آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: GRT برای رالی آماده می شود؟

نیم نگاهی به بازار: GRT برای رالی آماده می شود؟

به گزارش زوم ارز، پیش‌بینی قیمت Graph برای اکتبر ۲۰۲۳ صعودی است. این نشان می‌دهد که خریداران نزدیک به ۰.۰۸۰۰ دلار فعال هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا مجدداً بازگردند.

قیمت GRT نزدیک به میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه است و خریداران در تلاش برای شکستن مانع متحرک نمایی متحرک هستند. اگر آنها موفق شوند، تایید بازگشت روند کوتاه مدت قابل مشاهده خواهد بود. با این حال، قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه است و نشان می دهد که روند موقعیتی همچنان نزولی است.

در چند هفته گذشته، ارز دیجیتال GRT در محدوده باریکی گیر کرده و یک پایگاه کوتاه مدت تشکیل داده است. بنابراین، ریسک نزولی محدود به نظر می رسد.

اخیراً، قیمت GRT نزدیک به ۰.۰۷۶۱ دلار پشتیبانی شد و با حجم بالایی بازگشت. تقریباً ۲۰٪ از سطح پایین بهبود یافت و در تلاش است تا مانع ۰.۰۹۰۰ دلاری را بشکند.

اگر خریداران موفق به شکستن مانع ۰.۰۹۰۰ دلار شوند، ممکن است افزایش شدیدی رخ دهد که قیمت را به ۰.۱۱۰۰ دلار برساند.

قیمت Graph با ۰.۰۸۷۷ دلار با افزایش ۰.۲۳ درصدی در روز معامله می‌شود. حجم ۲۴ ساعته تا سقف بازار ۲.۴۴ درصد است. جفت GRT/BTC در ۰.۰۰۰۰۰۳۲۹ با مبنای ثابت معامله می شود.

آیا قیمت نمودار به بازیابی ادامه خواهد داد؟

نمودار روزانه GRT/USDT توسط TradingView
نمودار روزانه GRT/USDT توسط TradingView

پیش‌بینی قیمت Graph به نفع گاوها است و افزایش را در ماه‌های آینده پیشنهاد می‌کند. گاوها فعال هستند و فروش جزئی در حال جذب است.

این نشان می دهد که خریداران در حال بازگشت به پیگیری هستند. در همین حال، بازار کلی کریپتو در حال بهبود است، بنابراین ممکن است بر قیمت GRT و سایر آلتکوین ها تأثیر مثبت بگذارد.

تا زمانی که قیمت GRT بالای ۰.۰۷۶۱ دلار باقی بماند، احتمال برگشت صعودی بالا است. با این حال، زمانی که خریداران بتوانند مانع ۰.۰۹۹۶ دلار را بشکنند، قیمت ها شتاب بیشتری خواهند گرفت.

تحلیل نشان می‌دهد که خریداران فعال هستند و بازیابی ممکن است در ماه‌های آینده ادامه یابد.

تحلیل قیمت GRT در بازه زمانی هفتگی

پیش بینی قیمت نمودار: GRT Crypto برای رالی آماده می شود؟

قیمت GRT یک شمع چکشی صعودی را در بازه زمانی هفتگی تشکیل داد. اگر خریداران موفق به ایجاد شتاب پیگیری شوند، ممکن است GRT در اکتبر ۲۰۲۳ بهتر عمل کند.

رفتار قیمت کاملاً ثابت است، بنابراین فعالیت‌های سوداگرانه کمتر است و خریداران واقعی در دسترس هستند.

منحنی MACD به سمت بالا شیب دارد و یک متقاطع مثبت ایجاد می کند. این نشان دهنده صعودی ملایم است و اعتماد خریداران قابل مشاهده است. RSI در ۴۸ یک منطقه خنثی و سطح مساوی از کشمکش بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد.


منبع: thecoinrepublic.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده