آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با ارائه راه حل سولانا برای فروشگاه‌های داخلی NFT، بازی‌های رمزنگاری آسان‌تر می‌ شود.🎮

با ارائه راه حل سولانا برای فروشگاه‌های داخلی NFT، بازی‌های رمزنگاری آسان‌تر می‌ شود.

به گزارش زوم ارز، امروز، آزمایشگاه‌های سولانا با راه‌اندازی عمومی مجموعه ابزار GameShift خود، توسعه‌دهندگان را در توسعه بازی‌ها یاری می‌کند. این ابزارها از زنجیره بلوکی سولانا بهره می‌برند و شامل ادغام بازارهای NFT است.

Tensor و Solana Labs با اطلاعیه‌ی راه‌اندازی کامل نسخه GameShift، امکان بهره‌برداری از بازار پیشرو NFT را در بازی‌ها فراهم کردند. با استفاده از GameShift، توسعه‌دهندگان می‌توانند بازارهای سفارشی خود را فعال کنند و از سرعت و نقدینگی عمیق Tensor بهره‌مند شوند.

با ادغام در GameShift، بازیکنان قادر خواهند بود NFT‌ها را در این بازی معامله کنند و از USDC استیبل‌کوین برای خرید و فروش استفاده کنند. همچنین، تمام لیست‌ها به صورت متقاطع در بازار اصلی تنسور ارسال می‌شوند تا به آن‌ها توجه بیشتری شود. از طرف دیگر، ویژگی واردات دارایی در GameShift به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا از سایر مجموعه‌های NFT موجود در سولانا پشتیبانی کنند.

با استفاده از حق امتیاز، استودیوهای بازی می‌توانند بازارهای درون‌بازی راه‌اندازی کنند و جریان درآمدی جدیدی ایجاد کرده و راه‌های جدیدی برای پیشرفت بازیکنان ارائه دهند. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود دارایی‌های P2P را با استفاده از USDC معامله کنند و لیست‌ها برای افزایش نقدینگی در تنسور منتشر شوند.

به طور کلی، GameShift طراحی شده است تا فرآیند آوردن بازی‌ها به بلاکچین را ساده‌تر کند و به توسعه‌دهندگان امکان پشتیبانی از کیف پول‌های SOL و NFT‌ها، پرداخت با دارایی‌های کریپتو، و حتی فعال کردن وام‌دهی دارایی را بدهد.

سولانا در حال حاضر میزبانی برای بازی‌های ویدیویی قابل پخش متعددی مانند Aurory، Ev.io و Star Atlas: SAGE Labs است که به کاربران اجازه می‌دهد در حین بازی پاداش‌های رمزنگاری دریافت کنند. تنسور همچنین بر اساس حجم معاملات، اکثریتمعاملات و فعالیت‌هایی که در زنجیره بلوکی سولانا رخ می‌دهند، هزینه‌های تراکنش بسیار پایینی دارند و قادر به پشتیبانی از مقیاس‌پذیری بالا و سرعت بالایی هستند. این به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بازی‌هایی با تجربه کاربری بهتر و تعاملی بسازند که از فعالیت‌های مبتنی بر بلاکچین بهره ببرند.

امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید باشد. در صورت وجود هرگونه سوال دیگر، در خدمت هستم!


منبع: رمزگشایی .co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده