آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز تتافیول TFUEL چیست؟ | آینده ارز تتافیول

ارز تتافیول TFUEL چیست؟

ارز تتا فیول TFUEL چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از رمز ارز ها با نام تتا فیول TFUEL بپردازیم. این رمز ارز به عبارتی یکی از دو توکن بومی بلاکچین تتا می باشد. شبکه تتا دارای توکن دیگری به نام THETA نیز می باشد که نباید با TFUEL اشتباه گرفته شود. شبکه تتا یکی از شبکه های بلاکچین است که ساخت ان برای پخش ویدئو صورت گرفته است. در ادامه شما می توانید با این شبکه به طور کامل آشنا شوید. همچنین در این مقاله می توانید با نحوه خرید، فروش و ذخیره سازی ارز دیجیتال تتافیول TFUEL آشنا شوید. همچنین شما میتوانید با استفاده از لینک زیر کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال تتافیول TFUEL را مورد بررسی و مطالعه قرار بدهید.


ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL چیست؟

ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL چیست؟
ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL چیست؟

ارز دیجیتال تتافیول TFUEL همانطور که در مقدمه ی این مقاله گفته شد یکی از دو توکن بومی شبکه تتا است. شبکه تتا به نوبه خود یکی از بلاکچین هایی است که به منظور ایجاد انگیزه برای اشتراک گذاری پهنای باند در جهت پخش ویدئو مورد استفاده قرار می گیرد. راه اندازی این شبکه در مارس سال ۲۰۱۹ شکل گرفته است. در شبکه تتا، کاربران داده های محاسباتی و پهنای باند را به صورت نظیر به نظیر یا P2P به اشتراک می گذارند.

از جمله اهداف شبکه تتا ایجاد تغییرات مهم در صنعت پخش فیلم است و رمز ارز تتا THETA که توکن بومی شبکه تتا است در این شبکه می تواند کارهای مختلفی انجام دهد. شکل گیری شبکه تتا با تمرکز بر محتوای ویدئویی صورت گرفته است و این شبکه همواره با دو توکن خود یعنی تتا و تتا فیول شناخته می شود. اگر بخواهیم در یک عبارت کوتاه و به طور مختصر این شبکه را به شما معرفی نماییم، می توان گفت شبکه تتا یک بلاکچین و یا یک پلتفرم برای اجرای محتوای ویدئویی با پهنای باند بالا می باشد.

تتا فیول TFUEL دومین توکن در بلاکچین تتا می باشد که به عنوان ابزار در ویدئو و انتقال داده به صورت غیرمتمرکز عمل می کند. این به معناست که ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL در کلیه عملیات بلاکچین تتا مانند به اشتراگ گذاری ویدئوها، استقرار و تعامل با قراردادهای هوشمند و برنامه های DeFi استفاده می شود. همچنین این توکن می تواند برای ایجاد انگیزه در کاربران در اکوسیستم تتا برای جریان های ویدئویی و سایر داده ها که به اشتراک می گذارند، استفاده شود. هر دو توکن تتا THETA و TFUEL در اکوسیستم تتا وجود دارد و برای تعامل در بلاکچین تتا مورد استفاده قرار می گیرند اما این دو توکن دارای تفاوت هایی در عملکرد خود می باشند.

پیشنهاد میشود نیم نگاهی هم به ارز تتا داشته باشیم برای مطالعه اشنایی با ارز دیجیتال تتا کلیک کنید


نیم نگاهی به ارز دیجیتال TFUEL

نام اختصاری TFUEL
نوع ارز COIN
عرضه کل ۵,۳۰۱,۲۱۴,۴۰۰
مقدار درگردش ۵,۳۰۱,۲۱۴,۴۰۰
وب سایت رسمی https://thetatoken.org/
بلاکچین اکسپلور https://explorer.thetatoken.org/
وایت پیپر s3.us-east-2.amazonaws.com
پیج های ارتباط رسمی Medium.com

Twitter.com

Reddit.com

سورس کد https://github.com/thetatoken/theta-protocol-ledger

بررسی تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL

بررسی تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL
بررسی تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL

با توجه به بررسی های انجام شده تتا فیول TFUEL و اکوسیستم ان در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد. این اکوسیستم و یا شبکه تتا توسط دو نفر به نام های Mitch Liu و Long Jieyi بنیان گذاری شد. لیو Liu که یکی از بنیانگذاران تتا می باشد در صنعت بازی و فیلم دارای سابقه می باشد و یکی از شرکت های تبلیغاتی ویدئویی با نام Tapjoy و استارتاپ بازی های شبکه های اجتماعی با نام Gameview Studios را بنیانگذاری کرده است. لازم به ذکر است پلتفرم پخش زنده برای اولین بار که بر اساس پروتکل تتا می باشد را نیز ایجاد کرده است.

یکی دیگر از بنیانگذاران شبکه تتا Jieyi Long است. این فرد تجربه های زیادی در زمینه اتوماسیون طراحی، سیستم های توزیع شده در مقیاس بزرگ و بازی دارد. تالیف چندین مقاله دانشگاهی نیز به دست این فرد صورت گرفته است. شبکه تتا در حال حاضر از یک تیم متوسط تشکیل شده است.


چه ویژگی تتا فیول Theta Fuel را منحصر به فرد ساخته است؟

چه ویژگی تتا فیول Theta Fuel را منحصر به فرد ساخته است؟
چه ویژگی تتا فیول Theta Fuel را منحصر به فرد ساخته است؟

همانطور که در مباحث پیشین این مقاله گفته شد، تتا فیول یکی از توکن های شبکه تتا است که در ادامه مطالب شما می توانید با ویژگی های این شبکه آشنا شوید. از ویژگی های اصلی تتا می توان به غیرمتمرکز بودن جریان ویدئو و تحویل داده ها اشاره کرد که برای شرکت کنندگان در صنعت این شبکه کارآمدتر، مقرون به صرفه تر و منصفانه تر عمل می کند.

این شبکه بر روی یک بلاکچین با دو توکن معروف تتا THETA و تتا فیول TFUEL اجرا می شود و اقتصاد داخلی را تامین می کند. جذابیت تتا نیز به دلایلی می تواند افزایش پیدا کند زیرا بینندگان با خدمات پخش با کیفیت بهتر می توانند پاداش بگیرند و سازندگان محتوا می توانند درآمد خود را افزایش دهند.

پلتفرم تتا یکی از پلتفرم های open source است و کسانی که توکن این شبکه را دارا می باشند، همانند بسیاری از بلاکچین هایی که مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام یا PoS هستند دارای اخیتارات حاکمیتی می باشند.


امنیت شبکه تتا  Theta چگونه است؟

امنیت شبکه تتا  Theta چگونه است؟
امنیت شبکه تتا  Theta چگونه است؟

شبکه تتا در ساختار خود از الگوریتم اثبات سهام یا PoS استفاده می نماید و مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات سهام PoS است. علاوه بر این، شبکه تتا با اضافه کردن تحمل خطای بیزانس BFT در بلاکچین خود، امنیت بیشتر را برای شبکه فراهم می آورد و امنیت آن را بهبود می بخشد.

در مارس ۲۰۱۹ یعنی در زمان راه اندازی تتا، این شبکه به معرفی نودهای نگهبان پرداخت و این نودها به شبکه برای دستیابی به تراکنش بالا کمک خواهند کرد. تتا از یک طرح تشویقی برای اطمینان از مشارکت کاربران در فعالیت های حاکمیتی استفاده می کند که این امر سبب می شود تا امنیت شبکه توسط کاربران برقرار باشد.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL

در زمان نگارش این مقاله یعنی در تاریخ ۱۷ مِی ۲۰۲۱ قیمت ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL برابر با ۰.۳۲۸۰۵۰ دلار آمریکا می باشد. حجم معاملات رمزارز تتا فیول در ۲۴ ساعت برابر با ۶۴،۶۷۵،۴۹۸ دلار است و این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۷۱% افت قیمت داشته است.

در حال حاضر ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL در سایت CoinMarketCap در رتبه ۷۰ بازار رمزارزها قرار دارد. این ارز دیجیتال در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۱ یعنی در دو ماه پیش به ATH خود رسیده است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL

خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول نیاز است تا در یکی از صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام و احراز هویت در یکی از صرافی های پشتیبان کننده می توانید این رمز ارز را خریداری نمایید و به سرمایه گذاری بپردازید.

برای کاربران ایرانی به دلیل تحریمات موجود نیاز است تا در ابتدا یکی از استیبل کوین ها همانند تتر را خریداری نموده و سپس ان را در صرافی ها به ارز دیجیتال تتا فیول تبدیل کنند. کاربران می توانند این رمزارز را با جفت ارزهای USDT، BTC و ETH مبادله نمایند.

در ادامه مطالب شما می توانید با صرافی های آنلاین خارجی که از ارز دیجیتال تتا فیول پشتیبانی می کنند، آشنا شوید.


صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL
صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL

با توجه به مطالبی که در بحث قبلی مقاله گفته شد، شما می توانید برای خرید و فروش ارز تتا فیول TFUEL از صرافی های که در ادامه مطالب به شما معرفی می نماییم استفاده نمایید.

صرافی های زیادی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند و موارد زیر تعدادی از این صرافی ها می باشند. اما می توان گفت صرافی بایننس یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال است و شما می توانید با استفاده از لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم با نحوه ثبت نام و خرید و فروش در این صرافی آشنا شوید و به راحتی به خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL بپردازید.

  1. Binance
  2. Gate.io
  3. CoinDCX
  4. BitMart
  5. Bithumb

ارز دیجیتال تتا  فیول TFUEL را در چه کیف پول هایی می توان ذخیره نمود؟

ارز دیجیتال تتا  فیول TFUEL را در چه کیف پول هایی می توان ذخیره نمود؟
ارز دیجیتال تتا  فیول TFUEL را در چه کیف پول هایی می توان ذخیره نمود؟

کاربران می توانند با استفاده از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری به ذخیره سازی ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL بپردازند. اما قبل از انتخاب کیف پول باید در نظر بگیرید آیا رمز ارز شما توسط آن کیف پول پشتیبانی می شود؟ امروزه کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار هستند اما به دلیل قیمت بالایی که دارند تعداد کمی از کاربران از آن استفاده می نمایند.

کیف پول تراست Trust یکی از کیف پول های موبایلی است که می توانید از این کیف پول برای ذخیره سازی ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL استفاده کنید. این کیف پول تراست قابلیت نصب بر روی تلفن های همراه با سیستم عامل های اندروید و ios را دارد و شما می توانید با بارگیری این کیف پول از Google Play برای سیستم عامل های اندروید و App Store برای سیستم عامل های ios اقدام به ذخیره سازی رمز ارز خود نمایید.


آیا ارز دیجیتال تتا فیول TUFEL استخراج می شود؟

tfuel mining zoomarzهمانطور که مشاهده می شود امروزه بازار رمز ارزها در حال گسترش است و افراد زیادی هستند که در این بازار به سرمایه گذاری پرداختند. برای اینکه بتوانید در بستر رمز ارزها به سرمایه گذاری بپردازید، یکی از راه ها خرید رمز ارز و دیگری استخراج آن می باشد.

با توجه به اینکه ارز دیجیتال تتا فیول یکی از توکن های شبکه تتا است و این شبکه در ساختار خود از الگوریتم PoS استفاده می نماید، می توان گفت این رمز ارز قابلیت استخراج ندارد.


آینده ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL چگونه است؟

یکی از مسائلی که می تواند در آینده ارزهای دیجیتال تاثیرگذار باشد، اهدافی می باشد که آن ارز دیجیتال و یا شبکه ارائه دهنده آن داراست. شبکه تتا که شبکه ارائه دهنده ارز تتافیول می باشد، در دسته ی بلاکچین های آینده دار قرار دارد. این موضوع می توان بر رمز ارز تتافیول نیز تاثیر بگذارد و آینده خوبی را برای این ارز دیجیتال رقم بزند.

شبکه تتافیول قصد دارد بسیاری از مشکل های موجود را حل نماید و امکان ردیابی ویدئوها را با استفاده از تکنولوژی بلاکچین فراهم می نماید.


کلام پایانی

به طور کلی در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال تتافیول TFUEL پرداختیم. ارز دیجیتال تتافیول TFUEL یکی از دو توکن شبکه تتا می باشد. شبکه تتا می تواند به عنوان یکی از بلاکچین هایی معرفی شود که به منظور ایجاد انگیزه برای اشتراک گذاری پهنای باند در جهت پخش ویدئو مورد استفاده قرار گیرد. در اکوسیستم تتا دو توکن به نام های THETA و TFUEL وجود دارد که برای تعامل در بلاکچین مورد استفاده قرار می گیرند. لازم است که بدانید هر کدام از توکن ها عملکرد مخصوص به خود را در شبکه دارا می باشند. کاربران می توانند از کیف پول تراست برای ذخیره سازی این ارز دیجیتال استفاده نمایند. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات لازم در ارتباط با ارز دیجیتال تتافیول TFUEL را کسب نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز تتافیول TFUEL چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیرمحمد
2 سال قبل

از محتوای بسیار خوب شما کمان سپاس دارم خیلی کامل توضیح دارید

شبنم
2 سال قبل

کدام کیف پولها ارز تتافیول را ساپورت می کشه؟

یاسر
2 سال قبل

تتافیول جهت سرمایه گذاری بصورت کوتاه مدت خوبه یا بلند مدت؟

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده