آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکن میم سولانا Dogwifhat، رشد ۲۰۰۰ برابری در یک ماه داشت، بعدی BONK خواهد بود!؟🤔

توکن میم سولانا Dogwifhat، رشد 2000 برابری در یک ماه داشت، بعدی BONK خواهد بود!؟

توکن میم سولانا Dogwifhat، رشد ۲۰۰۰ برابری در یک ماه داشت، بعدی BONK خواهد بود!؟

به گزارش زوم ارز، در این روزها، به فروشندگان سکه میم سولانا توصیف می‌شود که با تم سگ کلاه‌دار عمل می‌کنند.

توکن BONK، که تاثیر شیبا اینو را دربردارد، به مدت چند هفته بدون پایانی موفق به کسب شهرت فراوان شده است. این توکن قدرتی در حوزه رمزنگاری داشته و دارندگان آن را به طرز چشمگیری ثروتمند کرده‌اند. اکنون، یک سکه میم سولانا دیگر در حال جذب توجه است، با یک نوآوری زیبایی در زمینه BONK.

این سکه نیز با تم یک سگ است، اما این بار کلاهی روی سر دارد.

توکن Dogwifhat، مبتنی بر میم سگ کلاه‌دار، از زمان عرضه در روز شکرگزاری، با یک رشد چشمگیر حدود ۲۲۷,۰۰۰٪، به طور قابل ملاحظه‌ای پیشرفت کرده است، که بر اساس گزارش GeckoTerminal، نسبت به یک ماه قبل، از یک صدم پنی به تقریباً ۰.۱۴ دلار در زمان نگارش رسیده است. تنها در ۲۴ ساعت گذشته، این سکه حدود ۱۲۵٪ رشد کرده است.

توسعه دهندگان سولانا در کریسمس قبلی، یک توزیع هوایی BONK به ارزش ۳۰۰ دلار دریافت کردند و اکنون ارزش آن به ۵۰۰,۰۰۰ دلار رسیده است.

به نظر می‌رسد پس از گذشت یکشنبه گذشته، وقتی که Dogwifhat از سقف یک سنت عبور کرد، فعالیت درباره این توکن به طور قابل توجهی شتاب گرفته است. از آن زمان به ارزش بازاری بالغ بر ۱۳۵ میلیون دلار افزوده شده است. در ۲۴ ساعت گذشته، این سکه به تقریباً ۲۹ میلیون دلار حجم معاملات رسیده است.

داستان‌هایی از افرادی که در اوایل راه‌اندازی Dogwifhat به دنبال ثروت‌آفرینی بی‌سابقه بودند، در حال پخش شدن است. بر اساس گزارش شرکت اطلاعاتی Arkham، یکی از این معامله‌گران، که در روز عرضه توکن WIF، با قیمت ۳۰۰ دلار خریداری کرده بود، اکنون دارایی دیجیتالی بیش از ۳۰۰,۰۰۰ دلاری را به نمایش می‌گذارد.

تحلیل یک معامله گر برتر: رشد ۶۱۰ برابر درمن از اینکه شما به دنبال اطلاعات جدید در مورد توکن Dogwifhat هستید خوشحالم. اما باید توجه داشته باشید که به عنوان یک مدل زبانی، من نمی‌توانم اطلاعات به روز و دقیق در مورد قیمت و روند ارزش‌گذاری توکن‌ها را ارائه دهم. اطلاعاتی که درباره Dogwifhat ارائه کردم بر اساس یک سند خبری و قابلیت‌ها و رویدادهایی است که قبل از تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۱ در دسترس بوده‌اند.

برای به روزرسانی و بررسی اطلاعات دقیق در مورد Dogwifhat  و همچنین سایر توکن‌ها، بهتر است از منابع معتبری مانند وبسایت‌ها یا تالارهای بحث و بررسی مربوطه استفاده کنید. همچنین با مشاوره از کارشناسان مالی و سرمایه‌گذاری می‌توانید اطلاعات و نصحیت‌های متخصصانه‌تری دریافت کنید.

منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده