آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پدیده جدید شبکه Akash چیست؟

پدیده جدید شبکه Akash چیست؟

پدیده جدید شبکه Akash چیست؟

به گزارش زوم ارز، هنگامی که قیمت بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال اصلی تغییر می‌کنند، شبکه آکاش و نماد اصلی آن سریعاً در حال رشد است. برای درک عوامل پشت این افزایش و ارتقاء، بسیار حائز اهمیت است که به طور عمیق‌تر به اینکه شبکه آکاش چه معنا و اهمیتی دارد و فناوری زیرساختی آن چگونه عمل می‌کند، مشغول بررسی شوید.

در ماه مارس ۲۰۱۸، شبکه Akash توسط شرکت Overclock Labs تأسیس شد، به عنوان یک بازار محاسبات ابری توزیع شده با هدف کاهش وابستگی به محاسبات ابری متمرکز شناخته شد. در ابتدا، Overclock Labs تمرکز خود را بر روی توسعه یک پلتفرم برای استقرار چند ابری سنتی داشت، اما تصمیم گرفت تا شبکه Akash را به راه اندازی برساند.

با توجه به متن اصلی، شکباری در ارتباطات میان افرادی که نیاز به راه حال محاسباتی برای میزبانی نرم‌افزارها دارند و اشخاصی که منابع محاسباتی ابری را از طریق بازار آکاش فراهم می‌سازند، که در آن محاسبات به فروش می‌رسد.

در مرکز شبکه Akash، زیرساخت بلاک‌چین آن به نام Akash قرار دارد که با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده و بر پایه مکانیسم توافق Tendermint عمل می‌کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اخبار اتریوم

به طور خلاصه، افزایش قیمت AKT را می توان به عوامل متعددی نسبت داد. موفقیت فناوری زیربنایی شبکه Akash و ارزش پیشنهادی آن در فضای غیرمتمرکز محاسبات ابری به احساس مثبت در اطراف نشانه. همانطور که شبکه به رسمیت شناخته شده و کاربران را جذب می کند، تقاضا برای AKT ممکن است افزایش یابد و در نتیجه فشار صعودی بر قیمت وارد شود.

بجای آن، شکست موفقیت‌آمیز خط روند مورب نشان‌دهنده تغییر بالقوه در پویایی بازار است. این امر می‌تواند به عنوان یک سیگنال صعودی تلقی شود که سرمایه‌گذاران را تحریک می‌کند تا به افزایش فعالیت خرید و افزایش بیشتر قیمت منجر شوند.

منبع: newsbtc.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده