم رمزی برای شبکه آن است.

Omni Layer در سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از پروتکل‌های اصلی زنجیره جانبی برای بیت کوین راه‌اندازی شد که تلاش کرد قابلیت‌های بیشتری را به کریپتو پادشاه بیاورد و اولین زنجیره‌ای بود که تتر USDT را بر روی آن ضرب کرد.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether می‌گوید کنار گذاشتن Omni برای صادرکننده استیبل کوین بسیار سخت بود.

«این تصمیم قلب ما را به درد می‌آورد، به خصوص در مورد لایه Omni، لایه انتقال اولیه Tether USDT در سال ۲۰۱۴.

در طول سال‌ها، لایه Omni به دلیل عدم وجود توکن‌های محبوب و در دسترس بودن USDT در سایر بلاک‌چین‌ها با چالش‌هایی مواجه شد. این امر باعث شد تا بسیاری از صرافی‌ها از لایه‌های حمل‌ونقل جایگزین حمایت کنند، که منجر به کاهش استفاده از USDT در بیت‌کوین با استفاده از لایه Omni شد.

به‌عنوان یک سازمان اصولگرا، باید ثابت و شفاف باقی بمانیم و به فرآیندهای باز پایبند باشیم، حتی اگر انتخاب‌های دشواری داشته باشد.

BCH در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴ درصد کاهش داشته است و KSM بیش از ۷ درصد کاهش یافته است.

منبع: dailyhodl.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده