آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به دلیل بازگشت SOL به سطح ۱۰۰ دلار، SOLANA Meme Coin ‘Dogwifhat رشد ۲۵۷% داشت!

به دلیل بازگشت SOL به سطح ۱۰۰ دلار، SOLANA Meme Coin ‘Dogwifhat رشد ۲۵۷% داشت!

به گزارش زوم ارز، یکی از سکه‌های میم سولانا با نام Dogwifhat  در حال افزایش قیمت است و به یک قیمت بالاتر جدید می‌رسد، این افزایش قیمت به طور بالقوه می‌تواند به افزایش قیمت سولانا کمک کند و این بار سکه BONK مسئول این افزایش قیمت می‌شود.

WIF یکی از سکه‌های میم جدید سولانا است که سودهای قابل توجهی را به همراه داشته است. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت WIF به طور چشمگیری ۵۱٪ افزایش یافته و به قیمتی کمی بیش از ۰.۴۲ دلار رسیده است. حتی قیمت آن به ۰.۴۴ دلار رسیده و در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه به یک قیمت بالاتر جدید رسید. در هفته گذشته، WIF با توجه به اطلاعات CoinGecko، با یک افزایش ۲۵۷٪، نسبت به هفته قبل، رو به رشد بوده است.

WIF در ماه نوامبر به صورت ناگهانی راه‌اندازی شد و قبل از اینکه در ماه دسامبر نوسان قیمت بزرگی را تجربه کند، به قیمت ۰.۱۴ دلار رسید. قیمت آن حتی در ماه گذشته به ۰.۳۲ دلار رسید و در هفته گذشته به زیر ۰.۰۸ دلار سقوط کرد.

در حال حاضر، ارزش بازاری WIF در حدود ۴۲۳ میلیون دلار است که آن را به رتبه ۱۴۶ ام در بین ارزهای دیجیتال بزرگ با ارزش بازار تبدیل می‌کند و آن را به عنوان پنجمین سکه‌ی میم بزرگ معرفی می‌کند. حجم معاملات در روز گذشته نزدیک به ۶۵ میلیون دلار بوده است.

احتمالاً سولانا خود امروز به موج WIF می‌پیوندد و با یک افزایش ۴٪ به ۱۰۱ دلار می‌رسد. SOL در اوایل روز چهارشنبه برای اولین بار از یکشنبه، قیمت ۱۰۰ دلار را به دست آورد، اگرچه قیمت ارز دیجیتال بومی سولانا از بالاترین قیمت اخیر خود که در نزدیکی ۱۲۴ دلار در روز کریسمس بود، کاهش یافته است. همچنین هنوز از قیمت بالای تاریخی خود که در حدود ۲۶۰ دلار در اواخر سال ۲۰۲۱ بود، فاصله زیادی دارد.

حرکت صعودی SOL درست یک روز پس از آن صورت می‌گیرد کهمن داده‌های بیشتری درباره سکه Dogwifhat (WIF) ندارم، زیرا دانش من تا سال ۲۰۲۱ محدود شده است و اطلاعات بروز را نمی‌توانم در اختیارتان قرار دهم. برای دریافت اطلاعات دقیقتر درباره WIF و قیمت آن، من به شما پیشنهاد می‌دهم از منابع معتبری مانند سایت‌ها و تالارهای بحث و بررسی مربوطه استفاده کنید.

منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده