لایت فارکس

۱۰ دارایی برتر رمزنگاری بر اساس بالاترین سطح فعالیت آدرس

۱۰ دارایی برتر رمزنگاری بر اساس بالاترین سطح فعالیت آدرس

۱۰ دارایی برتر رمزنگاری بر اساس بالاترین سطح فعالیت آدرس

به گزارش زوم ارز، ارزهای رمزنگاری فراتر از قیمت گذاری، ارزش بازار و توکنومیک هستند. چنین فناوری نوآورانه ای که بازار تریلیون دلاری را به حرکت در می آورد، در واقع برای حل مشکلات دنیای واقعی توسط مردم استفاده می شود.

در این زمینه، مشاهده متریک آدرس‌های فعال روزانه (DAA) توسط Santiment می‌تواند به کشف پروژه‌هایی که واقعاً استفاده می‌شوند کمک کند، و با چه مقدار طبق توضیحات پلتفرم، DAA تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد درگیر در تمام تراکنش‌های هر شبکه رمزنگاری را به صورت روزانه اندازه‌گیری می‌کند.

Finbold این داده‌ها را در Santiment بررسی کرد و ۱۰ ارز دیجیتال برتر با بیشترین آدرس‌های فعال روزانه را بازیابی کرد. در ۳۰ روز گذشته این چیزی است که ما متوجه شدیم:

  1. بیت کوین (BTC): 965990 DDA در یک ماه؛
  2. Tether (USDT)، در زنجیره BNB: 664,170 DDA در یک ماه؛
  3. اتریوم (ETH): 395130 DDA در یک ماه؛
  4. متیک (MATIC): 238030 DDA در یک ماه؛
  5. لایت کوین(LTC): 236,870 DDA در یک ماه؛
  6. Tether (USDT)، در Polygon: 106640 DDA در یک ماه؛
  7. Worldcoin (WLD)، در خوش بینی: ۷۸,۴۸۰ DDA در یک ماه؛
  8. Binance USD (BUSD)، در زنجیره BNB: 77,190 DDA در یک ماه؛
  9. بیت کوین کش (BCH): 73,480 DDA در یک ماه؛
  10. Tether (USDT)، در اتریوم: ۷۳,۱۹۰ DDA در یک ماه.

10 دارایی برتر رمزنگاری بر اساس بالاترین سطح فعالیت آدرس

نتیجه گیری از ۱۰ رمزارز برتر مورد استفاده توسط DDA

بیت‌کوین، رمزارز و شبکه غالب در آدرس‌های فعال روزانه در ۳۰ روز گذشته است. چیزی که از ارزهای دیجیتال پیشرو با ارزش بازار انتظار می رفت. جالب اینجاست که اتریوم، دومین شبکه بزرگ از نظر ارزش بازار، نه دومین توکن پر استفاده است و نه پر استفاده ترین شبکه در بین توکن های دیگر.

Tether (USDT) را می توان سه بار در بین ۱۰ شبکه برتر مشاهده کرد. BNB Chain مورد علاقه کاربران USDT است و پس از آن Polygon و سپس Ethereum قرار دارند. توکن Polygon در میان ۵ ارز برتر با بالاترین DDA قرار دارد.

به‌خصوص، علاوه بر استیبل کوین‌ها، ETH و MATIC، بیشترین استفاده از کوین‌ها و شبکه‌ها مربوط به پروژه‌هایی است که روی پول نقد همتا به همتا متمرکز شده‌اند. رقبا را مستقیماً به استفاده از بیت کوین هدایت کنید: لایت کوین و بیت کوین کش.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده