لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

برخی از آلت کوین‌ها در صرافی‌های ارز دیجیتال کره جنوبی شاهد افزایش حجم غیرمعمول هستند

برخی از آلت کوین‌ها در صرافی‌های ارز دیجیتال کره جنوبی شاهد افزایش حجم غیرمعمول هستند

برخی از آلت کوین‌ها در صرافی‌های ارز دیجیتال کره جنوبی شاهد افزایش حجم غیرمعمول هستند

به گزارش زوم ارز، Upbit، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی، طی چند ساعت گذشته شاهد افزایش حجم قابل توجهی در چندین ارز دیجیتال بوده است.

این تغییرات حجم در Upbit بسیار بیشتر از تغییرات در Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات بود.

طبق داده‌ها، آلتکوین‌های زیر افزایش حجم غیرمعمولی را در Upbit تجربه کردند. داده های حجم به نزدیکترین مقدار گرد شده است.

  • EOS: توکن اصلی بلاک چین EOS به ۲ میلیون دلار رسیده است و افزایش ۵۵.۳۶ درصدی در حجم ۴ ساعته در Upbit را به ثبت رسانده است. اما در بایننس، حجم ۴ ساعته EOS با ۳۹.۲۶ درصد کاهش به ۱ میلیون دلار رسید.
  • IMX: Immutable X، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای NFT، به ۹۷ هزار دلار رسید که ۲۲۷.۸۰ درصد در حجم ۱ ساعته در Upbit افزایش یافت. در Binance، حجم ۱ ساعته IMX با ۲۹.۲۱ درصد افزایش به ۱۲۵۰۰۰ دلار رسید.
  • ENJ: Enjin به ۳۳۳۰۰۰ دلار رسید که ۱۹۸.۰۴ درصد در حجم ۱ ساعته در Upbit افزایش یافت. در بایننس، حجم ۱ ساعته ENJ با ۷۰.۷۶ درصد کاهش به ۶۲ هزار دلار رسید.
  • ADA: توکن بومی Cardano به ۴ میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش ۶۱.۶۷ درصدی در حجم ۴ ساعته در Upbit است. در بایننس، حجم ۴ ساعته ADA با ۴۸.۵۴ درصد یا تقریباً نصف کاهش یافت و به ۷ میلیون دلار رسید.
  • ALGO: Algorand با افزایش ۲۱۳.۹۰ درصدی در حجم ۱ ساعته در Upbit به ۳ میلیون دلار رسید. در بایننس، حجم ۱ ساعته ALGO با ۲۳.۳۳ درصد کاهش به ۱ میلیون دلار رسید.

Upbit اخیراً از Coinbase پیشی گرفته و به دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم تبدیل شده است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده