آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سقوط قیمت سولانا باکس در میان ادغام با کیف پول بایننس Web3، بازار رمزنگاری را به تحول می‌کشاند!

سقوط قیمت سولانا باکس در میان ادغام با کیف پول بایننس Web3، بازار رمزنگاری را به تحول می‌کشاند!

به گزارش زوم ارز، سولانا به عنوان رقیب اتریوم، با ادغام جدید با کیف پول Web3 Binance، موفق به کاهش رکود گسترده تر بازار کریپتو شده است.

با افزایش بیش از ۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته، سولانا در رتبه پنجم ارزش بازار قرار گرفته و این افزایش در مقایسه با کاهش ۳.۸ درصدی ارزش کل بازار کریپتو، طبق CoinGecko، دیده شده است. همچنین، Binance اعلام کرده است که کاربران کیف پول Web3 می‌توانند اکنون SOL را معامله کرده و به انواع DApps و airdrops آینده دسترسی پیدا کنند.

بعضی از تحلیل‌گران باور دارند که رقیب اتریوم، سولانا، آماده به اصلاح است. به طور خاص، نشانگر TD Sequential نشان می‌دهد که SOL ممکن است به محدوده قیمتی ۱۲۷-۱۵۲ دلار بازگردد. با این حال، علی‌رغم افزایش قیمت گذشته، سولانا هنوز به حدود ۳۲ درصد از بالاترین رکورد خود در نوامبر ۲۰۲۱ نزدیک نشده است.

در حال حاضر، SOL با قیمت ۱۷۷.۷۲ دلار در حال معامله است و از ابتدای سال تاکنون نزدیک به ۶۲ درصد رشد داشته است. این در حالی است که در هفته گذشته بیش از ۲۳ درصد و در ماه گذشته نزدیک به ۵۲ درصد افزایش یافته است.

منبع: dailyhodl.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده