آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۳ آلتکوین برتر با پتانسیل ۱۰۰ برابری برای نوامبر ۲۰۲۳!!!🚀

۳ آلتکوین برتر با پتانسیل ۱۰۰ برابری برای نوامبر ۲۰۲۳!!!🚀

۳ آلتکوین برتر با پتانسیل ۱۰۰ برابری برای نوامبر ۲۰۲۳!!!🚀

به گزارش زوم ارز، آلت‌کوین‌ها به عنوان یکی از گزینه‌های محبوب برای سرمایه‌گذاران در بازار کریپتو اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند. این سرمایه‌گذاران به دنبال دستیابی به بازدهی بالا در صنعت هستند، به خصوص با توجه به رشد چشمگیر بیت‌کوین در دهه اخیر. چون بسیاری از آلتکوین‌ها دارای ارزش بازار کمتری نسبت به بیت‌کوین هستند، این ارزها دارای پتانسیل رشد قوی‌تری هستند که سرمایه‌گذاران را به خود جذب می‌کند. در اینجا یک لیست از ۳ آلتکوین برتر و بدون ترتیب خاصی آورده شده است که ممکن است به شما در دستیابی به بازدهی ۱۰۰ برابری در آینده کمک کنند.

Memecoin (MEME): The New Meme Crypto

Memecoin (MEME) آخرین ابتکار توسط تیم ۹GAG معرفی شده است. این تیم در سال گذشته چند پروژه موفق توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را راه‌اندازی کرده بود و در نهایت تصمیم به ایجاد ارز دیجیتال خود، MEME، گرفت.

MEME تاکنون به نظر می‌رسد که بدون وعده‌ها یا نقشه‌راه مشخصی عرضه شده باشد، همانند بسیاری از میم کوین‌های دیگر در بازار کریپتو. با این حال، از نظر آلتکوین‌ها، MEME یکی از عوامل بسیار مهم را دارد که می‌تواند موفقیت یک پروژه را تضمین کند و آن عامل، وجود یک جامعه بسیار قوی است.

حساب رسمی توییتر Memecoin در حال حاضر بیش از ۲.۸ میلیون دنبال‌کننده دارد که این عدد از دیگر میم کوین‌های معروف مانند Floki Inu پیشتر است و در واقع، با ۳.۷ میلیون دنبال‌کننده، دقیقاً پس از Shiba Inu قرار دارد. این حمایت گسترده از جامعه، همراه با اینکه ارزش بازار MEME تنها ۱۸۰ میلیون دلار است، آن را به یکی از آلتکوین‌هایی تبدیل کرده که پتانسیل زیادی برای ورود به بازار صعودی دارد.

Liquity (LQTY) به Altcoins با پتانسیل می پیوندد

Liquity (LQTY) به عنوان یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) شناخته می‌شود که وام‌های بدون بهره را در شبکه اتریوم فراهم می‌کند و به تازگی نامی برای خود ایجاد کرده است. این پروتکل یک فرصت مناسب برای سرمایه‌گذارانی فراهم می‌کند که به دنبال گرفتن وام هستند اما نیازی به پرداخت بهره زیاد برای آن وام‌ها ندارند.

در تابستان DeFi، که بین سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ رخ داد، پروتکل‌های این نوع توانستند محبوبیت بیشتری به دست آورند و از آن زمان، نشانه‌های اصلی این پروتکل‌ها در صورت تکرار روند موفقیت خود افزایش خواهند یافت.

توکن LQTY هنوز زیر قیمت ۲ دلار معامله می‌شود و همانند MEME، بازاری با ارزش بازاری کمتر از ۱۵۰ میلیون دلار دارد. این موقعیت او را به یکی از آلتکوین‌هایی تبدیل کرده که برای رشد، به ویژه در بازار صعودی، چالشی بزرگ فراهم کرده و سود خوبی را برای سرمایه‌گذاران کریپتو تضمین می‌کند.

Shiba Inu’s BONE می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد

برای سال‌ها، توکن BONE مبتنی بر Shibainu (شیبا اینو) توانسته‌است در حالی که زیر رادار می‌پرید به شهرت برخی از همتایان خود نرسد. با این حال، این وضعیت به سرعت تغییر کرده و به ویژه با راه‌اندازی شبکه Shibarium.

Shibarium یک شبکه لایه ۲ است که بر اساس بلاک‌چین اتریوم ایجاد شده و در واقع از توکن BONE به عنوان توکن ابزار برای اکوسیستم خود استفاده می‌کند. انتظار زیادی وجود داشت که Shibainu اینو این نقش را ایفا کند، اما تیم توضیح داده که SHIB فقط به عنوان نشانه‌ای از حاکمیت در شبکه عمل می‌کند.

با توجه به اینکه BONE توکن اصلی در Shibarium است، هنگامی که این شبکه شروع به پذیرش گسترده می‌کند، می‌توان انتظار داشت که BONE سود قابل توجهی کسب کند. ارزش بازار آن هنوز کمتر از ۱۶۰ میلیون دلار است، بنابراین هنوز راه طولانی‌ای برای رسیدن به رقبای خود در این فضا وجود دارد.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده